نکات و ترفندهای Sky Q: بیشترین بهره را از Fluid View و کادر Sky Sky خود بگیرید

 


->

شما Sky Q دارید ، اما چقدر از این استفاده می کنید؟ و آیا اسرار در تنظیمات پنهان شده است که باعث می شود تجربیات تماشای تلویزیون شما بهتر یا آسان تر شود؟

ما از ابتدا از Sky Q استفاده کرده ایم ، بنابراین این نکات و ترفندها را با هم آورده ایم. امیدوارم که اینها بتوانند به شما کمک کنند تا از سیستم Sky Q خود استفاده کنید.

این موضوع را می فهمید که آیا یک فشار طولانی بر روی دکمه پاور کنترل از راه دور تلویزیون شما را خاموش می کند یا اینکه چگونه می توانید موسیقی خود را از آی فون خود به جعبه Sky Q پخش کنید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. همچنین می توانید محتوای دکمه قرمز قرمز Sky Sports را به راحتی مشاهده کنید.

آماده شدن برای نصب

پس از طی مراحل نصب ، در اینجا ما آموخته ایم تا بتوانید خود را برای نصب خود Sky Q آماده کنید.

همه چیز را در کادر "کلاسیک" فعلی Sky خود مشاهده کنید

Sky Q بر روی یک سیستم عامل کاملاً متفاوت از قبل کار می کند. این بدان معناست که شما قادر نخواهید بود چیزی را که در جعبه آسمان "کلاسیک" خود ضبط کرده اید به جعبه Sky Sky Q منتقل کنید.

اگر فکر می کنید فقط صبر می کنید تا نصب Sky ترک شود و بعد از رفتن ، به جعبه قدیمی خود دسترسی پیدا کنید ، دیگر نمی توانید این کار را انجام دهید. LNB (بیتی که سیگنال را در ظرف دریافت می کند و پردازش می کند) متفاوت است ، و به دلیل اینکه یک کارت مشاهده جدید خواهید داشت ، کارت جدید در کادر قدیمی شما کار نخواهد کرد.

پارچه جیب

از تمام سریالهایی که تماشا می کنید ، یادداشت بگیرید

شما باید یادداشتهای مربوط به سریالهایی را که تنظیم کرده اید یادداشت کنید ، زیرا باید آنها را در جعبه Sky Sky Q تازه تنظیم کنید. ما فراموش کرده ایم و اکنون مجبوریم مغزهایمان را بخاطر بیاوریم که چه چیزی را به هم پیوند داده ایم و چه نکردیم. می توانید آنچه را که شما در جعبه آسمان "کلاسیک" خود در Planner در زیر برگه برنامه ریزی شده پیوند داده اید ، مشاهده کنید.

Sky Qub جدید را تنظیم کنید

قبل از اینکه مهندس Sky به خانه شما بپیوندد ، در صورت ورود به پهنای باند ، ممکن است یک مرکز Q Sky Sky را در پست دریافت کنید. به جای اینکه منتظر بمانید تا جعبه را باز کنید و آن را به آن وصل کنید ، ممکن است این روند را نیز شروع کنید.

کیفیت Wi-Fi خود را بررسی کنید

Sky Q از Wi-Fi برای برقراری ارتباط بین کلیه دستگاههای Sky Q در خانه شما استفاده می کند ، خواه از جعبه های Sky Q Hub ، جعبه Sky Q یا جعبه های Sky Q Mini باشد. اگر سیگنال Wi-Fi خوبی ندارید ، احتمالاً کار نمی کند.

اگر می دانید که نقاط ضعف در کجا هستند ، مهندس Sky می تواند در هنگام ورود به خانه شما به شما کمک کند ، بدون آنکه مجبور باشد روند تلاش خودشان را پیدا کند. این امر به ویژه مهم است اگر می خواهید جعبه های Sky Q Mini را در یک اتاق خواب دور از مرکز Q Sky Sky نصب کنید.

برنامه Sky Go را بر روی iPad ، iPhone یا دستگاه Android خود بارگیری کنید

Sky Q از گزینه ای برای تماشای Sky Go از iPad یا دستگاه تلفن همراه خود پشتیبانی می کند. ما فقط دو دقیقه در اینجا صرفه جویی می کنیم ، اما بارگیری آن قبل از اینکه مهندس Sky بیاید به معنای تمام شدن و پیشبرد زمان است.

پارچه جیب

اطمینان حاصل کنید که مهندس آسمان شما می تواند به ظرف برسد

مهندس آسمان برای جایگزینی LNB (بیتی که سیگنال را دریافت و پردازش می کند) باید به ظرف شما برسد. اگر شما درهم و برهم کرده اید به شکلی که باعث کند شدن همه چیز می شود. با پاک کردن همه چیز به آنها کمک کنید. همچنین شایان ذکر است که اگر ظرف شما زیاد است ، ممکن است در وهله اول بدون مشاوره به آن نرسید.

