Prime Day 2020: بنا به گزارش ها ، آمازون رویداد فروش را به دلیل COVID-19 به تعویق انداخت

 


->

آمازون برای چند سال گذشته هر ژوئیه هر سال ژوئیه یک رویداد فروش گسترده برگزار کرده است ، اما امسال به لطف همه گیر کورون ویروس ممکن است به تعویق بیفتد.

براساس یادداشت های جلسه داخلی که با رویترز منتشر شده است ، خرده فروش آنلاین قصد دارد روز نخست را به آگوست برگرداند. رویترز گزارش داد که آمازون می تواند ۱۰۰ میلیون دلار "از دستگاه های اضافی خود را که اکنون مجبور به فروش با تخفیف است" از دست بدهد. "

آمازون تنها شرکتی نیست كه دستگاه های Day Prime را تخفیف می دهد. در حالی که می توانید هر وسیله با مارک آمازون را ، از پخش کننده های Fire TV گرفته تا بلندگوهای Echo ، در فروش در طول خرید سالانه خرید خارج کنید ، فروشندگان نیز قادر به مشارکت هستند و میلیون ها مورد در سراسر سایت کاهش می یابد. در سالهای گذشته ، ما مواردی شگفت انگیز را در مورد مواردی مانند گلدان های فوری و حتی کایاک های بادی مشاهده کرده ایم.

در سال ۲۰۱۹ ، Prime Day در واقع در طی دو روز - ۱۵ ژوئیه و ۱۶ ژوئیه - اتفاق افتاد و ظاهراً شش ماه قبل از فروش در جمعه سیاه و سایبر دو برابر شد ، و بیش از ۱۷۵ میلیون مورد در این رویداد فروخته شد. این "بزرگترین رویداد برای همیشه در مورد دستگاه های آمازون" بود.

آمازون همچنین گفته است كه Prime Day معمولاً بزرگترین راننده ثبت نام در عضویت است. آمازون مطمئناً با دلایل بسیار واضح و دلخواهی برای اولین روز نخست امسال تمایل به لغو این رویداد ندارد و به احتمال زیاد امیدوار است تا اوت اوضاع آرام شود تا بتواند همچنان نخست وزیر روز ۲۰۲۰ را برگزار کند. اما حتی اگر در آن زمان ویروس فروکش می کند ، باید در مورد اقتصاد فکر کرد.

آیا بیشتر افراد در شرایطی هستند که می توانند کمی از پول نقد خود را خرج کنند ، به خصوص اگر خارج از کار باشند ، بر روی دستگاه جدید اکو؟ ما مشکوک نیستیم ، اما شاید اوضاع چندان حیرت انگیز نباشد و نخست وزیر روز ۲۰۲۰ بدون هیچ مشکلی خاموش شود.

ما برای اظهار نظر با آمازون تماس گرفته ایم.