Ring پس از انتقادهای اخیر تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر خواهد داد

 


->

رینگ قصد دارد بعد از انتقادهای اخیر درباره تنظیمات حریم خصوصی ، خصوصاً از طرف خود ما ، تنظیمات امنیتی خود را تغییر دهد.

شرکت درب و دوربین هوشمند هوشمند اخیراً یک مرکز کنترل جدید را در داخل برنامه های خود راه اندازی کرده است که قصد دارد محلی را ایجاد کند که کاربران حلقه بتوانند تنظیمات امنیتی خود را تغییر دهند.

با این حال ، این تغییرات پس از ادعاهای اخیر مبنی بر اینکه کارمندان فیلم های مشتری را مشاهده می کنند ، به اندازه کافی پیش نرفت ، برنامه های Ring داده های زیادی را با سایر خدمات مانند فیس بوک و گوگل به اشتراک می گذارد و - مهمترین - گزارش هایی مبنی بر هک شدن دوربین ها.

به گفته CBSNews ، Ring برای جلوگیری از به اشتراک گذاشتن بیشتر - اما نه همه - از داده های شما با سایر خدمات ، ویژگی را حذف می کند. چاپ کوچک حریم خصوصی حلقه به مشتریان فاش می کند که شرکت برخی از داده ها را به اشتراک می گذارد.

شماره به اشتراک گذاری داده های حلقه برای اولین بار در آغاز سال پس از تحقیقات بنیاد الکترونیکی Frontier - یک سازمان غیرانتفاعی که از حقوق در دنیای دیجیتال دفاع می کند ، آشکار شد.

این مطالعه نشان داد که برنامه اندرویدی حلقه "با ردیاب های شخص ثالث بسته شده است که تعداد زیادی از اطلاعات شخصی مشتریان را ارسال می کنند".

ما از رینگ خواسته ایم تا نظر رسمی راجع به این خبرها ارائه دهد. اگر تأیید هویت دو عاملی را در برنامه حلقه خود فعال نکرده اید ، هرگز زمان بهتری برای انجام آن وجود نداشته است.