شما می توانید سیمی بروید

اگر Wi-Fi موجود در خانه شما وحشتناک باشد ، Sky Q بر روی یک اتصال سیمی کار می کند. نصب سیمی آنقدر ساده نیست که به نظر برسد و به یک اتصال مستقیم سیم از طریق مرکز مستقیم در جعبه Sky Q Mini ، که می تواند از طریق خط برق باشد ، نیاز دارید.

پارچه جیب

جعبه Sky Q خود را تنظیم کنید

پارچه جیب

جعبه Sky Sky جدید در هنگام تهیه تصاویر و کیفیت صدا سفارشی سازی های زیادی را ارائه می دهد. در اینجا نحوه تنظیم کادر برای بهره‌مندی بیشتر از آن آورده شده است.

نحوه تغییر وضوح تصویر

برای تغییر وضوح تصویر دکمه Home را از راه دور خود فشار دهید ، به تنظیمات> تنظیم و سپس صدا ویژوال بروید. چندین گزینه برای وضوح تصویر تا ۴K دارید. پس از انتخاب یکی ، صفحه به مدت ۱۵ ثانیه تغییر می کند تا مطمئن شوید که کار کرده است. اگر اینگونه نبود ، وحشت نکنید ، به تنظیمات قبلی برمی گردد.

نحوه تغییر به Dolby Digital / Dolby Digital Plus (Dolby Atmos)

به تنظیمات> تنظیم و سپس صدا ویژوال بروید و تنظیمات "Digital Audio Output HDMI" را از حالت عادی به Dolby Digital یا Dolby Digital Plus تغییر دهید. هنگامی که از طریق HDMI به یک سیستم صوتی که از Dolby Atmos پشتیبانی می کند ، متصل شده با Atmos دسترسی پیدا می کنید - و در حال تماشای محتوا در آن Atmos هستید.

نحوه رفع مشکلات همگام سازی لب در Sky Q

اگر از کابل نوری استفاده می کنید ، ممکن است با مشکلات همگام سازی لب در فیلم های خود مواجه شوید. برای حل این مشکل ، به تنظیمات> تنظیمات> صدا ویژوال> تأخیر در خروجی صدای دیجیتال بروید و تأخیر میلی ثانیه را تغییر دهید. احتمالاً باید با گزینه های مختلف آزمایش کنید.

روشن کردن تلویزیون و روشن کردن ورودی HDMI مناسب هنگام روشن کردن Sky Q

اگر می خواهید تلویزیون را روشن کنید و وقتی Sky Q را روشن می کنید به کانال صحیح بروید به تنظیمات> Audio Visual بروید و کنترل HDMI را روشن کنید.

نحوه بارگیری HD به صورت استاندارد

به تنظیمات ، تنظیمات برگزیده بروید ، و سپس "قالب بارگیری پیش فرض تقاضای HD" را بر روی HD تنظیم کنید. اکنون وقتی ضبط HD در دسترس است ، جعبه به صورت خودکار با کیفیت بالا بارگیری می شود.

نحوه تنظیم جعبه خود به طور خودکار در هنگام استفاده نیست

با جعبه "کلاسیک" Sky ، این شرکت به شما اجازه می دهد در صورت استفاده نکردن ، به طور خودکار جعبه را خاموش کنید. Sky Q با آسمان Q یک قدم فراتر رفته است. اکنون می توانید آن را تنظیم کنید تا در هر زمان استفاده از آن به حالت آماده به کار برود. برای تغییر تنظیمات حالت آماده به کار به صفحه تنظیمات اصلی ، تنظیمات برگزیده بروید و انتخاب کنید که حالت آماده به کار خود را به صورت Eco ، Active یا هیچ یک از آنها داشته باشید.

پارچه جیب

با استفاده از Sky Q Touch Remote و Sky Q Remote

Sky Q Touch Remote Remote جدید با Sky Remote که با جعبه Sky HD شما آمده است بسیار متفاوت است. در اینجا تعدادی از نکات و ترفندهای از راه دور Sky Q Touch Remote برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از این کنترلر وجود دارد.

چگونه سریعتر در آسمان Q حرکت کنیم

با استفاده از Sky Q Touch Remote ، می توانید از پد لمسی برای کشیدن انگشت به سمت بالا ، پایین ، چپ و راست در منوها استفاده کنید. به جای اینکه با انگشت شست خود را بارها و بارها حرکت دهید تا گزینه های منو را طی کنید ، می توانید انگشت خود را بکشید و نگه دارید و گزینه های منو بطور خودکار حرکت می کنند.

نحوه انتخاب با راه دور Sky Q Touch

برای انتخاب ، صفحه لمسی را در لمس از راه دور فشار دهید.

