هدفون سونی WH-1000XM4 ANC سونی & ۰۳۹؛ s دقیقاً شبیه XM3 ها به نظر می رسد ، نشت نشان می دهد

 


->

قهوه خانه WH-1000XM3 سونی احتمالاً به زودی جایگزین مدل WH-1000XM4 خواهد شد ، اگر به عقیده وی ، یک برنامه اشباع سونی هدفون اتصال سونی ، که گفته می شود هدفون های قطع سر و صدا را فاش می کند ، به زودی جایگزین شود.

JustPlayingHard (justplayinghard) یک برنامه اشکی را به اشتراک گذاشت ، که شامل جزئیات و همچنین تصاویر نشانگر هدفون سونی WH-1000XM4 است. به نظر می رسد آنها XM3 یکسان به نظر می رسند. ظاهراً می توانید تنظیمات آنها را بر اساس موقعیت مکانی خود از طریق Google Maps تغییر دهید و آنها از چیزی به نام DSEE Extreme پشتیبانی می کنند ، که می تواند یک نسخه پیشرفته AI از ارتقاء صوتی XM3's DSEE HX باشد.

یک شهر جداگانه از XDA Developers همچنین جزئیات جدیدی را در مورد هدفون های آینده نشان داد. XM4s از جفت شدن هر دو دستگاه در هر زمان پشتیبانی می کند (اما هیچ کدک صوتی LDAC با کیفیت بالاتر ، در صورت انجام این کار) ، و آنها می توانند جفت های بلوتوث بیشتری را ذخیره کنند.

در بررسی هدفون سونی WH-1000XM3 سونی ، گفتیم که هر تکرار هدفونهای سونی ۱۰۰۰X سونی و تغییر تجربه برای ارائه برخی از تهاجمی ترین لغو صدا که در مجموعه هدفون مشاهده می کنید ، تغییر می کند. دیگر نمی توانید از هدفون های گران قیمت سونی اجتناب کنید ، اما شما می پردازید که یک مجموعه پر گوش و گوش اضافی را ایجاد می کند که باعث کاهش سر و صدای خارج از زندگی شما می شود.

این امید است که تکرار بعدی به پیشینیان خود ادامه دهد. اما هنوز هیچ صحبتی وجود ندارد که چه زمانی فاش شوند.