سونی می تواند نسخه جدیدی از هدست PSVR را پس از انتشار PS5 عرضه کند

 


->

اگر فکر می کردید PSVR مرده است ، دوباره فکر کنید. گزارش جدید ادعا كرده است كه واحد جدیدی در دست كار است.

انتظار می رود PS5 آینده با سکوی PlayStation VR موجود سونی کار کند ، زیرا این کنسول با بازی های PS4 از جمله مدل های VR سازگار به عقب خواهد بود. اما PSVR چهار سال پیش راه اندازی شد و از زمان به روزرسانی اساسی دریافت نکرده است - به همین دلیل بسیاری معتقدند PSVR 2 هرگز به نتیجه نخواهد رسید. با این حال ، بلومبرگ اکنون فکر می کند سونی در حال تولید نسخه جدیدی از هدست VR است.

PSVR 2 حتی ممکن است بعضی اوقات پس از انتشار PS5 راه اندازی شود.

متأسفانه ، جزئیات در این مرحله نازک است و هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا PSVR به طور کامل به روزرسانی شده در مدل دوم ، کامل با طراحی مجدد سخت افزار کامل خواهد شد یا در صورت بروز بیشتر بودن آن ، جزئیاتی در دسترس نیست. به عنوان مثال ، یک سال پس از راه اندازی PSVR ، سونی از نظر فنی مدل جدیدتری را با مدیریت کابل هدفون پیشرفته و یک کابل اتصال نازک تر منتشر کرد.

این پردازنده همچنین یک پردازنده به روز شده با قابلیت پشتیبانی HDR را از طریق آن به ارمغان آورد. بررسی ما در مورد PSVR اصلی را در اینجا بررسی کنید.

در آن زمان ، سردبیران ما گفتند که در مورد اینکه آیا VR "3D جدید" است و به همین دلیل در معرض خطر کمبود منزل هستند ، شک دارند. اما ، اگر خوب انجام شود ، جادویی است و اگر هر وسیله ای احتمالاً شانس آن را داشت ، PlayStation VR است. با این حال ، از دسامبر سال ۲۰۱۹ ، سونی اعلام کرد که تنها پنج میلیون دستگاه پلی استیشن VR فروخته است. در مقایسه ، تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون کنسول PS4 فروخته شده است.

ظاهرا سونی هنوز هم فکر می کند که PSVR ارزش کاوش دارد ، بنابراین ، بنابراین کسانی که آن را دوست داشتند باید از دانستن جانشین آن خوشحال باشند.