دکمه خاموش را فشار دهید تا تلویزیون خود را خاموش کنید

اگر دکمه پاور را به سرعت روی راه دور فشار دهید ، جعبه Sky Q همانطور که انتظار دارید خاموش می شود ، اما اگر از راه دور برنامه ریزی کرده اید تا با تلویزیون خود کار کنید ، یک مطبوعات طولانی هم اکنون تلویزیون شما را خاموش می کند.

از دکمه Dismiss برای لغو هر چیزی در هر زمان استفاده کنید

مهم نیست که چه کاری انجام می دهید ، می توانید آن را برکنار کنید و با فشار یک دکمه به تلویزیون زنده برگردید. این دکمه روی ریموت است که به نظر می رسد مانند یک فلش از یک مربع بیرون می آید. اگر در هر نقطه مکث کرده اید یا در صفحات صفحه اصلی هستید ، دکمه Dismiss شما را مجدداً به تلویزیون زنده باز می گرداند. در اصل مانند دکمه قدیمی "Sky" در Sky HD کار می کند. هر چند آن را برای دکمه عقب اشتباه نگیرید.

نحوه بازگشت به یک گام از منوی Sky Q

برای بازگشت به یک مرحله در سیستم منو یا از راست به چپ به سمت راست روی Touch Remote بروید ، یا فلش سمت چپ را روی ریموت استاندارد فشار دهید. از دکمه Dismiss استفاده نکنید.

دکمه صفحه اصلی را فشار دهید تا به صفحه اصلی Sky Q دسترسی داشته باشید

به عنوان مثال ، به جای داشتن یک دکمه برای برنامه ریز ، یک دکمه برای Sky Box Office یا یک دکمه برای تنظیمات ، اکنون باید فقط دکمه Home را فشار دهید تا به صفحه اصلی بروید و به ویژه "Top Picks".

دکمه سه نقطه برای چیست؟

Sky Q تعدادی برنامه Sky را ارائه می دهد که همزمان با تماشای تلویزیون می توانند اجرا شوند. دکمه سه نقطه نوار برنامه ها را برای مواردی مانند Sky News ، Sky Sports News HQ و Weather نشان می دهد.

نحوه تغییر منابع ورودی

روی ریموت قدیمی در پشت دکمه "راهنما" پنهان بود و حتی اگر تلویزیون شما به درستی تنظیم نشده بود ، همیشه کار نمی کرد. اکنون منابع ورودی دکمه مخصوص خود را در پایین ریموت کنار دکمه "۰" دریافت می کنند.

نحوه فعال کردن زیرنویس یا توضیحات صوتی

می توانید به سرعت زیرنویس یا توضیحات صوتی را که با فشار دادن "" پشتیبانی می شود فعال کنید. دکمه در پایین ریموت هنگام تماشای تلویزیون زنده.

چگونه می توانیم از Sky Q کمک بگیریم

اگر در هر نقطه متوجه شدید گزینه منو چیست ، "" " دکمه شما را به صفحات راهنمای Sky Q می برد و در آنجا توضیح می دهد که معنی چیست.

نحوه نمایش یک نمایش در Sky Q و تنظیم یک لینک سری

برای ضبط نمایش ، می توانید دکمه قرمز رنگ "R" را روی ریموت در هر نقطه فشار دهید. Sky Q به طور خودکار نمایش را ضبط می کند و یک لینک سریال را اضافه می کند تا تمام قسمت های آینده را ضبط کند. اگر فقط یک ضبط را می خواهید ، دکمه "R" را دوباره فشار دهید. بار سوم دکمه را فشار دهید و درخواست ضبط را با هم حذف می کنید.

چگونه سریع و سریع به جلو در Sky Q برگردیم

با ریموت قدیمی باید روی دکمه های سریع جلو و عقب ضربه بزنید تا از طریق گزینه های سرعت ۲x ، ۶x ، ۱۲x و ۳۰x بچرخید. در اینجا دو گزینه وجود دارد ، یکی این است که بر روی دکمه عقب و سریع به جلو ضربه بزنید تا سرعت مورد نظر خود را انتخاب کنید. نکته دوم این است که انگشت خود را روی دکمه پخش / مکث قرار دهید و سپس به آرامی انگشت خود را به سمت چپ یا راست بکشید تا سرعت خود را انتخاب کنید. شایان ذکر است که قسمت عقب / مکث / سریع جلو از راه دور دارای لمس است بنابراین نیازی به فشار دادن هر چیزی نیست.

چگونه مستقیم به ضبط های Sky Q خود بروید

دکمه آرم Sky را در بالای ریموت فشار دهید تا مستقیماً به سمت ضبط هایتان برود.

نحوه جلوگیری از تماشای یک ضبط

دکمه رد کردن را فشار دهید و به صفحه اطلاعات نمایش یا فیلمی که تماشای آن بودید باز خواهید گشت.

