هواوی ساعت GT 2e اسپرت تری را به محدوده ساعت های هوشمند خود اضافه می کند

 


->

هواوی محدوده ساعت های هوشمند خود را به روز کرده است تا طرح های جدیدی از جمله GT 2e را ارائه دهد که برای نسل اسپرت تر و جوان تر طراحی شده است.

از جنس استنلس استیل ساخته شده است ، دارای الگوهای شعاعی بر روی صفحه ، به علاوه یک بند یکپارچه است. این بدان معنی است که تسمه رهاسازی همان مدلهای قبلی را ندارد. از این طریق برای راحت تر و یکپارچه سازی آن طراحی شده است.

به لطف کارآیی بالای پردازنده Kirin A1 در داخل ، می تواند ۱۴ روز بدون نیاز به شارژ شدن ادامه یابد. این کارآیی انرژی همچنین به این معنی است که در صورت تمایل می توانید تمریناتی را انجام دهید که تا ۳۰ ساعت ادامه یابد. بنابراین باید حتی طولانی ترین مسیر ، پیاده روی و پیاده روی شما زنده بماند. همچنین با پخش موسیقی می تواند ۲۴ ساعت به طول انجامد.

برای تمرکز تناسب اندام ، گزینه های ردیابی هواوی در حال حاضر شامل ۱۰۰ حالت تمرین ، با گزینه های اضافه شده مانند صخره نوردی ، اسکیت بورد و پارکور و همچنین تشخیص خودکار برای چند تمرین اصلی مانند دویدن ، پیاده روی و ماشین های بیضوی است.

هواوی

تا ۵۰ متر ضد آب است و می تواند ضربان قلب شما را حتی هنگام شنا اندازه گیری کند. به علاوه ، یک مانیتور اختصاصی SpO2 برای اندازه گیری اشباع اکسیژن خون شما وجود دارد.

سایر معیارهای سلامتی شامل ضربان روزانه قلب ، خواب و استرس است.

با استفاده از تلفن ، می توانید از آن به عنوان دکمه دیافراگم برای گرفتن فاصله از سلفی استفاده کنید و - البته - می توانید اطلاعیه های اسمارفون را روی مچ دست خود بگیرید.

این نرم افزار در درجه اول از نظر بهداشتی متمرکز است و درست مانند مدل های قبلی Watch GT توسط هوآوی ساخته شده است.

در کنار ساعت اسپرت Watch GT 2e ، این شرکت همچنین از دو طرح جدید 'Champagne Gold' از مدل ۴۲mm Watch GT2 پرده برداری کرد که دارای یک طلای ظریف و ظریف بر روی جعبه استیل و یا بندهای چرمی سیلیکونی یا چرم قهوه ای است.

هواوی

ساعت GT 2e را با فروش ۱۹۹ دلار هزینه کنید ، در حالی که Champagne Gold Watch GT 2 249 یا ۲۲۹ یورو را برای گزینه های چرم یا سیلیکون به شما بازپرداخت می کند. هواوی گفته است که چه زمانی آنها به بازار عرضه می شوند ، اما به زودی به زودی منتشر خواهد شد. تلفن های سری جدید P40 در ماه آوریل به بازار عرضه می شوند.