پرونده های FCC نشان می دهند که جوانه های جدید پیکسل Google می توانند تا بهار پرتاب شوند

 


->

به نظر می رسد که جوانه های پیکسل نسل بعدی گوگل در پرونده های کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده ظاهر شده اند ، که نشان می دهد شرکت Mountain View ممکن است به زودی ، حتی در بهار ، برنامه ریزی کند تا همانطور که توسط ۹to5Google ذکر شده است ، گوش های واقعی بی سیم را معرفی کند.

دو سند جدید FCC از Google در ۲۵ مارس به صورت آنلاین ظاهر شدند. آنها برای هدفون های بی سیم با دو شماره مدل متفاوت - G1007 و G1008 - هستند و اگرچه آنها به جوانه های پیکسل اشاره نمی کنند ، اما اتفاق نظر عمومی این است که اینها پیگیری های اصلی Pixel Buds هستند. همچنین ، پرونده های نظارتی نظیر اینها معمولاً قبل از اعلام رسمی در ماه ها در صورت عدم وجود هفته ها ، انجام می شوند.

گوگل قصد داشت این رویداد را در بهار امسال از طریق Google I / O قبل از لغو آن توسط coronavirus انجام دهد ، بنابراین خارج از قلمرو نیست که تصور کنید این گوشواره های بی سیم ممکن است Pixel Buds 2 باشد که گوگل قول داده است. جوانه های جدید پیکسل اولین بار در ماه اکتبر اعلام شد.

آنها قرار است دسترسی آسان به دستیار Google ، لغو غیرفعال سر و صدا ، پنج ساعت عمر باتری (۲۴ ساعت با این مورد) و بلوتوث کافی را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانند از حداکثر سه اتاق دورتر بمانند.

بنا بر این ، آنها ۱۷۹ دلار هزینه خواهند داشت. هنوز مشخص نیست که چه موقع اینها فرا می رسد که I / O 2020 لغو شده است ، اما ما فکر می کنیم که آنها زودتر از موعد دیگر خواهند رسید ، به خصوص اکنون که آنها به FCC رسیدند. ما به عنوان یادگیری بیشتر شما را پست خواهیم کرد.