کدام جریان ساز روکو بهترین است؟ Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - تمام گزینه های توضیح داده شده

 


تعداد زیادی از رسانه های پخش کننده در اطراف وجود دارند ، اما تعداد کمی از آنها به عنوان Roku طیف گسترده ای از برنامه ها و کانال ها را ارائه می دهند. این شرکت چندین سال است که جعبه های پخش آنلاین را تولید می کند اما کدام یک را باید انتخاب کنید؟

عرضه محصولات در انگلستان و ایالات متحده کمی متفاوت است ، با این که ایالات متحده اغلب دستگاه های Roku را که هرگز در انگلستان راه اندازی نمی شود - و همچنین تلویزیون های Roku که همیشه در سطح بین المللی سفر نمی کنند ، می گیرند.

در اینجا ما بر روی دستگاه های جریان Roku متمرکز می شویم تا به شما در انتخاب بهترین گزینه برای شما کمک کنیم.

سیستم عامل Roku

قبل از رسیدن به جعبه های فردی ، ارزش این را دارد که بدانیم همه آنها چگونه کار می کنند. همه بازیکنان Roku Roku OS را اجرا می کنند ، رابط کاربری است که به گونه ای طراحی شده است که یافتن محتوا را تا حد امکان آسان می کند.

روکوکدام جریان ساز روکو بهترین است؟ Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - تمام گزینه های توضیح داده شده

 -  فرد ماچین

Roku برنامه های خود را "کانال" می نامد و شاید وسیع ترین انتخاب را از جمله آمازون ویدئو ، نتفلیکس ، اپل تی وی و کلیه خدمات گرفتن زمینی انگلیس (در انگلستان) ارائه دهد.

از ویژگی های سیستم عامل Roku می توان به جستجوی Roku اشاره کرد که به شما امکان می دهد عنوان فیلم ، بازیگر یا کارگردان را جستجو کنید و براساس شرایط شما نتایج را برمی گرداند. نتایج به شما نشان می دهد که شما می توانید به صورت رایگان تماشا کنید ، چه چیزی برای اشتراک نیاز دارید و چه چیزی را می توانید اجاره یا خریداری کنید.

Roku Feed به شما نشان می دهد که چه فیلم هایی در سینما وجود دارد ، سپس می توانید یادآوری هایی را تنظیم کنید تا پخش کننده به شما اطلاع دهد وقتی این فیلم ها برای تماشای کانال های روکو موجود هستند.

لازم نیست فقط از طریق پخش کننده ها محتوا را بیابید ، زیرا می توانید ویدیوها را در چندین کانال مختلف از جمله Netflix و YouTube روی تلفن هوشمند خود باز کنید و آنها را با روشی مشابه Chromecast به پخش کننده Roku بکشید.

بهترین روکو کدام است؟

جیب جیبکدام جریان ساز روکو بهترین است؟ Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - تمام گزینه های توضیح داده شده

 -  فرد ماچین

روکو اکسپرس

سنجاب_دوره_۱۴۲۷۴۵

  • تا ۱۰۸۰p ، کابل HDMI گنجانده شده است

Roku Express کوچکترین جاروبرقی است که به عنوان یک جعبه تنظیم بسیار کوچک عمل می کند و همراه با نوارهایی برای وصل کردن آن به زیر تلویزیون شما ، با کابل HDMI که دو را به هم وصل می کند و یک میکرو USB از قدرت مراقبت می کند. .

این عملکرد دقیقاً مانند هر دستگاه پخش کننده Roku انجام می شود و در همان کانال های سخاوتمندانه عمل می کند و دارای یک کنترل از راه دور نیز می باشد ، که برخی می گویند آن را جذاب تر از یک Chromecast که به عملکرد تلفن هوشمند شما متکی است ، تبدیل می کند. محدودیت وجود دارد و این وضوح است - این فقط از HD کامل پشتیبانی می کند.

اما این یکی از ارزانترین ارتقاء هوشمند تلویزیون شما است که بزرگترین انتخاب خدمات پخش و عملکرد مناسب را ارائه می دهد.

روکوکدام جریان ساز روکو بهترین است؟ Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - تمام گزینه های توضیح داده شده

 -  فرد ماچین

Roku Premiere

squirrel_widget_168626

  • کابل ۴K ، HDR ، HDMI گنجانده شده است

Roku Premiere در اصل Roku Express است اما عملکرد بهتری دارد. به جای اینکه به ۱۰۸۰p برسد ، تمام راه را تا رزولوشن ۴K اجرا می کند و همچنین از HDR پشتیبانی می کند. در حالی که هیچ Dolby Vision توسط دستگاههای جریان Roku پشتیبانی نمی شود ، شما عملکرد عالی HDR10 را بدست خواهید آورد.

