هواوی می گوید که عرضه محصولات آینده "هنوز در راه است" ، در مورد گالری برنامه و موارد دیگر صحبت می کند

 


->

هواوی به Pocket-lint گفته است که با عرضه محصولات آینده "هنوز در راه است". در مصاحبه ای با اندرو گریحی ، مدیر ارشد برند جهانی ، از این سؤال پرسیدیم که آیا وضعیت جهانی کنونی به علاوه ممنوعیت هوآوی آمریکا در برنامه های انتشار آتی تأثیر داشته است.

در حالی که گریحی گفت که بدیهی است او نمی تواند به ویژگی های خاصی بپردازد ، به این معنی است که می توان انتظار داشت سری جدید Mate 40 در سپتامبر یا اکتبر به بازار عرضه شود.

گریحی همچنین در طول مصاحبه ما گفت که این شرکت هنوز شاهد رشد فروش گوشی های هوشمند است. "بله ، ما شاهد رشد گوشی های هوشمند هستیم و شاهد رشد زیادی در پوشیدنی ها هستیم. در تبلت ها شماره سه هستیم. بنابراین با شروع به باز کردن قفل و باز کردن خرده فروشی ها ، دوباره شاهد رشد چیزهایی هستیم."

جاه طلبی های لپ تاپ

گری اضافه می کند که در فضای رایانه شخصی هواوی نسبت به سال گذشته شاهد رشد بیش از ۲۰۰ درصد است. "ما همیشه در رایانه جاه طلبی بسیار جدی داشته ایم ... در موارد اخیر هیچ چیز تغییر نکرده است.

"به دلیل بحران فعلی ، تقاضای بسیار بیشتری برای آن دسته از محصولات وجود دارد. در آنجا که بسیاری از خانواده ها فقط یک خانواده لپ تاپ بودند که مجبور به گسترش بودند ... ما شاهد رشد بزرگی بودیم.

گریحی می گوید هوآوی سخت در تلاش است تا جایگزین سرویس های Google Mobile و Google Play Store یعنی خدمات موبایل و گالری برنامه های هواوی شود.

"این اکوسیستم کاملاً جدیدی است که ما فقط در ۱۲ ماه پیش واقعاً تمرکز زیادی را شروع کرده ایم. [Developers have] منابع محدود ، همانطور که همه ما انجام می دهیم ، بنابراین زمان می برد. اما ما در حال پیشرفت خوبی هستیم و در ضمن ، روش های بسیاری دیگر وجود دارد که کاربران می توانند به بسیاری از آن برنامه ها دسترسی پیدا کنند.

"اما مردم شروع به درک چشم انداز می کنند ، آنها شروع به دیدن ما در حال رشد می کنند ، آنها شروع به دیدن مارک های دیگر می کنند. Momentum در حال ساخت است و من اطمینان دارم که در آینده ای نه چندان دور ، خواهیم دید. حتی سریعتر رشد می کند

"میزان پیشرفت بسیار شگفت انگیز است. هنوز وجود ندارد ، ما هنوز کارهای زیادی را باید انجام دهیم ، اما بسیار هیجان انگیز است. ما هر ماه ۴۲۰ میلیون کاربر فعال داریم و ما شاهد پیشرفت واقعی در هستیم. شرایط برخی از نام های بزرگ شروع به پیوستن به اکوسیستم. "

هوآوی به دلیل عدم وجود برنامه های بزرگ نام برنامه ، با انتقاداتی روبرو شده است ، چیزی که ما مرتباً در مورد Mate 30 Pro خود ارزیابی می کردیم. گریحی می گوید این وضعیت فقط بهبود می یابد اما "فقط زمان می برد".

"هدف ما این است که همه برنامه های برتر را بدست آوریم ، و در واقع ما در دو ماه گذشته پیشرفت زیادی داشته ایم. بنابراین می دانید ، اگر به برخی از اسامی نگاه کنید ، Booking.com و Skyscanner را داریم ،" ما اخبار و اخبار بی بی سی را دریافت کرده ایم. ما نقشه های TikTok و Here را در اختیار شما قرار داده ایم. حتی بانک ها نیز شروع به ورود به سیستم می کنند ، بنابراین ما Santander ، Curve ، BBVA و موارد دیگر را داریم.

"ما مطمئن هستیم - ما واقعاً مطمئن هستیم - که همه برنامه های برتر را در آنجا می گیریم. من فقط نمی توانم دقیقاً یک بازه زمانی را به شما بدهم."

اما هوآوی چگونه اطمینان دارد که مشتریان درک کنند که آنچه خریداری می کنند اکوسیستم گوگل را اجرا نمی کند؟ وی گفت: "ما در حال تلاش و وقت زیادی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که شرکای خرده فروشی و کارمندان آنها بطور خاص درک کامل دارند [it].

"ما می خواهیم اطمینان دهیم که مصرف کنندگان کاملاً درک کنند که آنها در حال خرید اکوسیستم جدید و تجربیات جدید هستند. و ما در این کشور بهتر می شویم. کشور و کشور نیز پیشرفت می کنیم. آنها می خرند و این یک سیستم جدید است ، یک اکوسیستم جدید. "

سرانجام ، ما سؤال كردیم كه حریم خصوصی استراتژی كلی محصولات هواوی چقدر مهم است. گریهی بدون هیچ تردیدی می گوید: "واقعاً مهم است."

وی گفت: "منظور من این است که حریم شخصی ما با ارزش است. اکنون بیش از سایر مردم دنیا سؤالات بیشتری راجع به حریم خصوصی شرکت ها می پرسند. این یک فرصت عالی برای ما است.

"ما مدت زمان زیادی را در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیت هر دو چیپست و سیستم عامل در سطح سخت افزاری و ابری سرمایه گذاری کرده ایم."