تصاویر خیره کننده ای که نشان می دهد چگونه Instagrammers جعلی واقعیت خود را نشان می دهد

 


->

احتمالاً همه ما می دانیم که ، تا حدودی ، اکثر فیدهای اینستاگرام یک نسخه ویرایش شده از زندگی آنهاست. این که آیا آنها فقط لباس های شیک و جدیدی را که خریداری می کنند ارسال کنند یا تعطیلات شگفت انگیز را که می توانند در آن بگذرانند ، به نمایش بگذارند ، مردم به ندرت از زندگی خود روی بستر رسانه اجتماعی صادقانه صادق هستند.

در حقیقت ، برخی از تأثیر گذاران و عکاسان اینستاگرام نسبت به اینکه ظاهراً خیلی بهتر از آنچه هستند ، به نظر می رسند عادت کرده اند.

اینجاست که جئو لئون وارد می شود - این فید جالب اینستاگرام مانند یک واقعیت است. این عکس های شگفت انگیز به سبک آنفلوانزا را نشان می دهد ، اما در واقع به شما نشان می دهد که چگونه از آنها گرفته شد.

این هم خسته کننده نیست - عکس ها بیشتر در مورد یادگیری چگونگی بهره بردن از خود هستند تا اینکه باعث شود مردم برای تاری کردن حقیقت احساس بدی کنند. ما در اینجا بهترین موارد مقایسه حساب برای سرگرمی شما را جمع آوری کرده ایم.

جئو لئون

دمیدن در باد

این تصویر مقدمه ای عالی برای آنچه بسیاری از آنهایی که در آینده خواهند بود نشان می دهند - فقط به این دلیل که یک تصویر دارای یک پالت رنگ اشباع است و به نظر می رسد که باید در یک مکان شگفت انگیز گرفته شده باشد ، هیچ یک از این موارد را درست نمی کند. همانطور که می بینید ، گاهی اوقات آن طرف یک تپه است.

جئو لئون

تاج گل

به همین ترتیب ، گل ها غرفه های زیبایی هستند و می توانند مانند خلاقانه در این تصویر از خلاقیت استفاده شوند تا یک ترکیب عالی ایجاد شود با این حال ، به همان اندازه ، آنها فقط هیچ مکان قدیمی را رشد نمی کنند ، بنابراین وقتی مردم یک تکه مخصوصاً چشمگیر را پیدا می کنند ، حتی اگر فقط در مجاورت آسفالت تصادفی باشد ، سعی می کنند از آن استفاده کنند.

جئو لئون

خوشحالی

کار ترکیبی در پس زمینه این تصویر و پالت رنگی ساده آن ، ظاهری انیمیشن کاملاً عمدی را به آن بخشیده است ، اما حتی با ویرایش آشکار که در عکس قابل تشخیص است شاید تصور نکنید که در یک پارک گرفته شده است.

جئو لئون

آینه

حتی یک پس زمینه تاری مانند این می تواند به مکانی اشاره کند که لگد بسیار چشمگیرتر از یک مسیر چرخه روستایی است ، در حالی که لمس شدن به رنگ آسمان باعث می شود تا آن را به دنیای دیگری بدل کند. هنوز ساعت طلایی هر ساعت که هست ساعت طلایی است.

جئو لئون

رنگدانه ها

ممکن است شما آن را فوراً ساعت نکشید ، اما بیش از چند ویرایش در اینجا انجام می شود - کمی مسواک زدن و صاف کردن یک چیز است ، اما رنگدانه های شناور کاملاً دیگری هستند! هرگز در نظر نگیرید که به نظر می رسد این شلیک به صورت تصادفی تصادفی اتفاق افتاده است.

جئو لئون

گل هایی که می توانید آنها را پیدا کنید

ما این مثال را دوست داریم - احتمالاً نهایت استفاده در محیط شماست. یک تکه گل در بعضی از چمنها توسط یک پارکینگ به یک پس زمینه عاشقانه تبدیل می شود که مردم را به خاطر فرض در کوه های آلپ سوئیس می بخشید.

جئو لئون

روشنایی روشن

کسانی از ما که نتوانسته ایم به مانند Death Valley یا سایر پارک های ملی سنگی در ایالات متحده سر بزنیم ، ممکن است متوجه نشویم که در بسیاری از شرایط نورپردازی ، صخره ها به همان اندازه که انتظار می رود ، نارنجی نیستند. این مسئله تا حدودی مربوط به عکاسانی است که اشباع آنها را بالا می برد تا سنگهای شسته شده به همان اندازه که می خواهیم آنها روشن شود ، روشن شود.

جئو لئون

کور

ما دقیقاً مطمئن نیستیم که چه اتفاقی در اینجا می افتد ، اما ما واقعاً دوست داریم نحوه عکسبرداری در پشت صحنه مشخص کند که چقدر ناامید کننده این مسئله باید برای مدل ارائه شده باشد - بسیار به معنای واقعی کلمه کور. همچنین جالب است که چگونه گلهای پشت او از بنفش به قرمز مایل به صورتی رفته است.

