Minecraft با RTX Windows 10 Beta: به سؤالات PBR شما پاسخ داده شده است ، و بارگیری رایگان منابع رایگان بسته

 


محدودیت اندازه حافظه برای ایجاد بسته های منابع منبع برای چیست؟ کنکوری با RTX؟ و بهترین راهها برای جلوگیری از رسیدن به این حد چیست؟

حد واقعی به تعداد و وضوح بافت بستگی دارد ، اما به عنوان یک قاعده کلی ، نگه داشتن بسته منبع زیر ۱۰۰ مگابایت ایده خوبی است. ما در حال کار با مایکروسافت برای کاهش این حد در به روزرسانی آینده هستیم. هنگام ایجاد بافت های HD ، بهترین راه برای جلوگیری از این حد استفاده از بافت های با وضوح بالا برای بافت هایی است که کاملاً به جزئیات نیاز دارند. می توانید یک بافت رنگ پایه را با کیفیت ۱۰۲۴x1024 داشته باشید در حالی که بافت متناظر آن بسیار کوچکتر است.

محدودیت های فنی برای ایجاد یک بسته بافت برای Bedrock Edition ، در مقایسه با جاوا چیست؟

در حال حاضر محدودیت هایی برای ایجاد بافت های PBR وجود دارد کنکوری با RTX به طور خاص ، بافت های فلیپ بوک ، اشخاص و موارد نمی توانند از بافت های PBR استفاده کنند.

به نظر می رسد محدودیت های فنی Bedrock Edition بسیاری از توسعه دهندگان را از آنچه می خواهند ایجاد کنند بازمی دارد کنکوری با RTX آیا راهی برای دور زدن این محدودیت ها وجود دارد تا سازندگان بتوانند از بافتهای پرمصرف مورد نظر برای پیاده سازی کامل استفاده کنند؟

این محدودیت های Bedrock به دلیل بروزرسانی در کنار موتور است که لازم است. این چیزی نیست که بتوانیم راه حل مناسبی را برای آن فراهم کنیم ، بلکه چیزی است که ما در انتظار ارائه به روزرسانی در نسخه های آینده هستیم.

آیا یک پایگاه دانش عمیق و راهنمایی برای ایجاد بسته های منابع برای وجود دارد کنکوری با RTX؟

چند فاصله وجود دارد که می توان در مورد بسته های منابع اطلاعاتی پیدا کرد کنکوری با RTX اولین جایی که باید مورد بررسی قرار گیرد Minecraft با راهنمای بافت RTX است - و برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته های منبع اصلی می توانید به این صفحه Gamepedia نگاهی بیندازید.

به عنوان کسی که می خواهد برای اولین بار اقدام به ساخت بسته های منابعی کند ، تمام اصطلاحات به کار رفته در راهنمای رسمی چیست؟ (مثلاً زبری)

استفاده از اصطلاح "ارائه فیزیکی مبتنی بر" مدتی است که در واژگان جامعه قرار دارد. ویکی عالی وجود دارد که این محتوا را توضیح می دهد.

آیا نقشه های ارتفاع با RTX PBR فعال هستند؟ اگر اینطور نیست ، آیا آنها خواهند بود

که در کنکوری با RTX پشتیبانی از نقشه ارتفاع در Minecraft با RTX به بافتهای با وضوح پایین پیکسل اجازه می دهد تا بدون نیاز به یک نقشه عادی با وضوح بالا ، از تسکین برخوردار شوند. از نقشه های ارتفاع برای نقشه های اختلاف منظر استفاده نمی شود.

چه برنامه هایی برای فعال کردن PBR در اشخاص و موارد وجود دارد؟

ما به سختی تلاش می کنیم تا از قابلیت های PBR در اشخاص و موارد استفاده کنیم. ما این را در به روزرسانی آینده در دسترس خواهیم داشت.

آیا RTX سرانجام از طریق شیشه از حساسیت پشتیبانی می کند؟

این موضوع توسط تیم توسعه ما ذکر شده است و راه حل ها در حال بررسی است.

آیا emissivity به اشیاء مانند مشعل های نگه دارنده می رسد؟

ما در حال کار روی این ویژگی هستیم تا در نسخه بعدی به روز شود.

آیا مکانهایی وجود دارد که می توانم برای صحبت در آن بپیوندم کنکوری با بافت RTX PBR یا بسته منابع من را به اشتراک بگذارید؟

آره! یک subreddit جدید ، r / minecraftRTX و یک کانال Discord وجود دارد که هر روز مکالمات بافتی پر جنب و جوش در آن اتفاق می افتد. همچنین می توانید از طریق این لینک به طور رسمی کار خود را در بسته پیشرفت به NVIDIA ارسال کنید.