نحوه جفت کردن Remote Remote

اگر یک لمس از راه دور دوم به سیستم Sky Q خود اضافه کرده اید ، باید آن را با جعبه خود جفت کنید. برای انجام این کار ، ریموت را در جعبه نشان داده و سپس دکمه های ۱ و ۳ را با هم فشار دهید. برای تکمیل تنظیمات ، از جمله انتخاب تلویزیون و بلندگوهای خود در صورت داشتن ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

چگونه از راه دور Sky Q Touch Remote خود را پیدا کنید

اگر ریموت خود را در قسمت پشتی مبل از دست داده اید ، وحشت نکنید ، می توانید با فشار دادن نماد Q روی جعبه Sky Q آن را پیدا کنید. این سیگنالی را به Touch Remote ارسال می کند که تا زمانی که آنرا پیدا کنید ، بوق می زند. فشار دادن هر دکمه روی ریموت باعث متوقف شدن بوق زدن می شود.

چگونه تلویزیون خود را با Sky Q Remote خود کنترل کنید

برای کنترل تلویزیون خود با Sky Remote یا Sky Q Touch Remote خود ، دکمه Home را از راه دور فشار دهید تا به EPG دسترسی پیدا کنید. در صفحه اصلی به پایین تنظیمات بروید ، سپس به سمت راست بروید و به قسمت تنظیمات بروید ، سپس به سمت راست در کنترل از راه دور بروید. ریموت موجود را انتخاب کرده و گزینه Select را فشار دهید. اکنون گزینه "تلویزیون خود را کنترل کنید" انتخاب کنید. اگر می خواهید یک سیستم بلندگو نیز راه اندازی کنید ، می توانید در اینجا نیز کار کنید.

نحوه انجام جستجوی صوتی در Sky Q

قبل از پارس کردن سفارش ، می توانید دکمه فرمان صوتی را در کنار ریموت فشار داده و نگه دارید. Sky Q کنترل صدا را امتحان می کند

 • "برو به ضبط های من".
 • "برو سری جدید".
 • "به Sky Sky بروید" یا سایر مناطق مهم راهنمای Sky Q مانند "Sky Cinema".
 • "۱۰ دقیقه پرش کنید" (یا هر زمان لازم).
 • "به ۶۰ دقیقه بروید" (یا هر زمان لازم).
 • "پخش ..." (بعلاوه محتوای خاص در ضبط های شما).
 • "زیرنویس روشن / خاموش".
 • "توضیحات صوتی روشن / خاموش".
 • "مکث / بازی / توقف / عقب برگرداندن x12" (یا x2 ، x6 ، x30).
 • "تغییر کانال به ..." (نام کانال).
 • نام یک فیلم ، برنامه تلویزیونی ، ژانر ، بازیگر یا کارگردان.
 • فیلم هایی با سن خاص ، رتبه ستاره یا بازیگر. به عنوان مثال ، "فیلم های اکشن با تام کروز" ، "فیلم های بچه ها دارای رتبه U" و "فیلم های کمدی دارای پنج ستاره بودند".
 • ورزش ، تیم ورزشی یا یک رویداد ورزشی در یک روز خاص ، مسابقات یا مسابقات مانند "کریکت زنده در این آخر هفته" یا "بازی لیورپول".
 • مجموعه ای از فیلم های به نقل از معروف. به عنوان مثال ، "شما نمی توانید حقیقت را کنترل کنید" ، "شما مرا به سلام" ، "گرانبهای من" و "هیوستون ، ما یک مشکل داریم".
 • کانال تلویزیونی برای دیدن آنچه در حال حاضر است و بعد از آن بعد. به عنوان مثال ، "آنچه در آسمان اقیانوس اطلس امشب است".

همچنین می توانید با نقل قول فیلم ، یک سری دستورات جالب را امتحان کنید. به طور طبیعی ، همه نقل قول های معروف به رسمیت شناخته نمی شوند اما هنوز هم مقدار زیادی وجود دارد. به همین دلیل این لیست بسیاری از مواردی را که در مورد آنها یا به ما گفته شده است ، جمع کرده ایم. هرکدام فیلمی را که از Sky Q است پیدا می کند.

 • آقای دیمیل گفت: "من برای نزدیك خود آماده هستم." - بلوار غروب آفتاب
 • "خوب ، هیچ کس کامل نیست." - بعضیها داغشو دوست دارن
 • "بهترین دوست پسر مادر او است." - روانی
 • "آنچه ما به اینجا رسیده ایم عدم برقراری ارتباط است." - لوکی دست باحال
 • "شما باید از خودتان یک سؤال بپرسید:" آیا احساس خوشبختی دارم؟ " خوب ، آیا ، پانک؟ " - هری کثیف
 • "دوستان خود را نزدیک نگه دارید ، اما دشمنان خود را نزدیکتر کنید." - پدرخوانده دوم
 • "یو آدریان!" - راکی
 • "نیروی ممکن باشد با شما باشد." - جنگ ستارگان
 • "مطمئناً شما نمی توانید جدی باشید!" - هواپیما!
 • "به دوست کوچکم سلام برسان!" - اسکارفیس
 • "غاز!" - تفنگ برتر
 • "حرص و آز ، به دلیل نداشتن حرف بهتر ، خوب است." - وال استریت
 • "من آنچه را که او دارم خواهم داشت." - وقتی هری با سالی ملاقات کرد
 • "شما نمی توانید حقیقت را کنترل کنید!" - چند مرد خوب
 • "هوستون، ما یک مشکل داریم." - آپولو ۱۳
 • "پول را به من نشان بده!" - جری مگوایر
 • "شما مرا در" سلام "داشتید." - جری مگوایر
 • "گرانبها من" - ارباب حلقه ها: دو برج
پارچه جیب