جئو لئون

حلقه روشن شد

این در مورد معدود مقایسه هایی است که در لیست ما وجود دارد که عکس های پشت صحنه هنوز هم بسیار مبهم و مبهم به نظر می رسند ، با این که چراغ حلقه شگفتی می کند. هیچ چیز کمی روشنایی خشن و ال ای دی های رنگی اساساً نمی توانند انجام دهند.

جئو لئون

حیاط خانه

کمی از این ترکیب که در تقابل با هم قرار دارد ، این نیروگاهها از فاصله دور در پشت صحنه هستند. این نوع جزییاتی است که یک شلیک با مضمون جالب را از بین می برد ، بنابراین جای تعجب نیست که آنها به دقت بریده شده و ویرایش شوند.

جئو لئون

تکنیک

در عین حال ، این شلیک یادآوری به موقع است که برای همه ما در برخی از ویرایش ها و تغییرات سرگرم کننده هستیم ، هنوز هم تکنیک و برنامه ریزی عظیمی وجود دارد که به همه این عکس ها می رود. کمترین اهمیت در این حالت ، در جایی که عدسی انکسار از طریق آن شلیک شده است برای دستیابی به آن چشم انداز عالی کالئیدوسکوپی است.

جئو لئون

کار خوشبخت

یک مدل بودن خیلی وقت ها جالب است ، به خصوص اگر زمان زیادی را تجربه کنید - اما روزهایی نیز خواهید گذشت که عکاس خلاق شما می خواهد شما را در پودر رنگ دلخوش کند ، و یک پیراهن سفید زیبا را نیز خراب نمی کند. با این وجود ، با وجود ژئو لئون حداقل می توانید اطمینان داشته باشید که نتیجه به نظر می رسد نتیجه خوبی خواهد بود.

جئو لئون

خارهای گل رز

این تصویر به اندازه برخی دیگر از آنها که مورد بررسی قرار داده ایم به شدت ویرایش نشده است ، اما هنوز هم با موفقیت یک حیاط خلوت چوبی را به یک سرزمین عجایب و مبهم در پس زمینه تبدیل کرده است ، در حالی که آن قطره های خزنده از گل رز یک لمس ناخوشایند است.

جئو لئون

جادوگری

با حداکثر سرعت شماره گیری قرمز ، این تصویر نشان می دهد که چگونه با استفاده از گرد و غبار در صحنه های خود می توانید یک بستر برای ایجاد محصولات نهایی واقعا الهام بخش با ویرایش مناسب ایجاد کنید. یک لباس و شگفت انگیز جالب با یک درمان مناسب به یک تصویر واقعا به یاد ماندنی تبدیل می شود.

جئو لئون

آن را عملی کنید

بعضی اوقات ، یک تصویر سرگرم کننده شامل یک لباس یا لباس است که شما صریحاً نمی خواهید در خیابان راه بروید ، مانند این ترکیب سلفون و آنچه به نظر می رسد مانند مرواریدهای چسبنده کمی است. ممکن است این موضوع زیر سؤال برود ، اما شلیک نهایی مانند چیزی است که یک داستان علمی تخیلی است.

جئو لئون

ابتکار

حتی اگر یک فویل ساده و قلب گل فلزی نیز در صورت استفاده صحیح از آن استفاده شود ، می تواند بخشی از یک عکس نهایی منحصر به فرد باشد ، حتی اگر شما به سرعت در حال عکسبرداری از آنچه که ما بسیار مطمئن هستیم ، کنار ساحل در ونیز است.

جئو لئون

گل سه گانه

ویرایش خوب و خوب است ، اما اگر می خواهید یک شات مانند این داشته باشید ، شانس خوبی وجود دارد که بخواهید برخی از کلاه ها را به دقت تعادل دهید - مگر اینکه برای بازی با آن و یا یک چرخ خیاطی یک بار کامل از سطح فوق العاده داشته باشید. .

جئو لئون

زمستان در تابستان

در این تصویر دو رشته بزرگ وجود دارد - در مرحله اول ، اگر تمام تصمیم خود را برای ویرایش در جهان بگیرید ، اگر تصمیم بگیرید که با یک دوست گربه شلیک کنید ، به یک گربه سازگار و خوش برخورد نیاز دارید. ثانیا ، اگر به برخی عکسهای کریست مسی نیاز دارید ، مانند یک محصول آفتابی در کالیفرنیا ، مانعی ندارد ، همانطور که این محصول نهایی نشان می دهد.

جئو لئون

عمل متعادل

ترتیب دادن بدون کمک کم ، بعضی چیزها بسیار دشوار است ، اگرچه ، همانطور که تصویر نهایی ما نشان می دهد - اگر به یک رکورد نازک و با دقت متعادل نیاز دارید ، فقط ممکن است لازم باشد که شخصی آن را در آنجا نگه دارد ، و آنها را ویرایش کند. پر زحمت است ، اما می تواند یک عکس نهایی جالب را برای شما به ارمغان آورد.