چرا Dyson & # 039؛ s Lightcycle Morph چراغ خوبی برای همه فصول است

 


->

ما در اینجا با Pocket-lint مجموعه های زیادی دریافت می کنیم ، اما برخی از موارد تحت نظر معمول بررسی های ما مناسب نیستند. به همین دلیل است که گاهی اوقات مجبوریم محصولات فوق العاده ای را که واقعا دوست داریم به روش های دیگر برجسته کنیم.

Dyson Lightcyle Morph یکی از این محصولات است. چند هفته در اتاق نشیمن ما بوده است و می توانیم صادقانه بگوییم که این یکی از بهترین بخش های فناوری روزمره است که مدتی دیده ایم.

سنجاب_دوره_۲۴۷۱۲۹

چندین سال است که دایسون برای کسانی که کارهای نزدیک انجام می دهند - از هنرمندان گرفته تا معماران - نورپردازی وظیفه ای را توسعه داده است ، اما Lightcycle Morph این مرحله را با یک چراغ قابل استفاده برای کارهای دیگر و همچنین روشنایی محیط انجام می دهد.

همانطور که انتظار دارید ، این محصول از طراحی و فناوری خیره کننده ای برخوردار است. علاوه بر کنترل بر روی بازوی سبک ، می توانید در برنامه مرتبط هم عملکرد دقیقی داشته باشید. قسمت اول بازو را می توان در حدود ۳۶۰ درجه حرکت داد ، در حالی که قسمت بالای آن نیز می تواند به دور هم پیچیده شود ، بنابراین شما می توانید نور را در هر کجا که می خواهید قرار دهید.

در اینجا پنج چیز مورد علاقه ما در مورد Lightcycle Morph است.

پارچه جیب

۱٫ نوع مناسب نور را به شما می دهد

 • قدرت ۱۱٫۲W قدرت
 • حداکثر نور ۸۵۰ لومن دارد
 • دمای رنگ ۱۸۰۰-۳۴۰۰K

بسته به نورپردازی در اتاق می توانید Lightcycle را دریافت کنید تا نوع مناسبی از نور را منتشر کند. این می تواند به طور خودکار نور روز را با استفاده از یک الگوریتم جدید ردیابی کرده و بر این اساس تنظیم کند. یا فقط می توانید آن را بین روشنایی کار سخت و یک نور گرم برای عصر جابجا کنید.

حتی از شما سؤال می کند که هنگام تنظیم آن چند سال دارید. بله ، شما آن را حدس زده اید - این باعث می شود نور بیشتری به افراد مسن ارائه شود ، خواه آنها در خارج از خانه کار کنند یا به راحتی بخوانید.

۲٫ نور برای سنین طولانی خواهد بود

 • مجهز به سه چراغ LED
 • ۱۸۱۰۰۰ ساعت عمر

این لامپ خود برای حفظ همان کیفیت نور برای ۶۰ سال قابل توجه طراحی شده است. این در حدود یک ساعت استفاده از ۸ ساعت در روز است.

این ماندگاری تا حدودی به لطف فناوری توسعه لوله گرمائی خود ساخته Dyson است که باعث خنک نگه داشتن LED ها می شود. مطمئناً ، ما فهمیدیم که لامپ حتی در حالت کار فوق العاده روشن ، نسبتاً سرد باقی می ماند.

حتی بندهایی که لامپ را از طریق لامپ خاموش می کنند به گونه ای طراحی شده اند که هنگام پیچ و تاب یا چرخاندن بازوها ، آنها از بین نمی روند.

دیسون

۳٫ یک نسخه میز نیز وجود دارد

 • اندازه کوچکتر اما در غیر این صورت یکسان است
 • کمتر از ۱٪ سوسو زدن

اگرچه ما در اتاق نشیمن خود به عنوان یک لامپ استاندارد از Dyson Lightcycle Morph استفاده کرده ایم ، اما در نوع میز نیز قرار دارد. باز هم ، می توانید از آن به عنوان چراغ کار یا به عنوان چراغ محیط استفاده کنید.

squirrel_widget_247130

به عنوان یک چراغ کار ، Lightcycle Morph فوق العاده روشن و ایده آل برای هر چیزی از مدل سازی دقیق گرفته تا نوشتن گرفته تا معماهای اره منبت کاری اره مویی است. این نور دارای درجه حرارت خنک تری است که به شما کمک می کند تا در کانون توجه قرار بگیرید.

پارچه جیب

۴- این یک نور درخشان محیط است

 • ۱،۵۴۶ سطح لوکس متوسط
 • دمای رنگ ۱۸۰۰-۳۴۰۰K هنگام لنگر انداختن

می توانید از آن به عنوان یک چراغ محیط نیز استفاده کنید - به سادگی بازو را پیچ کنید تا از دیوارها دور شود ، یا می توانید بازو را جمع کرده و آن را متصل کنید ، بنابراین از طریق ساقه لامپ می درخشد و جلوه خوبی به شما می بخشد. که نور را از طریق یک اتاق پخش می کند.

این حالت باعث آرامش بیشتر نور آبی شده است. همچنین می توانید آن را پیکربندی کنید تا به تدریج از خواب بیدار شود یا در طول شب به حالت کاهش یافته بروید.

۵٫ همه اینها از طریق برنامه Dyson Link کنترل می شود

 • برای iOS و Android در دسترس است
 • با کنترل صدای آمازون Alexa کار می کند
 • می توان برای کنترل سایر دستگاه های متصل Dyson استفاده کرد

برنامه Dyson Link انعطاف پذیرترین برنامه نیست زیرا با Apple HomeKit یا Google Assistant کار نمی کند - اما می توانید به لطف Amazon Alexa کارها را خودکار کنید.

برای Lightcycle Morph گزینه های متعددی وجود دارد که می توانید پیکربندی کنید. و همچنین موارد اصلی - روشن کردن و خاموش کردن آن و کنترل دمای نور به صورت دستی - می توانید برای روشن کردن آن نیز زمان بندی کنید. به عنوان مثال می توان برنامه ریزی کرد که اگر به عنوان مثال دور هستید ، در فواصل تصادفی روشن کنید.

همچنین می توانید آن را برای آینه کاری از تنظیمات غروب خورشید و طلوع آفتاب که در آن هستید قرار دهید. به سادگی آن را به مکان خود تغذیه کرده و بقیه را انجام دهید