نحوه بزرگنمایی در تلویزیون خود

 


->

بزرگنمایی روی تلفن یا لپ تاپ شما عالی است ، اما اگر می خواهید آن را روی صفحه بزرگ بگیرید ، چه می شود؟ شاید شما در حال تماشای کلاس یوگا آنلاین هستید یا در یک مسابقه میخانه زوم شرکت می کنید و دستان خود را آزاد می خواهید ، یا فقط می خواهید همه اینها بزرگتر باشند؟

زوم یک راه حل کنفرانس حرفه ای برای مشاغل ارائه می دهد - اتاق های زوم - اما به عنوان یک کاربر خانگی ، فقط به تلویزیون خود نیاز دارید. گزینه های زیادی برای بزرگنمایی در تلویزیون شما وجود دارد ، اما آنها اساساً در دو بخش قرار دارند - سیمی یا بی سیم. مزیت سیم کشی این است که اتصال پایدار تری داشته باشد (کمتر اشتباه کنید) ، مزیت بی سیم این است که می توانید تلفن و دوربین را در نزدیکی خود نگه دارید.

در اینجا گزینه های انتخابی شما وجود دارد.

پارچه جیب

از AirPlay با اپل تی وی یا تلویزیون های دارای پخش AirPlay استفاده کنید

یکی از ساده ترین راه ها در صورت داشتن iPhone ، iPad یا Mac استفاده از AirPlay و Apple TV است. این کار به شما امکان می دهد تا صفحه نمایش خود را از طریق اپل تی وی آینه کنید. آینه کاری جایی است که یک صفحه دوم نمایشگر صفحه اول را نشان می دهد.

squirrel_widget_148290

برای دستگاه های iOS

 1. مانند همیشه با دستگاه های اپل ، اطمینان حاصل کنید که این نرم افزار به روز شده است و در iOS یا دستگاه و همچنین Apple TV.
 2. اطمینان حاصل کنید که دستگاه iOS شما به همان شبکه Wi-Fi به عنوان Apple TV وصل شده است در غیر این صورت کار نخواهد کرد.
 3. مرکز اکشن را از سمت راست بالای iPhone یا iPad خود در آیفون های دارای قابلیت شناسایی چهره یا هر نوع iPad که قادر به اجرای iPadOS هستند ، پایین بیاورید. شما باید از پایین به سایر دستگاههای لمسی ID بکشید.
 4. روی آینه سازی روی صفحه ضربه بزنید.
 5. روی نام Apple TV خود که در لیست قرار دارد ضربه بزنید. سپس صفحه نمایش شما به تلویزیون اپل آینه خواهد شد.
 6. بزرگنمایی را باز کرده و تماس برقرار کنید.
پارچه جیب

برای مکینتاش و تلویزیون

این فرایند همچنین با Mac کار می کند ، بنابراین می توانید در یک صفحه نمایش AirPlay به اشتراک بگذارید. اگر آن گزینه در دسترس شما باشد ، نماد موجود در نوار بالای صفحه را مشاهده می کنید و سپس برای اشتراک گذاری صفحه Mac خود با تلویزیون کلیک می کنید. باز هم ، این بزرگنمایی روی صفحه بزرگ می شود.

در صورتی که یک تلویزیون اخیر دارید که از AirPlay پشتیبانی می کند ، این گزینه نیز کار می کند. تعداد بسیار زیادی وجود ندارد ، اما اگر مثلاً یک تلویزیون سامسونگ (مثلاً مدل ۲۰۱۹) دارید ، می توانید شانس داشته باشید. لیست کاملی از تلویزیونهای پشتیبانی شده را می توان در اینجا یافت. همانطور که در بالا گفته شد ، می توانید AirPlay Zoom را بر روی تلفن خود به تلویزیون خود اختصاص دهید - به خاطر سپردن صفحه قبل از باز کردن برنامه بزرگنمایی

پارچه جیب

صفحه خود را با Chromecast آینه کنید

Chromecast یک پل ایده آل بین یک دستگاه - تلفن یا رایانه شخصی شما - و تلویزیون فراهم می کند. دانگل Chromecast از طریق HDMI به تلویزیون متصل می شود و به شما امکان می دهد آنچه را که مشاهده می کنید کنترل کنید. به طور معمول این Netflix یا Disney + خواهد بود ، اما همچنین از آینه سازی صفحه از تلفن های Android ، مرورگر Chrome یا ChromeOS (Chromebook) پشتیبانی می کند.

