بهترین اجاق گاز آهسته ۲۰۲۰: پخت و پز آسان به روش کند

 


->

بعضی روزها اگر اصلاً مثل ما چیزی نیستید ، به سادگی نمی توانید با مجموعه پیچیده ای از دستورالعمل های پخت و پز ، یا دستور غذا با صد قدم زحمت بکشید. به مراتب بهتر است همه چیز را در یک گلدان بچسبانید و بگذارید حباب آن را دور کند تا زمانی که آماده خوردن باشد ، نه؟

ما قبلاً به بهترین اجاق گازهای فشار در بازار نگاهی انداخته ایم ، در صورتی که مورد نظر شماست ، اما یک نوع اجاق گاز سنتی تر و به همان اندازه مفید کمی ساده تر است - اجاق گاز آهسته.

حتی نحوه نامگذاری آن نمونه ای از سادگی است که آن را بسیار جذاب می کند. با این وجود ، بدون آگهی بسیار بیشتر ، در اینجا برخی از بهترین اجاق گازهای آهسته در بازار برای انتخاب شما وجود دارد.

انتخاب ما از بهترین اجاق گازهای آهسته برای خرید امروز است

آمازون

Crock-Pot CSC052 Lift & Serve

سنجاب_دوره_۲۳۹۴۹۷

ما نکات خیلی زیادی برای مارک گذاری به خصوص در آشپزخانه ارائه نمی دهیم ، اما باید بگوییم که Crock-Pot نام بسیاری از این نام ها است - دقیقاً می گوید اجاق گاز چیست و چه کاری انجام می دهد ، و بلافاصله هرگونه نگرانی را برطرف می کند. درباره پیش فرض خوشبختانه ، این موضوع به تجربه واقعی استفاده از آن منتقل می شود.

این اجاق گاز فوق العاده آهسته با ظرفیت بسیار خوب است ، و لمس خوب قابلمه اضافه شده از یک قابلمه قابل جابجایی به معنی انتقال مواد غذایی پخته شده خود به میز آسان است. استفاده از درب لولایی بدان معنی نیست که در مورد قرار دادن درب سنگین در هر مکانی نگران نباشید ، و حتی از کنار آن نیز ارزش دارد و آن را به عنوان انتخاب برتر ما تبدیل می کند.

آمازون

Tefal RK302E15 Multicook 8-in-1

سنجاب_دوره_۲۳۹۴۹۸

این اجاق گاز عالی از طرف کارشناسان غیر چوب در Tefal است ، با طیف وسیعی از عملکردها که می توانید انتخاب کنید. تنظیمات آهسته آشپزی آن عالی است ، اما بسیار مناسب برای خورش و کاست ، در حالی که ما واقعا ظاهر تمیز و مدرن آن را دوست داریم.

یک درب بازشو و استفاده آسان از آن باعث می شود کار ساده و ساده ای انجام شود و اگرچه به اندازه انتخاب برتر ما چندان ستاره نیست ، اما قیمت آن هنوز هم کاملا منطقی است.

آمازون

نرم افزار Sage Fast Slow Pro Pro

سنجاب_دوره_۲۳۷۵۴۱

اجاق گاز سیج عملکردهای کافی دارد که هم در لیست ما در مورد اجاق گاز فشار دارد و هم یکی از جذابیت های چشمگیر خود. اگرچه این دستگیره ها و شماره گیری ها می توانند کمی پیچیده به نظر برسند ، اما استفاده از آن بسیار آسان است ، زیرا صفحه نمایش به شما امکان می دهد تنظیمات را به سادگی انتخاب کنید.

از آنجا ، عملکرد پخت و پز بسیار خوب است و نتایج قابل قبولی است ، اگرچه همانطور که قبلاً خاطرنشان کردیم در طراحی آن کاملاً وحشی نیستیم ، که برای ما کمی وحشیانه است. هنوز ، اثبات در ... مواد غذایی است.

آمازون

پرستیژ ۴۶۴۴۷ ۵٫۵ لیتری

سنجاب_دوره_۲۳۹۵۲۱

قدم گذاشتن به سادگی تا حداکثر ، این واحد مرده مقرون به صرفه از پرستیژ است که دارای ظرفیت گسترده ای است که به شما امکان می دهد تا به راحتی دلتان آشپزی کند و این کار را به طور موثری انجام می دهد.

شما با پایین آمدن قیمت برخی از تنظیمات جالب یا پیچیده تر را از دست می دهید ، اما بعید می دانید با توجه به ارزش معامله آن شکایت کنید. بعلاوه ، شما هنوز هم دارای تایمر و سطح مفید برای کاستن از آن هستید.

آمازون

چند اجاق گاز Crock-Pot 5.6L Express

سنجاب_دوره_۲۳۹۵۲۲

Crock-Pot مجدداً به خاطر انتخاب نهایی ما که مطابقت دارد و فقط از ظرفیت پرستیژ فراتر می رود ، اعتصاب می کند. این اجاق گاز با گزینه های زیادی وجود دارد ، اما با این وجود استفاده از یک دکمه ساده ، با استفاده از یک دکمه ساده ، ساده است و اکثر حالت ها را به حالت کار درآورید.

تنظیم "Keep Warm" به ویژه مفید است ، در حالی که تایمر تاخیر آن نیز مفید است. تفاوت چندانی با Crock-Pot در رده های ابتدایی وجود ندارد ، اما طراحی آن کمتر قابل توجه است و فاقد ویژگی بالابر است ، که دیده می شود در رده بندی پایین بیاید.