۱۵ ثروتمندترین افراد در زمینه فناوری: چه کسی & # ۰۳۹؛ است که روی میلیاردهای سیلیکون خود نشسته اند؟

 


->

اگر چیزی در مورد مدیران عامل فناوری بدانیم ، این است که آنها تمایل به ثروتمند شدن دارند. خوب ، مطمئنا ، احتمالاً مشاغل بی شماری فنی در خارج وجود دارند که یا خیلی خوب این کار را نمی کنند و یا سالانه مبالغ افراطی به سگهایشان نمی پردازند ، اما استثنائات در بیشتر موارد این قانون را اثبات می کند.

ثروتمندترین نامهای فن آوری دارای پشتوانه واقعی حیرت انگیز هستند و اگر کمی حیرت انگیز نتوانستیم پیدا کنیم دروغ می گوییم که دریابیم که واقعا چه تعداد کسانی که در بالا قرار دارند روی آن نشسته اند.

بنابراین ما این لیست از ۱۵ ثروتمندترین افراد در زمینه فناوری را گردآوری کرده ایم - سعی کنید خیلی حسادت نکنید.

آمازون

جف بزوس

اگر می خواهید ثروتمند شوید ، شروع به قدرتمندترین خرده فروش آنلاین جهان روشی بسیار مناسب برای انجام این کار است. جف بزوس ۱۱۳ میلیارد دلار نشسته است ، مبلغی که محاسبه آن چنان غیرممکن است که صادقانه نمی توانیم به چیزی که خریداری نخواهد کرد فکر کنیم. به گفته این ، تقریباً می توانید انتظار داشته باشید که در هنگام جستجوی این لیست به آن دسته از عادت ها عادت کنید.

آمازون اساساً برای بسیاری از افراد بدون زندگی غیرممکن است ، بدین معنی که پول زیادی در این زمینه خرج می شود ، همه اینها در تابوت های جف کمک می کند. این ثروت در واقع در چند سال گذشته به دلیل طلاق وی بسیار مورد تأثیر قرار گرفته است - بیشتر در مورد این بعداً.

سیمون دیویس / DFID

بیل گیتس

بیل گیتس نامی است که وقتی ما به ثروتمندترین افراد جهان فکر می کنیم - بدون در نظر گرفتن جزئیات دقیق آن لیست در هر زمان معین ، برای بسیاری از ما به ذهن خط می زند. او اینقدر طولانی ثروتمند بوده است که فقط مترادف ثروت است. در حقیقت ، در حال حاضر بالغ بر ۹۸ میلیارد دلار ، که یک گرگ مرتب و مرتب پول است ، حتی اگر از علامت ۱۰۰ میلیارد دلار هم کوتاه نماند ، ضرر دارد.

به هر حال این یک خط کاملاً دلخواه است ، بنابراین ما آن را در برابر بیل قرار نمی دهیم.

استودیوی هارتمان

لری الیسون

احتمال بسیار خوبی وجود دارد که نام لری الیسون اولین نام در این لیست باشد که شاید با آن آشنا نباشید. او مشهورترین شرکت تأسیس شرکت اوراکل است ، یکی از این شرکتها که بسیار بزرگ است ، خلاصه کردن آنچه که در بر دارد ، دشوار است.

کافی است بگوییم که موفقیت آن الیسون را به طرز حیرت انگیزی ثروتمند ساخته است ، ثروت وی در حال حاضر حتی تا ۵۹ میلیارد دلار در حال جمع شدن است.

فیس بوک

مارک زاکربرگ

آه ، بله - زاک. اگر حدس می زدیم ، او را بالاتر از چهارم قرار می دادیم ، اما چهارم جایی است که میلیاردهای فیس بوک او را به زمین می اندازد ، تقریباً روی ماده کوچک ۵۴ میلیارد دلار نشسته است. او اکنون نسبت به یک سال قبل کمی ثروتمندتر است ، اما وقتی این مبلغ زیادی را در اتاق زیر شیروانی گرفتید ، انتظار می رود نوسان کمی داشته باشد.

آنجان رانگاناتان

استیو بالمر

برای مدت طولانی استیو بالمر مدیر عامل مایکروسافت ثروت خود را متنوع کرده و انواع چیزهایی از جمله LA Clippers را خریداری کرده است و کمی از این که وی از تجارت فعال دور شد ، اندک اندک است. اگرچه ثروت او بیش از حد به ثمر نرسیده است - هنوز ۵۲٫۷ میلیارد دلار ارزش دارد و نشانگر طبیعت ماندگار کوه های پول است.