سنجاب_خدمت_۱۴۸۸۷۷

باید گزینه cast را با آرم ریخته گری (جعبه ای که مانند یک لوگوی Wi-Fi در گوشه به نظر می رسد) پیدا کنید - که در Chrome مرورگر (در همه سیستم عامل ها) ، منوی ChromeOS را مشاهده خواهید کرد. یا بر روی تلفن شما تولیدکنندگان اندرویدی همه نام دیگری برای آن دارند: پیکسل ، سونی ، شیائومی و دیگران می گویند "cast" ، سامسونگ آن را Smart View می نامد ، هواوی آن را Projection Wireless می نامد ، دیگران نامهای دیگری دارند ، اما اکثر تلفن های جدید می توانند این کار را انجام دهند و شما آن را در فهرست تنظیمات سریع در بالای تلفن خود پیدا کنید.

 1. Chromecast خود را تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که تلفن شما به همان شبکه Wi-Fi به عنوان Chromecast وصل شده است.
 2. گزینه ریخته گری را در تلفن خود پیدا کنید ، دستگاه هایی را برای اشتراک گذاری در آن اسکن کنید.
 3. روی Chromecast خود ضربه بزنید و صفحه تلفن در تلویزیون شما نمایان می شود.
 4. بزرگنمایی زوم به طور عادی در تلفن خود ، چرخش به چشم انداز بهترین منظره را به شما می دهد.

همان روشی که در بالا برای لپ تاپ ها اعمال می شود ، اما شما نیاز دارید که کل دسک تاپ را به جای فقط برگه ، ریخته گری کنید. به این دلیل است که زوم می خواهد در برنامه خاص خود اجرا کند و اگر فقط برگه ای را انتخاب می کنید ، فقط آن برگه را دریافت می کنید و نه برنامه زوم واقعی.

پارچه جیب

صفحه خود را با Roku آینه کنید

شما احتمالاً نمی دانسته اید که می توانید این کار را انجام دهید ، اما دستگاه های Roku به شما امکان می دهند صفحه نمایش خود را روی تلویزیون خود آینه کنید و این توسط اکوسیستم اندروید پشتیبانی می شود. اگر تلفن اندرویدی و دستگاه Roku دارید ، احتمالاً خوب هستید.

سنجاب_دوره_۱۶۸۶۲۶

باز هم ، گزینه اشتراک گذاری صفحه نمایش بسته به تلفنی که در اختیار دارید ، اسامی مختلفی خواهد داشت - بازیگران ، Smart View ، Wireless Projection و غیره - اما بسیاری از تلفن ها از این گزینه پشتیبانی می کنند ، بنابراین اگر Roku دارید ، ارزش آن را دارید.

 1. دستگاه Roku خود را به صورت عادی تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که تلفن شما در همان شبکه Wi-Fi قرار دارد.
 2. گزینه بازیگران یا آینه را در تلفن خود پیدا کرده و دستگاه ها را اسکن کنید.
 3. مدل Roku خود را مشاهده خواهید کرد ، روی آن ضربه بزنید.
 4. باید تأیید کنید که می خواهید اجازه دهید تلفن شما در تلویزیون شما نشان داده شود.
 5. بزرگنمایی را باز کنید ، تلفن خود را به صورت منظره بچرخانید و خاموش شوید.

