Bioshock ، Borderlands و XCOM 2 که به نینتندو سوئیچ می آیند

 


->

صاحبان نینتندو سوئیچ در حال معالجه هستند و سه مورد از بزرگترین سری بازی های ۲K در ماه مه در کنسول قرار دارند.

Bioshock ، Borderlands و XCOM در نهایت در مجموعه های مختلف برای Switch یا Switch Lite در دسترس خواهند بود - همانطور که در آخرین ارائه آنلاین Nintendo Direct اعلام شد.

هر یک از این بازی ها چندین بازی و / یا بسط دارند که همه برای کنسول نینتندو ساخته شده اند و قیمت آن ۳۹٫۹۹ پوند است.

Bioshock: این مجموعه شامل Bioshock Remastered ، Bioshock 2 Remastered و Bioshock Infinite: The Complete Edition خواهد بود. آنها همچنین با افزودنیهای بعدی و DLC بعنوان بخشی از همان بسته نرم افزاری منتشر می شوند.

مجموعه Borderlands: Legendary شامل Borderlands: Game of the Year Edition ، Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-sequel خواهد بود. نسخه های Switch هر بازی همچنین دارای قابلیت پخش دو نفره اسپلیت روی صفحه نمایش و پشتیبانی از حداکثر چهار بازیکن به صورت آنلاین است.

سرانجام ، XCOM 2 Collection شامل XCOM 2 و چهار بسته DLC (مقاومت در برابر رزمندگان ، کودکان Anarchy ، شکارچیان بیگانه و آخرین هدیه شن) ، به علاوه XCOM 2: War of the Chosen - گسترش قابل توجهی است که تقریباً یک بازی کاملاً جدید است.

"ملیسا بل" رئیس بازاریابی جهانی ۲K گفت: "ما از اینکه برخی از بزرگترین حق رای دادن های خود را به سکوی Nintendo Switch منتقل می کنیم ، بسیار خوشحالیم."

"اینها برخی از موفق ترین بازی ها و حق رای دادن های ما هستند که میلیون ها هوادار را در سراسر جهان به خود جلب کرده اند و اکنون آوردن آنها به Nintendo Switch به این معنی است که ما یک عنصر تحرک را به این تجربیات اضافه می کنیم در حالی که آنها را در اختیار گیمرهای حتی بیشتری قرار می دهیم."