چگونه برنامه جدید Hobbi در فیس بوک و ۰۳۹؛ سعی دارد Pinterest را کپی کند

 


->

فیس بوک بی سر و صدا برنامه جدیدی بنام هاببی را منتشر کرد. این هدف برای علاقمندان است که می خواهند عکس هایی از پروژه های خود را سازماندهی کنند. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

هابی چیست؟

فیس بوک از راه اندازی کلون های به اصطلاح برنامه ها و خدمات محبوب غریبه نیست ، هرچند که همیشه زنده نمی مانند.

آخرین برنامه کپی کردن گربه ، Hobbi ، به تازگی توسط تیم آزمایش محصول جدید در فیس بوک منتشر شد - اما بدون هیچ گونه طرفداری. هر دو اطلاعات و TechCrunch برنامه به اشتراک گذاری عکس را که ظاهراً برای "ضبط و سازماندهی فرایند خلاقیت شما" طراحی شده است ، اعم از آشپزی ، تناسب اندام ، یا دکوراسیون منزل یا هر چیز دیگری ، مطابق توضیحات برنامه آن ، طراحی کردند.

این توضیحات همچنین حاکی از آن است که هاببی می تواند به شما کمک کند تا کارهایی را که دوست دارید انجام دهید مستند سازی کنید و به خاطر بسپارید. اگر برنامه جدید فیس بوک اصلاً برای شما آشنا به نظر نمی رسد ، احتمالاً به این دلیل است که عملکرد اصلی آن کاملاً شبیه به Pinterest است که حدود یک دهه است

هابی مانند پینترست چگونه است؟

مانند Pinterest ، می توانید از برنامه Hobbi جدید فیس بوک برای ذخیره تصاویر و سپس مرتب کردن آنها در مجموعه ها یا آلبوم های خاص استفاده کنید. همچنین به نظر می رسد در تلاش است افرادی را که دوست دارند آشپزی کنند ، تزئین خانه خود ، تمرین یا انجام پروژه های DIY و هنرها و صنایع دستی کنند ، فریب دهد. با این حال ، اصلی ترین تفاوت این دو سرویس این است که هابی هنوز به اشتراک گذاری ، توصیه ها یا ویژگی های جستجوی اجتماعی ندارد.

هابی در کجا موجود است؟

طبق اطلاعات ، هابی اولین بار در کلمبیا ، بلژیک ، اسپانیا و اوکراین راه اندازی شد. هم اکنون نیز در فروشگاه App Apple در ایالات متحده موجود است. اگر می خواهید بلافاصله استفاده از Hobbi را شروع کنید ، نیاز به یک iPhone یا iPad دارید که iOS 11.0 یا بالاتر آن را اجرا می کند. به نظر نمی رسد که نسخه Google را در Google Play داشته باشید ، اگرچه ما با فیس بوک تماس گرفته ایم و جزئیات دسترسی بیشتری را درخواست کردیم.

تیم آزمایش محصول جدید چیست؟

تیم آزمایشی محصولات جدید فیس بوک برای اولین بار در تابستان گذشته و با هدف توسعه برنامه های آزمایشی ، مانند برنامه ساخت meme به نام نهنگ ، یک شبکه اجتماعی به نام Bump و یک برنامه DJ به نام Aux تشکیل شد. مدیرعامل سابق وین جیسون توف رهبری این واحد را برعهده دارد.