سری OnePlus 8 دارای شارژ سریع بی سیم ۳۰W است

 


->

OnePlus تأیید کرده است که در تلفن های سری جدید OnePlus 8 از شارژ بی سیم ۳۰W استفاده خواهد کرد.

همانطور که قبل از راه اندازی OnePlus ، این شرکت به سادگی نمی تواند دهان خود را در مورد اولین چیزی که می خواهد باز نگه دارد و هم اکنون یک پست وبلاگ در مورد برنامه های خود برای شارژ بی سیم منتشر کرده است. OnePlus فناوری Warp Charge 30 را صدا می کند.

در حدود ۳۰ دقیقه دستگاه شما را از خالی تا ۵۰ درصد شارژ می کند و طبیعتاً سازگار با Qi است ، اگرچه بسته به امتیاز آن فقط با استفاده از یک شارژر غیر OnePlus Qi ، شارژ بی سیم ۵W یا ۱۰W را دریافت می کنید. خود شارژر

این اولین باری است که OnePlus از شارژ بی سیم در یک تلفن استفاده کرده و قبلاً آن را خاموش کرده است. در حالی که این شرکت همواره شارژ سریع وایرپی خود را تحت فشار قرار داده است ، احتمالاً فقط قبل از اجرای فناوری این مسئله زمان بر بوده است.

در حقیقت ، این نویسنده در سپتامبر گذشته هنگامی که شرکت خواهر Oppo فناوری ۳۰W Wireless Vooc را نشان داد ، روی دیوار قرار داشت و اخیراً نیز شایع شده است.

OnePlus در یک پست وبلاگ گفت که راندمان انرژی شارژر انرژی از دست رفته را به حداقل می رساند و بازده شارژ آن نیز ۹۷ درصد است.

همانطور که از قدرت بیشتری برخوردار است ، همچنین برای غیرفعال کردن جریان در هنگام تشخیص جریانهای غیرطبیعی و ولتاژها نیز طراحی شده است. مانند سایر فناوریهای شارژ سریعتر ، یک تراشه سفارشی نیز وجود دارد که شارژ را کنترل می کند تا از ثبات و ایمنی آن اطمینان حاصل کند.

رونمایی سری OnePlus 8 از روز سه شنبه در حال انجام است و ما از جمله موارد دیگر می دانیم که دستگاه های جدید هر دو دارای قدرت ۵G خواهند بود.