به‌روزرسانی Google Maps موقعیت مکانی قابل دسترسی را برای کاربران ویلچر آسانتر کرده است

 


->

Google اطلاعات کاربران در مورد Google Maps را آسانتر می کند تا حتی قبل از ترک خانه اطلاعاتی درباره دسترسی به مکانها پیدا کنند.

این شرکت به کاربران این امکان را می دهد تا ویژگی "مکانهای قابل دسترسی" را در داخل برنامه فعال کنند که در ادامه اطلاعات دسترسی به صندلی های چرخدار را به روشنی در نقشه ها نشان می دهد.

پس از فعال کردن ، مشاغل و مکانهای دیدنی که دارای امکانات دسترسی به صندلی های چرخدار هستند با یک نماد صندلی چرخدار و اطلاعات اضافی درباره آنچه در دسترس است مشخصاً مشخص می شوند. این شامل اینکه آیا این مکان دارای صندلی های قابل دسترسی ، امکانات رختشویی یا پارکینگ دوستانه ویلچر است.

این نوع اطلاعات برای مدتی در دسترس است ، اما قبلاً در پشت مخفی شده و در فهرست مکان دفن شده است.

برای استفاده از ویژگی "مکانهای قابل دسترسی" ابتدا باید آن را روشن کنید. Google Maps را بر روی تلفن خود باز کنید ، روی نماد نمایه خود کلیک کنید ، به تنظیمات بروید و سپس روی "تنظیمات دسترسی" کلیک کنید و آن را روشن کنید.

سپس نمادی از صندلی چرخدار را در کنار هر مکان با ویژگی های قابل دسترسی مشاهده می کنید و اگر به مکان مورد نظر کلیک کنید ، اطلاعات بیشتری راجع به چه امکاناتی شامل می شوید.

گوگل امیدوار است که نه تنها برای یافتن این اطلاعات دستیابی در نقشه های Google برای کاربران راحت تر باشد بلکه امیدوار است که افراد بیشتری نیز در آن مشارکت کنند. به روزرسانی دیگری در حال آمدن است که به کاربران آیفون امکان می دهد تا اطلاعات دسترسی به آسانی را در کنار همتایان اندرویدی خود اضافه کنند.

بیش از ۱۲۰ میلیون کاربر در چند سال گذشته این نوع مشارکت ها را در Google Maps ارسال کرده اند و این شرکت امیدوار است که حتی تعداد بیشتری از افراد برای بهبود تجربه برای همه درگیر شوند.

در صورت تمایل به کمک به Google ، راهنمایی در مورد چگونگی افزودن اطلاعات دستیابی دارد.

گفته می شود این ویژگی مکان های قابل دسترسی در استرالیا ، ژاپن ، انگلستان و ایالات متحده در دسترس کاربران است. حمایت از سایر کشورها به زودی دنبال خواهد شد.