همانند Roku Express ، Premiere یک جعبه تنظیم کوچک است که از طریق Micro-USB برای برق و با یک کابل HDMI برای اتصال به تلویزیون خود طراحی شده است - هر دو در جعبه موجود است. همچنین یک قطعه نوار چسبنده دو طرفه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید تا Roku Premiere را به لبه یا پایین تلویزیون خود بچسبانید تا همه چیز مرتب شود.

جیب جیبکدام جریان ساز روکو بهترین است؟ Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - تمام گزینه های توضیح داده شده

 -  فرد ماچین

Roku Streaming Stick +

سنجاب_دوره_۱۴۳۴۶۶

  • داخلی ۴K ، HDR ، اتصال از راه دور و HDMI پیشرفته ساخته شده است

Roku Streaming Stick + عملکرد ۴K HDR از Premiere را گرفته و آن را در قالب کمی متفاوت قرار می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، این چوب است که مستقیماً به درگاه HDMI در تلویزیون شما وصل می شود. این امر ممکن است براساس این باشد که تلویزیون شما به صورت دیواری نصب شده باشد یا آزاد باشد ، برای شما کار نکند ، اگرچه ممکن است به یک تقویت کننده HDMI کوتاه نیاز باشد.

پاور از کابل در می آید که همچنین یک تقویت کننده Wi-Fi قدرتمند در آن وجود دارد و منجر به عملکرد عالی و ارائه بهترین کیفیتی می شود که خدمات پخش کننده ارائه می دهند. همچنین از راه دور کمی پیشرفته تر نیز بهره می برد - Streaming Stick + طوری طراحی شده است که دور از ذهن و خارج از ذهن باشد.

روکوکدام جریان ساز روکو بهترین است؟ Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - تمام گزینه های توضیح داده شده

 -  فرد ماچین

Roku Ultra

squirrel_widget_168610

  • کابل HDMI تا ۴K ، HDR ، از راه دور پیشرفته ، کابل HDMI تهیه شده است

سرانجام ، Roku Ultra مدل پرچمدار است که تمام زنگ ها و سوت ها را در خود جای داده است. این برنامه از جریان ۴K HDR پشتیبانی می کند ، اما فقط در ایالات متحده موجود است.

Ultra دارای پورت اترنت ، پورت USB و شکاف کارت microSD برای پخش رسانه های ذخیره شده و گسترش فضای داخلی و همچنین خروجی نوری است.

کنترل از راه دور عرضه شده دارای یک جک هدفون برای گوش دادن به خصوصی است ، اما قابلیت اضافه شده یاب از راه دور گمشده را بدست می آورد. اگر ریموت را گم کرده اید ، می توانید یک دکمه را روی جعبه فشار دهید و ریموت صدا را به شما کمک می کند تا آن را ردیابی کنید. از راه دور همچنین جستجو و کنترل حرکت صدا برای بازی وجود دارد. این گرانترین است ، با این حال.

برنامه موبایل Roku

روکوکدام جریان ساز روکو بهترین است؟ Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - تمام گزینه های توضیح داده شده

 -  فرد ماچین

Roku همچنین دارای یک برنامه تلفن همراه برای دستگاه های iOS و Android است تا دستگاه های استریم شما را همراهی کند. با استفاده از آن ، می توانید به کانالهایی که قبلاً نصب کرده اید دسترسی پیدا کنید ، در کانال کانال جستجو کنید تا موارد جدیدی را اضافه کرده و از آن به عنوان کنترل از راه دور استفاده کنید.

در پایین صفحه نوار پیمایش وجود دارد که دسترسی سریع به برخی از معروف ترین کارکردها از جمله کانال ها ، آنچه در آن وجود دارد ، فراهم می کند ، جایی که شما محتوای پیشنهادی را که سایر کاربران روکو تماشا کرده اند پیدا می کنید ، راه اندازی سریع برای کنترل از راه دور و به عکسهایی که می توانید برای مشاهده در تلویزیون خود به دستگاه پخش خود ارسال کنید ، دسترسی پیدا کنید.

از برنامه ریموت همچنین می توانید برای فعال کردن ویژگی گوش دادن خصوصی استفاده کنید که به وسیله آن می توانید هدفون خود را به گوشی خود وصل کرده و از هر آنچه که در حال تماشای خصوصی هستید به جای اینکه صدای تلویزیون از تلویزیون خارج شود ، به صدا گوش دهید.