شایان ذکر است که هر زمان که در حال تعجب هستید ، تلفن شما باید روشن باشد - اتفاقی که در تلفن شما می افتد ، در تلویزیون شما روی می دهد. در هنگام آینه کاری مانند این ، صدا نیز به تلویزیون ارسال می شود ، بنابراین اگر اوضاع آرام است ، صدا را روی گوشی خود روشن کنید ، سپس در تلویزیون خود صدا را تنظیم کنید تا سطح مورد نظر خود را بدست آورید.

تلویزیون شما ممکن است از Mirroring پشتیبانی کند

تعدادی تلویزیون وجود دارد که عملکردهای معکوس سازی را پشتیبانی می کنند و بدون نیاز به وسایل اضافی لازم. به عنوان مثال ، تلویزیون های هوشمند سامسونگ برای چندین سال از بسیاری از تلفن ها - اما به ویژه تلفن های سامسونگ - از آینه سازی پشتیبانی می کند.

شاید بتوانید تلفن خود را مستقیماً بر روی تلویزیون خود آینه کنید و برنامه بزرگنمایی را خاموش کنید ، بنابراین ارزش بررسی دارد. فقط مطمئن شوید که در تلویزیون همسایه خود سعی در آینه کاری ندارید.

از طریق HDMI متصل شوید

اتصال از طریق کابل بدان معنی است که لازم نیست نگران ریختن سیگنال بی سیم باشید ، بنابراین می تواند پایدارتر باشد - اما همچنین بدان معنی است که دستگاه منبع شما سپس به تلویزیون وصل می شود ، بنابراین نمی توانید فقط پیاده روی کنید. همچنین ممکن است این بدان معنا باشد که دوربین و میکروفون از شما دورتر از آنچه شما می خواهید باشند باشد.

اما سیمی نیز بسیار ساده است. اگر در لپ تاپ خود HDMI دارید ، به آن وصل شوید و به تلویزیون خود وصل کنید. به همین سادگی است ، اگرچه ممکن است مجبور شوید در صورت عدم نمایش دقیق آن ، به لپ تاپ بگویید که با صفحه نمایش دوم چه اتفاقی می افتد.

اگر HDMI ندارید ، به جای آن USB-C دارید و به دانگل احتیاج دارید ، پس مطمئن شوید که از HDMI و دستگاهی که به آن وصل می کنید ، پشتیبانی خواهد کرد. ما دریافتیم که برخی از آداپتورها فقط کاری را انجام نمی دهند ، بنابراین احتمالاً بهتر است یکی از سازندگان دستگاه خود را تهیه کنید.

همچنین می توانید صدای زوم را بهتر کنید

بنابراین این فقط در مورد گرفتن چیزهایی در تلویزیون شما نیست ، زیرا این موضوع در مورد صدا است - اما ارزش آن را دارد که در نظر بگیرید. تلفن ها و لپ تاپ ها به طور کلی از بلندگوها و میکروفون های ضعیف برخوردار هستند و این باعث کاهش تجربه صدا می شود. اگر با تلویزیون خود به اشتراک می گذارید ، احتمالاً از بلندگوی تلویزیون یا سیستم سینمای خانگی برای صدا استفاده می کنید ، که می تواند خیلی بهتر به نظر برسد.

گزینه دیگر استفاده از بلندگو بلوتوث است. این بدان معناست که می توانید یک بلندگو بلوتوث را به آن وصل کنید ، تلفن خود را در فضای اتاق قرار دهید و هنوز هم می توانید همه چیز را بشنوید. این فوق العاده است اگر در یک گروه بزرگنمایی کنید - و اگر بلندگو دارای میکروفون باشد ، می تواند برای کسانی که در انتهای دیگر نیز هستند ، بهتر باشد.

squirrel_widget_168834

اگر خودتان هستید پس از این کم توجهی می کنید ، اما استفاده از هدفون با میکروفون صدای بهتری به شما می دهد ، هم به دلیل اینکه در این هنگام هدفون دارید و هم به دلیل استفاده از میکروفونی که به شما نزدیک تر است.