No Time To Die Bond موضوع توسط بیلی ایلش بهترین سالهاست ، آن را در اینجا بشنوید

 


->

موضوع No Time To Die Bond Theme بیلی ایلش در اینترنت قرار گرفت و باید گفت ، این بهترین چیزی است که ما در سالها شنیده ایم. در واقع از آنجا که نام کریس کرنل شما نام من را از کازینو رویال می شناسید.

خودتان می توانید از طریق ویدیوی YouTube فوق گوش کنید. هنوز هیچ تبلیغاتی در زمینه پاپ وجود ندارد ، فقط این آهنگ هنوز هم پخش می شود ، اما از بسیاری جهات باعث می شود این آهنگ بهتر شود و آوازهای آزار دهنده الیش با تصاویری از برش سریع ازدواج نمی کنند.

البته ، هنگامی که به عنوان بخشی از خود فیلم ظاهر می شود (در تاریخ ۲ آوریل در انگلستان ، ۱۰ آوریل در ایالات متحده آمریکا) ، علائم تجاری دارای علائم شفاف در بالای صفحه - و کمی از کریگ بدون تردید تکان می خورد. ما راه دیگری نداریم.

الیش همچنین برای اولین بار این آهنگ را به طور زنده در The Brit Awards 2020 در سه شنبه ۱۸ فوریه اجرا می کند. او را برادرش ، فینناس ، که آنرا نوشت ، به همراه او ، هانس زیمر و گیتاریست سابق اسمیتز ، جنی مرا که به ثمر رساندند ، به صحنه پیوستند.

در این میان ، شما می توانید آهنگ را از طریق کلیه خدمات عادی خریداری ، بارگیری و پخش کنید: Spotify ، Apple Music ، Amazon Music ، Google Play و غیره.

نسخه MQA با رزولوشن بالا در Tidal نیز موجود است که در صورت داشتن هدفون مناسب برای گوش دادن ، فوق العاده است.