کوبی چیست؟ سرویس ویدیویی فقط با تلفن همراه نیش سریع توضیح داد

 


->

Quibi به ظاهر سرویس جدید پخش فیلم است که همه در مورد آن صحبت می کنند. این شرکت زندگی را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد و قبل از راه اندازی در ۶ آوریل ۲۰۲۰ توانست تقریبا ۲ میلیارد دلار کل سرمایه گذاری از منابع مختلف را جمع کند.

در دنیایی که قبلاً چندین سرویس پخش مانند دیزنی + ، Netflix ، Amazon Prime Video و موارد دیگر داریم ، چرا به Quibi احتیاج داریم؟ چگونه متفاوت است؟ و چرا باید مراقبت کنید؟

ما در حال تحقیق در مورد چیز دیگری که کویبی در مورد آن است ، هستیم.

کوبی چیست؟

Quibi یک سرویس محتوای ویدیویی با فرم کوتاه است که در آن هر نمایش کمتر از ۱۰ دقیقه طول می کشد. این به نوعی برای توضیح نام - Quibi - که در اصل برای "نیش سریع" کوتاه است ، انجام می شود.

Quibi غیر معمول است زیرا در واقع به گونه ای طراحی شده است که با سرویس های استریم که قبلاً می شناسید و دوست دارید ، رقابت نکند ، بلکه بخاطر جلب توجه شما در برابر لایک های اینستاگرام ، یوتیوب و TikTok بخاطر شرط قرار گرفتن.

تفاوت این است که ، Quibi خدماتی است که باید برای آن هزینه کنید.

۱/۲پارچه جیب

یکی از راه های Quibi سعی در ایستادگی کردن دارد نحوه ارائه نمایش در تلفن های شما است. فیلم ها هم در حالت پرتره و هم در حالت افقی نمایش داده می شوند ، اما به روشی متراکم و متداول که شما در مورد YouTube دوست دارید مشاهده نمی کنید. این فیلم بسته به جهت گیری دستگاه شما ، صفحه را پر می کند.

سازندگان این نمایش دقت کرده اند که چشم انداز بیننده را در نظر بگیرند و نمایش را به روشی رضایت بخش ارائه دهند ، بدون توجه به چگونگی تماشای شما. این جالب است ، اگر کمی صمیمی باشد ، هرچند مانند هر چیز ، در جهت گیری منظره بهتر دیده می شود.

هزینه Quibi چقدر است؟

برای شروع می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان با مدت زمان محدود که ۹۰ روز به طول می انجامد در Quibi ثبت نام کنید. پس از آن ، هزینه تماشای آن در ماه ۴٫۹۹ دلار / ۴٫۹۹ پوند در ماه است و این با تبلیغات است. بدون تبلیغات ، باید ۷٫۹۹ دلار / ۷٫۹۹ پوند را جمع کنید.

چگونه Quibi را بارگیری کنید

Quibi یک سرویس جریانی تنها با تلفن همراه است ، به این معنی که باید آن را در تلفن هوشمند آیفون یا Android خود بارگیری کنید.

پس از بارگیری برنامه ، پس از دریافت صورتحساب برای اشتراک در Google Play یا فروشگاه App ، از شما خواسته می شود برای یک جلسه آزمایشی رایگان ثبت نام کنید. خبر خوب این است که اگر دوست ندارید آنچه را می بینید ، هر زمان لغو کنید.

خبر بد این است که Quibi نمی تواند به هیچ وجه در تلویزیون شما پخش شود. شما نمی توانید از Chromecast استفاده کنید و هیچ برنامه تلویزیونی هوشمندی نیز وجود ندارد.

۱/۳پارچه جیب

چه نمایش هایی در Quibi وجود دارد؟

همه نوع نمایش در Quibi موجود است. با نمایش های جدید هر روز هر یک از آنها کوتاه و شیرین است تا شما را درگیر کند.

Quibi نمایش هایی دارد از نمایش های واقعیت گرفته تا نمایش های بازی گرفته تا درام های سریع. همچنین برخی از نمایش ها به سرویس ارائه می شوند که ممکن است شما از روزهای گذشته بشناسید. برای مثال Punk'd در Quibi راه اندازی مجدد می کند. در حالی که Survive نمایش جدیدی است که مردم از قبل علاقه زیادی به آن دارند.

تعداد زیادی از ستاره های بزرگ با نام های بزرگ درگیر در نمایش های Quibi نیز هستند. در زیر چند نمونه از نمایش ها در مورد سرویس ارائه شده است.

خطرناک ترین بازی

بازی خطرناک ترین بازی با خطر بازی کریستوف والتز و لیام همسورث ، متوجه می شود که همسورث به دلیل مشکلات گران قیمت سلامتی در تلاش برای زنده ماندن است. او قبول دارد كه ۲۴ ساعت شكار شود. زنده مانده و او قرار است ۲۴ میلیون دلار درآمد کسب کند ، اما همه می توانند او را بگیرند.

پانک

Punk'd با Chance The Rapper در حال راه اندازی مجدد است و در تکه هایی با اندازه نیش "شوخی های بزرگ" را به دست می گیرد.

زنده ماندن

سوفی ترنر و کوری هاوکینز در یک سقوط هواپیما جان سالم به در می برند اما آیا آنها آن را از طریق بیابان یخی خواهند ساخت؟

قول میدهم

من قول می دهم که LeBron James با مدرسه ای ایجاد شده است که برای کمک به بچه ها و حمایت از جامعه ایجاد کرده است. یک نمایش خوب.

کوئین های سفت و سخت

یک نمایش طبیعت که توسط ریس ویترسپون در مورد موجودات خطرناک زن دنیای ما میزبان و ابراز شد.

البا در مقابل مسدود کردن

بازیگر مقابل سر بنزین. این نمایش ادریس البا و کن بلاک را به سر می برد تا ببیند چه کسی در پشت صندلی راننده با مانع های مجنون و سایرین بهترین است.