بیشتر از ضبط های Sky Q خود استفاده کنید

این که آیا شما در حال تماشای تلویزیون زنده هستید یا در حال بارگیری مجموعه های جعبه برای خاموش کردن آن هستید ، Sky Q اکنون تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را آسانتر می کند. شما باید با این ترفندها آشنا شوید تا از این تجربه بیشترین استفاده را ببرید ، در غیر این صورت ، ممکن است از دست ندهید.

ادامه دهید جایی که شما را ترک کرده اید

به جای اینکه مستقیم به بخش ضبط ها در Sky Q بروید ، می توانید با رفتن به گزینه Continue در منوی اصلی ، روند دسترسی به مواردی را که در نیمه کار قرار دارید تماشا کنید.

چگونه چیز جدیدی برای تماشای Sky Q پیدا کنیم

Sky Q مانند Sky HD نمایش های جدیدی را که می توانید تماشا کنید ، برجسته می کند. دو روش برای الهام گرفتن وجود دارد. اولین مورد Top Picks و دوم گزینه New Series است. برای رسیدن به گزینه های انتخابی ، دکمه صفحه اصلی خود را به راحتی فشار دهید.

چگونه قسمتهای بیشتری از نمایش را که اخیراً تماشا کرده اید پیدا کنید

با مراجعه به صفحات اطلاعات فردی برای یک نمایش و سپس انتخاب دکمه "قسمتهای بیشتر" در سمت راست بالای اطلاعات اصلی ، می توانید متوجه شوید که قسمتهای بیشتری از نمایش های مورد علاقه شما وجود دارد. در اینجا می توانید ببینید که "در این هفته" چیست یا چه چیزی برای بارگیری "درخواست" وجود دارد.

چگونگی بازگرداندن یک نمایش یا فیلم

اگر مشتاق هستید و دکمه حذف را به اشتباه فشار داده اید ، اما هنوز تماشای یک قسمت را تمام نکرده اید ، می توانید با فشار دادن دکمه Sky روی ریموت خود و رفتن به ضبط ، نمایش ها را برطرف کنید. هنگامی که اینجا بروید به "حذف" بروید. Sky Q تمام مطالبی را که قبلاً حذف کرده اید به شما نشان می دهد و به شما اجازه می دهد اگر اشتباهی مرتکب شده اید ، آنها را "خنثیسازی" کنید. همچنین می توانید نمایش هایی را که نمی خواهید دیگران از ذخیره یا گرفتگی فضای ذخیره استفاده کنند ، "برای همیشه" حذف کنید. بله ، راز خانه و دوری شما هنوز امن است.

چگونه ببینیم ضبط های برنامه ریزی شده شما در Sky Q چیست

دکمه Sky را از راه دور فشار دهید. به برنامه ریزی بروید و اینجاست که می توانید ببینید چه برنامه هایی را برای ثبت در آینده برنامه ریزی کرده اید. اگر چیزی را مشاهده کردید که نمی خواهید ، می توانید ضبط را از این صفحه نیز لغو کنید.

چگونه می توان حافظه HDD خود را در Sky Q مدیریت کرد

با امکان ضبط تعداد زیادی از موارد به طور همزمان ، و همچنین بارهای بارگیری از نمایش ها و فیلم ها ، ممکن است خیلی سریع فضای هارد دیسک شما تمام شود. با فشار دادن دکمه Sky روی ریموت خود و سپس انتخاب فضای Disk می توانید فضای دیسک خود را مدیریت کنید. در اینجا می توانید ببینید چه چیزی فضای را اشغال می کند و محتوای دیگری را که نمی خواهید دیگر حذف کنید.

نحوه برجسته کردن توضیحات صوتی و برنامه های زیرنویس

Sky Q EPG (راهنمای برنامه نویسی الکترونیکی) می تواند تنظیم شود تا تمام برنامه هایی را که دارای زیرنویس یا توضیحات صوتی در راهنمای تلویزیون هستند ، برجسته کند. برای روشن کردن این دکمه صفحه اصلی روی ریموت را فشار دهید ، به تنظیمات> قابلیت دسترسی بروید و برنامه های Highlight را انتخاب کنید. سپس می توانید صوتی صوتی را برجسته یا انتخاب کنید. یا زیرنویس ، اما متاسفانه هر دو نیست.

