طبق گزارش ها ، اپل و ۰۳۹ درصد وزن خود را در ساخت آنتن های ۵G مخصوص آیفون های جدید دارند

 


->

اپل همیشه تعجب کرده است که آنچه را که در غیر این صورت ممکن است به سایر ارائه دهندگان و تولید کنندگان واگذار کند ، انجام دهد - این چیز جدیدی نیست.

پیش از انتشار پیش بینی شده امسال پاییز اولین آیفون های ۵G اپل (هرچند که این امر لزوماً برای آن اتفاق نمی افتد) ، اکنون گزارش هایی منتشر شده مبنی بر اینکه اپل سعی دارد اعتماد خود را به کوالکام کوچک کند ، که به سختی یک بازیکن کوچک در بازار تلفن های هوشمند است.

به طور خاص ، اپل ظاهراً از اندازه جدیدترین آنتن Qualcomm تحت عنوان QTM525 با ظرافت چشمگیر نیست. این آنتن قابل دسترسی به mmWave 5G برای تلفن های بطور فزاینده باریک اپل ظاهراً بسیار بزرگ است.

به این ترتیب ، اپل قرار است برای دسترسی به شبکه mmWave 5G ، باند سریعتر ۵G ، آنتن خود را تولید کند. این نشان می دهد که اپل حتی ممکن است با انتخاب روبرو شود - آیفون های ۲۰۲۰ خود را در تصویر خود بسازد و مجبور شود خود آنتن ها را بسازد ، یا با آنتن های کوالکام بچسبد و در نتیجه یک گوشی کمی ضخیم تر را بپذیرد. گفتنی است که ما احتمالاً در اینجا درباره تفاوت کسری در اندازه صحبت می کنیم.

ما کسانی نیستیم که در این زمینه به توپ کریستالی نگاه کنیم ، اما باید بگوییم که فکر می کنیم اپل هنوز هم با استفاده از آنتن Qualcomm به پایان می رسد. این زمزمه کردن به سادگی می تواند تاکتیکی برای تشویق کوالکام برای کاهش سریعتر فناوری خود و یادآوری این سازنده غول باشد که اپل در صورت لزوم کاملاً قادر به پرش کشتی است.

از این گذشته ، دادخواست طولانی در مورد حق ثبت اختراعات که این دو تجارت در سال ۲۰۱۹ حل و فصل کردند نشان می دهد که اپل کاملاً قادر به بازی کثیف در تلاش برای توسعه بیشتر آن است.

این دعوی (و حل و فصل آن) گواهی بر این واقعیت است که آنها اکنون احتمالاً بسترهای بی قرار هستند. تعجب آور نیست که اپل می تواند به دنبال ساختن فن آوری خود و قطع روابط خود باشد.