چگونه تلفن سامسونگ خود را برای استفاده از اعلان های حلقه دریافت کنید

 


->

Doorbell Video Ring - و سایر دستگاه های حلقه - آن صدای اعلان متمایز را دارند. این یک صدای مفید است و به شما اطلاع می دهد که دستگاه شما حرکتی را شناسایی کرده است یا اینکه شخصی دکمه درب شما را فشار داده است.

متأسفانه ، برخی از تلفن های هوشمند با استفاده از این اعلان ، عملکردی ضعیف دارند و آن را به طور پیش فرض برای دستگاه تغییر می دهند - و سامسونگ مخصوصاً برای این بد است. به نظر می رسد این اتفاق می افتد زیرا سامسونگ اعلان پیش فرض را برای همه برنامه ها اختصاص داده است و همیشه تشخیص نمی دهد که برخی برنامه ها صداهای خاص خود را دارند.

خوشبختانه یک مشکل آسان وجود دارد - و بهترین مکان برای شروع در کنترل های اطلاع رسانی تلفن نیست بلکه در برنامه Ring است.

  1. برنامه حلقه را باز کنید.
  2. بر روی منوی بالای سمت چپ منو ضربه بزنید و روی دستگاه ضربه بزنید.
  3. دستگاهی را که می خواهید مدیریت کنید ، مانند Ring Video Doorbell خود انتخاب کنید.
  4. وارد تنظیمات دستگاه> تنظیمات اطلاع رسانی> زنگ های هشدار برنامه شوید و به اعلان ها دسترسی خواهید داشت.
  5. سپس برای انتخاب این صداها روی زنگ هشدارها یا اعلان های حرکت ضربه بزنید.
  6. صفحه بعدی به تنظیمات سامسونگ می رود ، جایی که گزینه Sound را مشاهده خواهید کرد. اینجاست که لحن واقعی مورد نظر خود را انتخاب می کنید.
  7. اگر تلفن شما در این مرحله از شما می خواهد که برنامه حلقه را به فضای ذخیره دسترسی دهید ، اجازه دهید این اجازه را بدهید - زیرا برای اینکه صداهای اطلاع رسانی در دسترس باشد به آن نیاز دارد.
  8. صدای مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید. به صدای معمولی Ring "Ring - Default" گفته می شود. اگر می گوید "Spaceline" است ، شما از صدای اعلان پیش فرض سامسونگ استفاده می کنید.
  9. پس از تغییر صدای اعلان به موارد دلخواه خود ، از همان روش و سایر هشدارها یا دستگاههای حلقه دیگر را دوباره تغییر دهید.

به طور یکسان ، با استفاده از همین روش ، می توانید صداهای اعلان حلقه خود را به هر صدایی که دستگاه شما ارائه می دهد ، تغییر دهید.

این یک تغییر آسان است ، اما ما اغلب متوجه شده ایم که سامسونگ اگر این روند را طی نکند ، همیشه به شما امکان دسترسی به صدای اعلان حلقه را نمی دهد ، زیرا تا زمانی که مجوز دریافت نکرده باشید ، این صداها در دسترس نیست. اجازه ذخیره سازی برنامه را حلقه کنید.

اگر می خواهید درباره دستگاه های حلقه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، حتما نکات و ترفندهای حلقه ما را بررسی کنید!