چگونه به سرعت به کانال قبلی خود که مشاهده کرده اید ، برگردید

با استفاده از از راه دور Sky Q Touch Remote می توانید با کشیدن انگشت از چپ به راست بر روی صفحه لمسی Touchpad در Remote Remote ، به آخرین کانال موردنظر خود برگردید. واقعاً مفید است اگر می خواهید همزمان دو برنامه را اجرا کنید.

چگونه در هنگام تماشای چیز دیگری ، از طریق کانالها پیمایش کنید

هنگام تماشای یک کانال تلویزیونی ، می توانید از طریق آن حرکت کنید تا ببینید چه چیزی در کانالهای دیگر است. برای انجام این کار ، Touchpad را در Sky Q Touch Remote فشار دهید و سپس شروع به بالا و پایین کشیدن کنید. اگر چند ثانیه مکث کنید ، تصویری که در این لیست همراه است ، به صورت زنده می شود و به شما نشان می دهد که چه اتفاقی افتاده است.

چگونه ببینیم چه چیز بعدی است

بر روی دکمه Touchpad یا دکمه "i" از راه دور کلیک کرده و سپس راست را بکشید تا ببینید که چه موارد بعدی در آن کانال است.

پارچه جیب

فیلمهای آسمان در Sky Q

اگر در فیلم های Sky مشترک شوید ، نکات و ترفندهای زیادی برای حتی بیشتر از Sky Q وجود دارد.

چگونه فیلم های بازیگر را پیدا کنیم

دکمه صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، به فیلم های Sky بروید و سپس به سمت بازیگران بروید. در اینجا لیستی از اسامی مانند ساموئل ال جکسون ، تام کروز یا جولیا رابرتز را پیدا خواهید کرد ، و تمام فیلم هایی که Sky در اختیار آنها قرار گرفته است تا با بازیگرانی در آن ها تماشا کند.

چگونه فیلم های مشابه را با آنچه می خواهید تماشا کنید پیدا کنید

Sky Q فیلم هایی را نشان می دهد که مشابه بخشی است که در بخشی با نام "بیشتر مثل این" انتخاب کرده اید. در فهرست فیلم های فردی برای فیلمی که پیدا کرده اید ، به سمت راست و پایین "شروع بارگیری ، لغو بارگیری" را انتخاب کنید "اطلاعات بیشتر" را انتخاب کنید. در این صفحه به گزینه "بیشتر مانند این" بروید تا سایر فیلم های مشابه موجود را پیدا کنید. این می تواند دنباله ، پیش نمایش یا فیلمهای دیگر در همان ژانر باشد.

نحوه گوش دادن به موسیقی در Sky Q

جعبه های Sky Q شما را قادر می سازد که از طریق یک برنامه اختصاصی Vevo موسیقی را پخش کنید یا می توانید از طریق AirPlay برای کاربران آیفون یا بلوتوث برای همه افراد دیگر به موسیقی خود گوش دهید.

نحوه گوش دادن به رادیو در Sky Q

شما همیشه قادر به گوش دادن به رادیو در جعبه Sky خود بوده اید ، اما Sky Q این کار را آسان می کند وقتی که بدانید کجاست. دکمه صفحه اصلی را از راه دور خود فشار دهید ، به موسیقی> رادیو بروید. در اینجا می توانید از حدود ۲۵ ایستگاه مختلف انتخاب کنید و بلافاصله شروع به گوش دادن کنید. شما می توانید نمایش های فردی را ضبط کنید ، اما نمی توانید پیوند سری بزنید.

نحوه گوش دادن به Vevo ، Spotify یا تماشای YouTube

Sky Q همراه با کانال ویدیویی موسیقی Vevo و همچنین YouTube و Spotify است. با فشار دادن دکمه Home روی ریموت خود به Sky Q. به این برنامه ها دسترسی پیدا کنید و به ویدیوی آنلاین بروید.

چگونه موسیقی خود را در Sky Q از طریق AirPlay پخش کنید

Sky Q به شما امکان می دهد موسیقی را از طریق AirPlay از طریق iPhone ، iPad یا iTunes در Mac خود به اشتراک بگذارید - اگرچه این کار را ویدیویی انجام نمی دهد. می توانید از طریق بلندگوهای تلویزیون یا سیستم صوتی متصل به تلویزیون از موسیقی خود لذت ببرید. دستگاه باید در همان شبکه باکس Sky Q قرار داشته باشد ، اما می توانید به یک جعبه Sky Q یا در همه آنها جابجا شوید.