مارسین مایکلسکی

لری پیج

او ممکن است دیگر مدیرعامل گوگل نباشد ، اما لری پیج دقیقاً پس از اتمام زمان با غول جستجو از بین نرفته است. بنیانگذار وی در این لیست بعدی قرار دارد و جای تعجب ندارد که تأسیس Google با توجه به تسلط ماندگار موتور جستجو و برنامه ها و خدمات مختلف آن در دنیای مدرن ، شما را در این شرکت به زمین می اندازد. برای صفحه ، این رقم به ۵۰٫۹ میلیارد دلار اضافه شده است.

استیو جروتسون

سرگئی برین

با توجه به همکاری و مشارکت طولانی آنها ، برین احتمالاً بیش از این جنجال نمی رود که او در رده بندی ثروت زیر فهرست قرار دارد. او با کسب ۴۹٫۱ میلیارد دلار از مالكیت خود ، به تازگی از كرسی ریاست الفبای شرکت كنار رفت و هر دو او و پیج از شركتی كه خود شكل داده اند ، به شدت تكیه می كنند ، اما از وضعیت خود به عنوان پیشگامان اینترنت نیز اطمینان می یابند.

مبانی انجمن جهانی اقتصاد

جک ما

برای بسیاری از خوانندگان غربی ، علی بابا نامی است که لزوماً به تسلط خرده فروشی ترجمه نمی شود ، اما امپراتوری خرید آنلاین آن بسیار ساده است و وضعیت آمازون را به عنوان فروشگاه آنلاین پیش فرض به چالش می کشد. جک ما آن را تأسیس کرد و در نتیجه ۳۸٫۸ میلیارد دلار برای این کار فراخوانده است.

TechCrunch

ما Huateng

امپراتوری بازی های آنلاین Tencent در چین به سختی قابل اغراق است و ما Huateng این تجارت را تاسیس کرد و همچنین همچنان رئیس و مدیرعامل آن تا به امروز باقی مانده است. وی در کنار تأثیر بسیار زیادی در نحوه استفاده افراد از تلفن های همراه و مصرف سرگرمی ، ۳۸٫۱ میلیارد دلار برای این کار در نظر گرفته است.

النا سیبرت

مکنزی بزوس

طلاق گرفتن از جف بزوس می تواند یک سرمایه گذار واقعی باشد - این باقی مانده است که مکنزی بزوس با ماده کمی ۳۶ میلیارد دلار با آن بازی کند ، همه اینها از همان شرکتهای فنی است که جف ثروتمند دریافت کرده اند. او قول داده است بخش بزرگی از این بازی را بدهد ، اما در حال حاضر او جهان را به عنوان صدف خود قرار داده است.

مایکل دل

مایکل دل

شاید متوجه نشده باشید که رایانه های Dell برای بنیانگذار مشاغل نامگذاری شده اند ، اما مایکل دل نباید از این امر غافل شود - او ۲۲٫۹ میلیارد دلار برای تأمل در نظر دارد. شغل واقعی ممکن است در حال حاضر رونق نداشته باشد ، اما وقتی به آن مولا زیاد رسیدید ، بعید است که همه این موارد را سریع از دست دهید.

ArcBlock

ویلیام لی دینگ

NetEase یکی دیگر از غول های بازی از چین است که دینگ در راس آن قرار گرفته است و ثروت وی را به ۱۷ میلیارد دلار افزایش می دهد و در همه حال صعود می کند. او می تواند نام بزرگی برای آینده ثروت فنی باشد.

کالین ژنگ هوانت

کالین ژنگ هوانگ

هوانگ ، رئیس و مدیرعامل Pinduoduo ، یک سایت رو به رشد تجارت الکترونیکی در چین است که در حال حاضر او را به استراتوسفر ثروت تبدیل کرده است. او اکنون ۱۶٫۵ میلیارد دلار پشت او است و حتی ۴۰ سالش هم نیست.

دایره قطب شمال

لورن پاول جابز

هنگامی که استیو جابز درگذشت ، لورن پاول جابز ثروت بزرگی را به ارث برد ، و او هنوز هم پس از پیدا کردن مجموعه تاثیر گذار سابق Emerson ، حدود ۱۶٫۴ میلیارد دلار برای پرداخت هزینه احتیاج دارد.

ژانگ ییمینگ

ژانگ ییمینگ

TikTok در سال گذشته بر روی صحنه منفجر شد و تبدیل به چیز مهم بعدی در فیلم های اجتماعی شد و ییمینگ در حال جوایز است که ثروت شخصی اش ۱۶٫۲ میلیارد دلار است. اگر تعجب کرده اید ، برای هر بارگیری TikTok در کل ۱۶ دلار است.