قیمت پلی استیشن ۵ سونی و شوک ممکن است شوک برچسب شما را ایجاد کند

 


->

PS5 سونی ظاهراً برای این شرکت بسیار گران است و در نتیجه ، احتمالاً خرید آن بسیار ارزان نخواهد بود.

بلومبرگ ادعا کرد که هزینه ساخت این کنسول حدود ۴۵۰ دلار در هر واحد است - در حالی که گفته می شود PS4 حدود ۳۸۰ دلار بود زیرا این دستگاه دارای سیستم خنک کننده گران تر است. سونی همچنین در مقادیر کافی برای تولید انبوه DRAM و حافظه فلش را با مشکل مواجه کرده است. همه اینها را اضافه کنید و تحلیلگران معتقدند که قیمت خرده فروشی این کنسول جدید می تواند به اندازه ۴۷۰ دلار باشد.

به خاطر داشته باشید که PS3 با برچسب قیمت ۵۰۰ دلار یا ۶۰۰ دلار برای نسخه ۶۰ گیگابایتی راه اندازی شد ، در حالی که PS4 400 دلار بود. مایکروسافت حتی Xbox One X را با قیمت ۵۰۰ دلار عرضه کرد. به عبارت دیگر ، مردم عادت دارند که مبلغ زیادی از پول نقد را برای یک دکل حق بیمه تهیه کنند. و PS5 با پشتیبانی از فیلم های ۸K ، ردیابی اشعه ، CPU مبتنی بر Ryzen و زمان بارگذاری فوری ، بسیار پریمیوم انتظار می رود.

شایان ذکر است که هزینه یک رایانه بازی specced out احتمالاً صدها یا حتی هزاران دلار بیشتر از یک کنسول بازی برتر است.

همچنین فراموش نکنیم که بسیاری از شرکتهای فناوری ، از اپل گرفته تا مایکروسافت و حتی سونی ، اخیراً برای رشد درآمد ، به سمت خدمات متمایل شده اند. از طریق شبکه پلی استیشن ، از جمله بازی های دیجیتال ، DLC و خدمات اشتراک ، سونی در سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۱۲ میلیارد دلار درآمد داشته است. حتی خدمات PS Plus Sony نیز نزدیک به ۳۹ میلیون مشترک در سال دارد و به عنوان یک جریان درآمد میلیاردی در خدمت شماست.

انتظار می رود سونی اواخر امسال PS5 را عرضه کند. اینجا شایعات ما را در مورد کنسول نسل بعدی بررسی کنید.