بهترین واشر فشار ۲۰۲۰: تمیز کردن نیرو برای مناطق خارج از خانه شما

 


->

اگر تا به حال ویدئویی در مورد عملکرد واشر فشار ندیده اید ، YouTube را باز کنید و کلیپ هایی را ببینید - برای درمان هستید. هیچ چیز کاملاً شبیه تماشای یک سطح تمیز نشده ، خواه یک تخته چوبی یا روکش بتونی ، وجود یک شستشوی عمیق از یکی از این فوق پاک کننده ها ، به سرعت به ظاهری تقریبا جدید باز می گردد.

آنها همچنین برای طیف وسیعی از انواع تمیز کردن ها مفید هستند ، چه آن را انفجار چربی داخلی یک کوره در فضای باز ، تمیز کردن گلهای مضراب از توپی ماشین شما یا تمیز کردن مبلمان باغ. اگر فکر می کنید اکنون زمان آن است که برخی از وسایل خود را با یک تمیز کردن عمیق تازه کنید ، یک واشر قدرت برای شما مناسب است.

گفته می شود ، دانستن اینکه چه چیزی را در ماشین لباسشویی جستجو کنید ، کمی دشوار است ، بنابراین ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم و با استفاده از نظرسنجی در صنعت ، برخی از نکات برجسته را برای شما انتخاب کرده ایم.

انتخاب ما از بهترین واشر فشار برای خرید امروز است

آمازون

کنترل کامل Kärcher K4

سنجاب_دوره_۲۰۷۹۷۸

هنگامی که صحبت از واشر فشار می آید ، Kcherrcher پادشاه است - مارک تمیز کردن دارای طیف وسیعی از واشرهای عالی است که از طریق لک و آهک با راحتی کار می کنند. احتمالاً موردی که بیشتر افراد را تحت تأثیر قرار خواهد داد K4 Full Control ، یک واحد چرخدار با اسلحه ماشه پیشرفته و گزینه طیف وسیعی از لوازم جانبی و نازل های مختلف است.

این دسته به شما امکان می دهد بسته به آنچه تمیز می کنید ، به راحتی بین حالت های فشار مختلف جابجا شوید ، و آن را به راحتی با کارهای مختلف تطبیق دهید ، در حالی که برای شلنگ فشار و نازل های خود نیز از فضای ذخیره سازی راحت برخوردار است. این یک سیستم جامع است ، همانطور که قیمت آن نشان می دهد ، با هر آنچه شما نیاز دارید مقابله خواهد کرد.

آمازون

نقره ۹۴۳۶۷۶

سنجاب_دوره_۲۰۷۹۷۹

اگر به دنبال صرف هزینه کمی هستید ، گزینه های زیادی وجود دارد. یکی از بهترین ها این تمیز کننده از Silverline شناخته شده کمی است. این یک گزینه عالی برای بودجه است ، با عملکرد خام که به تطبیق مدل Kärcher در بالا بسیار نزدیک است ، بدون برخی از ارتقاء کیفیت زندگی می توانید بدون آن مدیریت کنید.

کمی ساده تر است که به آن نگاه کنید و از آن استفاده کنید ، به علاوه فاقد نمایشگر یا مشابه آن است تا اطلاعات بیشتری به شما بدهد ، اما باز هم کار را با تحسین برانگیز انجام می دهد ، و یک بخش ارزان قیمت ارزان قیمت برای تغییر است که نباید از آن کاسته شود.

آمازون

Stihl RE 88

سنجاب_ویدجت_۲۰۷۹۶۷

واشر بعدی ما سوزن قیمت گذاری را بین دو گزینه قبلی قرار داده و طبق گزارش های گسترده ای توسط پاک کننده های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این واشر پرتقال روشن لکه های زیادی برای صحبت کردن ندارد ، اما نازل های قابل تعویض و یک محرک نگهدارنده راحت آن را قابل استفاده نمی کند.

اگر به دنبال عملکرد حرفه ای هستید و کمبود تجمل را در ذهن ندارید ، این گزینه مطمئن دیگری است که کراچر را با حاشیه کمی مهم و مهم تحت تأثیر قرار می دهد.

آمازون

Bosch EasyAquatak 110

سنجاب_دوره_۲۰۸۰۰۰

بسیاری از افراد در حال مرور این لیست خواهند بود که آیا آنها مجبورند واحد ایستاده و پرتحرک مانند آنچه که تاکنون به آنها نگاه کرده ایم بخرند و خوشبختانه گزینه هایی برای کسانی که می خواهند یک سیستم کوچکتر داشته باشند وجود دارد. به عنوان مثال ، این واشر از بوش ، که فاکتور فرم را پایین می آورد اما هنوز تمیز کردن خوبی را ارائه می دهد.

این در اصل با استفاده از آن دسته از دستگیره های واضح قابل دستی است ، و اگرچه نمی تواند قدرت یک واشر بزرگتر را مطابقت دهد ، اگر کمی آهسته تر عمل کند ، بیشتر کارها را انجام می دهد. همچنين همه چيز جمع شده و بهمراه چيزي كه به راحتی نگهداري شود ، بزرگتر از بدنه واحد اصلي نمي باشد. این یک روش عالی برای صرف هزینه کمتر برای واشر است.

آمازون

Kcherrcher K2

سنجاب_دوره_۲۰۸۰۰۱

اما کرچر با واشر کوچک خود ، حرف آخر را می زند. K2 در همان خط K4 است ، در بالا ، و مانند مدل بزرگتر انتخاب بزرگی برای افرادی که فضای کمتری دارند یا نیاز به نیروی کمتری دارند. شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید ، و از حداکثر سرعت ارائه شده توسط برادر بزرگش خیلی دور نیست.

همچنین شما می توانید یک ماشه کمتر پیچیده و بدون مطالعه برای کمک به شما دریافت کنید ، اما استفاده از آن پیچیده نیست. شما هنوز هم قادر خواهید بود به راحتی سطح فشار را تنظیم کرده و از بین ببرید. در واقع ، این یک انتخاب شگفت انگیز برای اکثر کاربران شخصی خواهد بود.