اپل به دنبال کنترل هر جنبه ای از فناوری اتومبیل خودمختار خواهد بود

 


->

اپل ظاهراً زبانه های بسیار نزدیکی را در پروژه فنی اتومبیل خودگردان اپل خودرو دارد. همچنین به نظر می رسد که کل ادغام فن آوری خود را درون یک وسیله نقلیه کنترل کند ، اما هیئت منصفه هنوز به نظر می رسد که آیا این ماشین واقعی را می تواند خودش یا شریک زندگی شخص دیگری برای ادغام فناوری خود قرار دهد.

این مطابق یادداشتی است كه توسط تحلیلگران آدام جوناس و كتی هوبرتی در مورگان استنلی انجام شده است. جوناس بخاطر فعالیتش در بخش اتومبیل مشهور است.

بیشتر یادداشت ها به تسلا متمرکز شده اند ، اما چند قسمت جالب و قطعه جالب درباره اپل وجود دارد. در حالی که مدتها شایعه شده بود که مشغول کار بر روی یک اتومبیل است ، این تلاش به طور فزاینده ای خود را به عنوان یک فناوری خودمختار نشان می دهد که می تواند در وسایل نقلیه دیگر تولید کنندگان مستقر شود.

Huberty گفت: "بازی پایان فقط با همکاری سایر سازندگان خودرو نمی تواند نسخه پیشرفته تری از CarPlay باشد." آنها نیاز به کنترل طراحی ، شکافها و تجربیات و خدمات بالای سکو دارند. "

همچنین طبق این یادداشت ، اپل امسال نزدیک به ۱۹ میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه هزینه خواهد کرد ، معادل حدود یک پنجم از کل هزینه های تحقیق و توسعه در صنعت خودرو. از این گذشته ، در حالی که بسیاری از بخش های صنعت خودرو مجبور به تماشای سکه های خود هستند ، اپل بسیار پولدار است.

این یادداشت همچنین توضیح می دهد که اپل احتمالاً چگونه معتقد است که می تواند صنعت خودرو را تحت تأثیر قرار دهد.