هدفون های قطع بی سیم واقعی که از سر و صدا خاموش می شوند ، ارزان تر می شوند

 


->

برخی از خبرهای خوب در این روزهای دیوانه وار - پیش پرده های لغو سر و صدا در حال بهتر شدن و ارزان تر شدن هستند.

این به دلیل تراشه های جدید بلوتوث Qualcomm است که به معنی فناوری واقعی بی سیم و لغو فعال سر و صدا (ANC) می تواند با هزینه بسیار کمتری به هدفون بیاید. هدفون های بی سیم واقعی در طول سال گذشته حدوداً کاهش یافته است ، در حالی که برخی مدل های غیر ANC در حدود علامت ۹۹ دلار / ۹۹ $ هستند.

تراشه های جدید Qualcomm دارای لغو فعال نویز (Hybrid ANC) و پشتیبانی دستیار صوتی (معمولاً دستیار Google) هستند - تاکنون ویژگی هایی مانند این موارد فقط در گوشواره های گران قیمت تر یافت شده اند.

تراشه های جدید از فناوری TrueWireless Mirroring Qualcomm پشتیبانی می کنند ، که اساساً بدان معنی است که یکی از جوانه ها به لحاظ حفظ ارتباط با تلفن یا سایر دستگاه های بلوتوث کار سختی را انجام می دهد در حالی که جوانه دیگر به راحتی آینه آن را آینه می کند.

اگر گوش گوش متصل را از گوش خود خارج کنید ، اتصال تعویض می شود. این مسئله با برخی جوانه هایی که به عنوان دو دستگاه بلوتوث در نظر گرفته شده اند را برطرف می کند.

کوالکام می افزاید: فعال کردن ANC با تراشه های جدید تأثیر کمتری بر عمر باتری خواهد داشت ، به این معنی که طول عمر باتری در بیشتر پروازهای بین المللی تمدید می شود (نه اینکه در حال حاضر بسیاری از پروازها را انجام می دهیم!) یا یک روز کامل در دفتر بر اساس باتری ۶۵mAh ، تراشه های جدید باید حدود ۱۳ ساعت بازی را به شما بدهند.