اگر انگلستان تا سال ۲۰۵۰ به Net Zero برخورد کند ، باید درختان بیشتری بکاریم

 


->

بنیانگذار جنگل کربن اظهار داشته است که اگر بخواهیم دولت ها از جاه طلبی های خالص بودن تا سال ۲۰۵۰ برآورده شوند ، باید زمینی را که برای کاشت درختان در دسترس است ، به میزان قابل توجهی افزایش دهیم.

استفان پیش در مصاحبه برای پادکست پاکت پی سی توضیح داد: "ما باید میزان ایجاد جنگلهای جنگلی در انگلستان را بین سالهای ۲۰۵۰ و تا ۲۰۵۰ برابر کنیم." "ما برای دستیابی به صفر خالص تا سال ۲۰۵۰ باید خیلی سریع آن را سه برابر کنیم."

جنگل کربن ، که توسط پیشین در سال ۲۰۰۶ تأسیس شد ، بیش از ۹ میلیون درخت در ۱۷۲ جنگل جنگلی جدید در انگلستان کاشته است و شرکای آنها شامل مایکروسافت ، فاستر + همکاران ، نامینت و پاکت پی سی هستند.

ما فکر می کنم هدف ما این است که ما حدود ۷ درصد از کل ایجاد جنگل ها در انگلستان را تشکیل می دهیم. هرچه بیشتر بتوانیم انجام دهیم ، بهتر. "

۹ میلیون درخت

در حالی که این ۹ میلیون درخت حدود دو میلیون تن جذب کربن از جو درختان را به خود اختصاص می دهد ، مزایای دیگری نیز دارد مانند کاهش سیل ، به عنوان مثال قبل از آن توضیح می دهد.

"مزایا خیلی سریع در سایت جمع می شوند. وقتی یک حصار را در آن قرار دهید و دام های خود را از منطقه دور نگه دارید ، تنوع زیستی را شروع می کنید و به سرعت باز می گردند. برخی از این پروژه ها در آینده چوب های پایدار خواهند بود. برخی از آنها پروژه های جنگلی جامعه با پیاده راهها و چیزهایی از طریق آنها ، بنابراین همه آنها کاری متفاوت یا بیش از یک چیز انجام می دهند. "

Forest Carbon درختان خود را در زمین هایی که بخشی از استاندارد داوطلبانه کربن به نام Woodland Carbon Code است ، کاشت می کند. ابتکار عمل تضمین می کند که هر درخت کاشته شده در تحویل جبران واقعی و اضافی کربن کمک می کند. همچنین تضمین می کند که هیچ تعداد مضاعف وجود ندارد - به محض اینکه یک جبران هزینه برای خریدار ثبت نام کرد ، توسط کسی که می تواند به جلو برود ، نمی تواند ادعا کند.

و گرچه هنوز هم بیشتر موردی است که بیل را بیاورید و سوراخی را حفر کنید ، پیش از این اذعان داشت که مسائل فنی تر می شوند.

منظورم این است که در حال حاضر مکانهای زیادی وجود دارد که درختان بوته می کنیم ، مکانهای زیادی وجود ندارد ، جایگزینی برای افراد وجود ندارد که در آنجا با یک بیل دوچرخه از آنجا خارج شوند ، زیرا شما فقط نمی توانید ماشین آلات بدست آورید. سایت ، اما امکان پذیر است. "

کاشت با هواپیماهای بدون سرنشین

در اسپانیا ، تلاش برای جنگل زدایی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین انجام می شود که ابتدا مساحت زمین را قبل از استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین بررسی می کنند تا حدود ۱۰،۰۰۰ "دانه هوشمند" را رها کنند که حاوی عناصری مانند کودهای زیست محیطی ، سموم دفع آفات و حتی پلیمرهای آب جامد در یک قوطی باشد. پراکنده با توجه به CO2 Revolution ، شرکتی که پشت این فناوری است ، می توان ۱۰۰۰۰۰ بذر درخت را در حدود ۵ ساعت کاشت.

در مورد مشارکت ، لازم نیست فقط تجارت بزرگی باشد که کربن خود را مطابق با Prior جبران کند.

"شما لازم نیست یک تجارت بزرگ باشید. اگر ردپای کربن خود را می دانید ، می توانید به ما بیایید و بگویید ،" ردپای کربن ما X است ، آیا می توانیم آن را جبران کنیم؟ "

کربن خود را جبران می کند

این چیزی است که بیشتر ما طبق گفته بنیانگذار در حال انجام آن هستیم. Forest Carbon کلاب کربن را برای مشاغل کوچک ، خانواده ها و افرادی که می خواهند یک رویداد یک طرفه مانند پرواز را جبران کنند یا کاری را به صورت ماهانه منظم تر تنظیم کرده است ، راه اندازی کرده است.

اولویت توضیح می دهد: "ما محاسبه می کنیم که متوسط ​​خانواده در حدود ۲۰ تن در سال استفاده می کند ، یعنی در حدود ۱۷ پوند در هر ماه."

اما همانطور که در ابتدای مصاحبه ما توضیح داد ، برای این که دولت برای رسیدن به اهداف جبران کننده کربن خود ، ما باید درختان بیشتری بکاریم ، و چه از فناوری استفاده کنیم یا نه ، این اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه زودتر آن درختان را در زمین بگذاریم. نه بعداً