نحوه گوش دادن به موسیقی خود از طریق بلوتوث در Sky Q

اگر یک رایانه شخصی یا یک دستگاه Android دارید ، می توانید موسیقی خود را در جعبه های Sky Q خود جابجا کنید. به سادگی دستگاه خود را با جعبه Sky Q با فشار دادن صفحه اصلی روی ریموت ، جفت کنید ، سپس به تنظیمات> موسیقی بروید. یک دستگاه بلوتوث جدید اضافه کنید. پس از پیدا کردن دستگاه ، جفت ، کد جفت سازی را تایپ کرده و سپس وصل کنید. شما می توانید به طور همزمان ۱۲ دستگاه را لیست کنید.

نحوه خاموش کردن گزینه پخش موسیقی در جعبه Sky Q

اگر می خواهید بچه های نوجوان خود را متوقف کند و انواع موسیقی را که نمی فهمید از طریق کادر جدید براق Sky Q خود درک می کنید ، می توانید این ویژگی را به طور کلی خاموش کنید. به صفحه اصلی> تنظیمات> موسیقی بروید و سپس "اجازه ارسال موسیقی به این جعبه" را خاموش کنید. صلح و آرامش به سرعت دوباره دوباره از سر گرفته خواهد شد.

پارچه جیب

نحوه مدیریت تنظیمات والدین در Sky Q

می توانید تنظیمات خانواده را در هر جعبه در Sky Q مدیریت کنید ، بنابراین اگر بیش از یک جعبه Sky Q در خانه خود دارید ، توصیه می شود که تنظیمات مربوط به همه دستگاه ها را بررسی کنید. صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، سپس به تنظیمات> Parental بروید. سنجاق خود را تایپ کنید. برای شروع ، این ۰۰۰۰ خواهد بود ، چیزی که قبلاً با جعبه "کلاسیک" Sky یا چهار رقم آخر کارت ویزیت خود داشته اید. در اینجا تعدادی گزینه وجود دارد.

نحوه خرید پین را روشن کنید

دکمه صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، به تنظیمات> والدین> خانواده بروید و انتخاب کنید که آیا می خواهید جعبه Sky Q را انتخاب کنید تا هنگام خرید هر چیزی در باکس آفیس یا اجاره در Sky Sky ، از شما درخواست PIN کند. صرف نظر از آنچه شما تعیین می کنید ، پین همیشه برای خرید و نگه داشتن مورد نیاز خواهد بود.

نحوه پنهان کردن محتوای بزرگسالان از EPG

دکمه صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، به تنظیمات> والدین> خانواده بروید و آیا می خواهید "محتوای بزرگسالان را مخفی کنید" انتخاب کنید. اگر روشن باشد ، تمام کانال های بزرگسال از راهنمای تلویزیون شما حذف می شوند و همه ضبط های بزرگسالان از ضبط ها مخفی می شوند. این روی محتوای ۱۸ درجه تأثیر نمی گذارد.

نحوه جلوگیری از تماشای بچه ها برنامه های دارای رتبه ۱۲ قبل از ساعت ۸ شب

Sky Movies در طول روز فیلم های زیادی را بازی می کند که برای بعضی از مخاطبان جوان مناسب نیست و آخرین چیزی که می خواهید این است که می شنوید تعطیلات مدرسه شما توسط یک کودک آسیب دیده که ساعت دو بعد از ظهر در حال تماشای روانی آمریکایی است نابود شده است. برای متوقف کردن این ، دکمه صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، به تنظیمات> والدین> خانواده بروید و PIN را در پخش از پیش آبشار روشن کنید. اکنون هر چیزی که ۱۲ سال یا بالاتر از آن نشان داده شده است قبل از ۸:۰۰ به PIN برای مشاهده آن نیاز دارید.

چگونگی سن برای محدود کردن کلیه مطالب مهم نیست که ساعت آن زمان است

اگر می خواهید همه چیز را بر اساس سن ممکن محدود کنید ، اگرچه این امر در عمل بدان معنی است که شما باید هر بار که هر چیزی را مشاهده می کنید ، پین خود را تایپ کنید. دکمه صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، به تنظیمات> والدین> رتبه بندی ها بروید و سپس "محدودیت سن" را که می خواهید قفل کنید انتخاب کنید. می توانید از بین هیچ یک ، U ، PG ، ۱۲+ ، ۱۵+ و ۱۸+ انتخاب کنید.

نحوه مسدود کردن YouTube یا سایر ویدیوهای آنلاین در Sky Q

فیلم های بی پایان شما را پایین می آورند؟ مشکلی نیست می توانید همه جعبه های YouTube را با یک حرکت در هر کادر جدا کنید. دکمه صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، به تنظیمات> والدین> برنامه ها و فیلم بروید و "دسترسی دسترسی به YouTube" را روشن کنید.

نحوه تماشای Sky Q بر روی iPad خود

می توانید iPad یا معادل اندرویدی خود را به یک جعبه Sky Q تبدیل کنید ، با برخی از کارکردهای مشابه اما نه باکس های Sky Q Mini. در اینجا چند نکته برای تماشای Sky Q در حال حرکت است.

