بررسی هدفون Denon AH-D9200: احساس صدا

 


->

این روزها نیست که شما بیرون بروید و یک جفت هدفون را با قیمت ۱۴۰۰ پوند بخرید. اما این روزانه نیست که کاملاً با کیفیتی که در پیشنهاد دنون AH-D9200 وجود دارد ، تجربه کنید. بله ، اینها گوش های گران قیمت هستند ، اما تجربه صدا غیرقابل انکار است.

طرح

  • چرم ژاپنی بالای گوشواره های فوم حافظه
  • چوب لباسی دیکست آلومینیومی با تنظیم
  • کابل OFC با پوشش نقره ای ۳ متر (پلاگین ۶٫۳ میلی متری)
  • کابل صوتی ۱٫۳ متر (پلاگین ۳٫۵ میلی متر)
  • چوب چوب بامبو ژاپنی

D9200 با یک پیشانی فوم حافظه که از چرم دوخته شده پوشیده شده است ، پوشیده شده است ، مجموعه ای از قوطی های نسبتاً بزرگ اما کاملاً راحت. طراحی بسیار جالب توجه است ، به لطف این چوب بامبو ژاپنی ، در حالی که پیشانی آلومینیومی با دقت از موقعیت به موقعیت دیگر کلیک می کند تا از نظر ظاهری مناسب باشد.

پارچه جیب

بعضی ها D9200 را "قابل حمل" خوانده اند ، و در حالی که می توانید در سفرهای خود این موارد را به گوش خود هدیه دهید ، ما گمان می کنیم بیشتر افراد برای گوش دادن به خانه با آنها بچسبند. ورودی های جدا شده کانال سمت چپ / راست ۳٫۵ میلی متر ، هر یک از گوش دادن ، ایستادن در زیرزمین لندن را کمی خسته تر از پوشیدن یک جفت قوطی بی سیم بلوتوث می کند.

پارچه جیب

اما این به معنای دور شدن از همه حق گرفتن D9200 نیست: این گوش های خوب ساخته شده عذرخواهی نمی کنند. آنها هدفون با طراحی ، مواد و تمرکز با کیفیت هستند. هیچ خاموش کننده ای از سر و صدا وجود ندارد ، هیچ اتصال بی سیم وجود ندارد ، هیچ یک از این ویژگی های سطح بالاتر وجود ندارد که بسیاری از انواع فن آوری های ترسناک می خواهند.

صدا

  • درایورهای ۵۰ میلی متری 'FreeEdge Nanofiber' ثبت شده است
  • بیش از ۱ آهنربای تسلا نئودیمیوم
  • پاسخ فرکانس ۵Hz-56kHz

به D9200 گوش دهید و ذهن شما با کیفیت عالی که در اینجا ارائه می شود دمیده می شود. با از بین بردن هر یک از این فناوریهای اضافی ، دنون محصولی را ایجاد کرده است که بر دلیل اصلی بودن آن متمرکز شده است: ارائه بالاترین کیفیت صدا.

پارچه جیب

این طور نیست که یک جفت هدفون از ۱۰۰۰ پوند صدای کمتری داشته باشد ، فقط این است که روشی که D9200 باس شلاق می زند ، سطح جزئیات را سنگسار می کند ، و وضوح واضح و واضحی را که هرگز زیاد نشده است ، واقعاً برای هیچ یک دوم نیست.

بسیاری از این موارد مربوط به درایورانی است که از یک آهنربای نئودیمیوم برای نگه داشتن سیگنال تمیز استفاده می کنند ، در حالی که این محفظه چوب از تاب آوری که ممکن است باعث ایجاد لرزش و درهم و برهم شدن در سایر هدفون ها شود جلوگیری می کند.

پارچه جیب

مواد خوب منبع D9200 را تغذیه کرده و درایوهای مختلفی را تحویل خواهید داد. همانند بسیاری از هدفون های شنوایی صوتی ، علاوه بر این از فرکانس های رده بالاتر که واقعاً ویژگی های اضافی و قبل از آن را نمی شنوند ، دریافت می کنید.

باس نیز بسیار بزرگ است. نه به شکلی بومی. فقط بسیار ضخیم و محکم است. و با توجه به اینکه خود گوش ها بسیار بزرگ هستند ، همه چیز به روشی باز و پر تحویل تحویل داده می شود که بسیار رایگان به نظر می رسد.

پارچه جیب

شما نیاز به آهنگ های Hi-Res توسط آهنگسازان کلاسیک نیز ندارید: دامنه این هدفون ، از پاپ تا راک ، موسیقی باس زیرزمینی ، گرفته تا کلاسیک ، گوش نمی دهد.

حکم

بله ، ۱۴۰۰ پوند پول زیادی دارد. اما در حالی که Denon AH-D9200 ممکن است بخش زیادی از پول نقد را از حساب بانکی شما بیرون بکشد ، وضوح واضحی که این گوش های ریز گوش ارائه می دهند چیزی کم از واقعیت نیست.

خیر ، هیچ فانتزی برای خنثی کردن سر و صدا وجود ندارد ، مقیاس نسبتاً بزرگ است و صدا می تواند کمی نشت کند ، اما در انجام کارهایی با لیست چنین ویژگی هایی ، D9200 یک هدفون استریپ عقب است که تمرکز آن کاملاً مشخص است. : ارائه صدای حسی.

چیز دیگری مانند Denon AH-D9200 در بازار وجود ندارد ، بنابراین اگر می خواهید یک هدفون رده بالا را برای گوش دادن به خانه در نظر بگیرید و خوشحال باشید که می توانید برای چیزی که باید یک عمر طول بکشد ، یک بار پرداخت را پرداخت کنید. بدون شک سطح شادی این قوطی ها به نوع مناسب مشتری می رسد.