رویاها هنوز به PSVR می آیند ، اما هنوز تاریخ انتشار آنها وجود ندارد

 


->

سرانجام Dreams امروز جمعه ۱۴ فوریه از دسترسی زودهنگام خارج شده است و نسخه کامل مصرف کننده این بازی ایجاد در حال حاضر در فروشگاه های PS4 موجود است.

این ابزار به کاربران ابزارهای خود برای ساختن دنیاهای بازی فوق العاده و زمین های بازی خلاق ، برای اشتراک گذاری با جامعه ای که به سرعت در حال گسترش از سازندگان هستند ، دست می دهد. و حتی ، اگر نمی خواهید در ساخت بازی های خود بیش از حد غرق شوید ، می توانید بازی هایی را که توسط دیگران ایجاد شده اند بازی کنید.

این اندازه هر دو ساده و پیچیده است و دارای تمبر Media Molecule در تمام برنامه های خود است - از آنجا که این استودیوی پشت LittleBigPlanet و Tearaway است.

تنها موردی که در اختیار ندارد پشتیبانی از PlayStation VR است. هنوز.

وقتی برای اولین بار Dreams را دیدیم ، در طی یک جلسه توجیهی در هفته بازی های پاریس در سال ۲۰۱۵ ، صحبت از گیم پلی PSVR بود. اما اگرچه نسخه کامل اکنون در دسترس است و حتی با کنترلرهای PlayStation Move سازگار است ، اما هنوز از هدست واقعیت مجازی پشتیبانی نمی کند.

الك اوانز ، بنیانگذار Media Molecule گفت: "با این وجود ، به جیب پاکت پی سی گفته شده است که هنوز در خط لوله است ، البته بدون برنامه ای برای انتشار آزاد:" این کار تمام شده است اما ما دقیقاً تاریخ انتشار نداریم. "

"وقتی می گویم تمام شد ، بسیار پخته شده است. من نمی دانم بوریس جانسون چه می گوید ، اما بله PSVR قطعاً در حال آمدن است."

وی همچنین برای ما توضیح داد كه چرا تاخیر در آوردن آن به VR وجود داشته است ، حتی اگر تجربه ۲D برای آن كاملاً به نظر بیاید: "این كاملاً در PSVR كار می كند. اما نکته اصلی این است كه ، در VR ، شما می خواهید كه آن راحت باشد. ما می خواهیم این یک تجربه خوب VR باشد. شما یک تجربه VR زباله را نمی خواهید. بنابراین بیشتر آنچه که ما روی آن کار می کنیم این موارد است تا مطمئن شویم که این یک تجربه VR بد نیست. ما می خواهیم بهترین باشد ممکن است "

در این میان ، Dreams یک ابزار و جعبه ماسه ای واقعاً تخیل است که احساس می کنیم در همه سنین مناسب است. همچنین روی صفحه نمایش معمولی بسیار خوب کار می کند و از طریق چند خرده فروش برای PS4 و PS4 Pro در دسترس است.

مصاحبه کامل ما با الكس ایوانز مدیا مولكول در قسمت ۴۱ پاكت Pocket-lint Podcast ظاهر خواهد شد كه از جمعه ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ برای گوش دادن و بارگیری آن در دسترس خواهد بود.

سنجاب_دوره_۱۴۸۹۳۶