نحوه تماشای نمایش های ضبط شده خود از جعبه Sky Q در iPad خود

برنامه Sky Go را شروع کنید ، به ضبط ها بروید و آنچه را که می خواهید تماشا کنید انتخاب کرده است. برای دسترسی به جعبه خود باید در همان شبکه Wi-Fi باشید.

نحوه مشاهده ضبط های Sky Q خود در حال حرکت

برخی از برنامه ها ، اما همه به دلیل محدودیت های حقوق نیستند ، می توانید در یک دستگاه iPad یا Android برای بارگیری در صورت آفلاین بودن با استفاده از برنامه Sky Go بارگیری کنید. شما باید آنها را قبل از ترک خانه بارگیری کنید. برای بررسی اینکه کدام برنامه ها یا فیلم هایی را که می توانید بارگیری کنید یا بارگیری کرده اید ، در برنامه به ضبط و سپس بارگیری بروید.

نحوه تماشای تلویزیون زنده در حال حرکت با استفاده از برنامه Sky Go

اگرچه شما نمی توانید به ضبط های جعبه Sky Q خود در حال حرکت دسترسی داشته باشید ، اما هنوز هم می توانید از طریق برنامه Sky Go به تماشای تلویزیون زنده یا نمایش و فیلم های درخواستی بپردازید. برنامه را باز کنید ، به راهنمای تلویزیون بروید ، و سپس کانال مورد نظر برای تماشا را انتخاب کنید. اولین باری که این کار را انجام می دهید از شما خواسته می شود SkyID و رمزعبور خود را وارد کرده و سپس خوب باشید.

پخش ۴K Ultra HD را تنظیم کنید

برای پخش محتوای ۲۱۶۰p باید جعبه Sky Q را تنظیم کنید به شرط اینکه جعبه آن از آن پشتیبانی کند Head to Settings> Setup> Audio Visual و وضوح تصویر خود را روی ۲۱۶۰p قرار دهید. این ممکن است قبلاً هنگام راه اندازی اولیه به طور خودکار تشخیص داده شده باشد.

آسمان

سپس جعبه مشخص می کند تلویزیون ۴K شما دارای رنگ ۱۰ یا ۸ بیتی است و مطابق آن گزینه را تنظیم می کند. از شما خواسته می شود تنظیم جدید را تأیید کنید.

هنگامی که برنامه ها در ۴K Ultra HD در دسترس هستند ، می توانید دکمه قرمز را فشار دهید تا تغییر دهید تا محتوا را در ۴K مشاهده کنید.

آسمان

نکات و ترفندهای General Sky Q

وقتی نمی خواهید بیشترین فشار را از جعبه فشار بیاورید تا به شما در تماشای فیلم و نمایش های تلویزیونی کمک کند ، می توانید از آن برای انجام کارهای دیگر مانند اسکناس Sky خود استفاده کنید یا جزئیات پرداخت خود را تغییر دهید.

نحوه به روزرسانی نرم افزار جعبه Sky Q خود

برای اطمینان از آخرین نسخه نرم افزار ، صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، سپس به تنظیمات> اطلاعات سیستم بروید. به نسخه نرم افزار و سپس در قسمت Setup بروید. بارگیری نرم افزار را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا بروزرسانی نرم افزار به پایان برسد - در صورت موجود بودن. پس از اتمام به روزرسانی ، جعبه Sky Q را در حالت آماده به کار قرار دهید تا بروزرسانی آن عملی شود.

نحوه تغییر پین Sky Q خود

صفحه اصلی را از راه دور فشار دهید ، سپس به تنظیمات> والدین> شماره PIN خود را وارد کنید و سپس به پایین بروید و گزینه تغییر PIN را انتخاب کنید. در اینجا تایپ کنید که می خواهید پین جدید دو برابر شود و تغییر کند.

نحوه تنظیم مجدد پین آسمان خود

اگر پین خود را فراموش کرده اید ، یا بچه هایتان آنرا بیرون زده اند (به احتمال زیاد این مورد) می توانید با فشار دادن دکمه Home روی ریموت خود ، آن را مجدداً تنظیم مجدد کنید ، به حساب من بروید و سپس تنظیم مجدد پین را انتخاب کنید. از شما خواسته می شود که یک کد ۴ رقمی جدید ایجاد کنید.

چگونه می توانیم بیشتر راهنمایی کنیم

به صفحه اصلی بروید ، و سپس به قسمت Help بروید. کشیدن یا فشار دادن فلش به سمت راست شما را به صفحه راهنما می برد که کلیپ های آموزشی یک دقیقه ای ویدیویی را در زمینه هایی مانند نحوه ضبط ، پخش موسیقی یا مدیریت تنظیمات خانواده به شما می دهد.