Half Life: Alyx در تاریخ ۲۳ مارس منتشر خواهد شد

 


->

Half Life: Alyx ، اولین بازی تک نفره Valve در yonks و مدت طولانی انتظار برای ورود بعدی در سری های مشهور Half Life ، تاریخ انتشار آن را تأیید کرده است.

این بازی در تاریخ ۲۳ مارس آغاز می شود و انتظارات ما از تخمین قبلی Valve در مورد مارس کم می شود. همچنین این بدان معناست که اگر در آخرین لحظه چیزی لغزنده نشود ، Valve در اظهارات خود مبنی بر اینکه تأخیر برای بلاک باستر VR بعید است ، خوب عمل نکرد.

از زمان آشکار شدن اولین Valve ، دلگیر و دلگیر است که نشان می دهد یک پرتاب موفقیت آمیز می تواند باعث شود آنها دوباره به نیمه زندگی برگردند. این تقریباً یک تهدید محسوب می شود ، با توجه به اینکه فروش به دلیل انحصاری بودن بازی در VR ، به طور طبیعی برای رسیدن به ارتفاعات بسیار عظیمی تلاش خواهد کرد.

با این حال ، فکر خوبی برای گیمرهایی است که تا مدتها منتظر ماندن این فرانچایز بودند تا دوباره بچرخند.

هنوز هم Valve منتشر خواهد شد یا اینکه Valve بین ۲۳ تا ۲۳ مارس دست به دست هم می زند ، اما چیز تازه ای در مورد اینکه چگونه ما به سرعت از کشف بازی رفته ایم حتی وجود دارد تا اینکه تاریخ انتشار آن در گوشه و کنار باشد.

آیا این نیمه زندگی ۳ است؟

در یک کلام ، نه. در حالی که Half Life: Alyx در واقع ورودی کامل تمام طول این سریال است ، ما از آنچه Valve فاش کرده است می دانیم که این یک prequel برای نزاع در City 17 است که بازیکنان در بازی های قبلی با چشمان گوردون فریمن می دیدند.

این بدان معنی است که در حالی که داستان به احتمال زیاد با آن وقایع گره خورده است (اگر Alyx دنبال سرقت اسلحه Gravity نیست ، ما کلاه های خود را می خوریم) ، احتمالاً نباید انتظار داشته باشیم که آن را از پیش ببرد. جایی که همه چیز در انتهای دلخراش قلب Half Life 2: Episode Two باقی مانده است.