پلت فرم Qualcomm & # 039؛ Snapdragon Wear 4100 نوید می دهد ساعتهای WearOS سریعتر باشد

 


->

Qualcomm تا دو سال دیگر پلت فرم جدید Snapdragon Wear را برای ساعت های هوشمند اعلام نکرده است. اما در حال حاضر ، سرانجام جانشین Snapdragon Wear 3100 می شود. در واقع از دو پردازنده برای ساعت های هوشمند رونمایی می شود: Snapdragon Wear 4100 و ۴۱۰۰+.

هر دو پردازنده باید بسیار سریعتر از ۳۱۰۰ باشند و در عین حال عمر باتری طولانی تری نیز دارند. کوالکام گفت که ۴۱۰۰+ دارای ۸۵ درصد عملکرد بالاتر است. از هسته پردازشی ۱۲ نانومتری و هسته های Cortex-A53 استفاده می کند و با سرعت ۱٫۷GHz کار می کند.

کوالکام

از دیگر ویژگی های آن می توان به موتور گرافیکی Adreno A504 ، حافظه سریعتر ، دو پردازنده سیگنال دیجیتال ، ردیابی موقعیت مکانی کم مصرف و معماری پیشرفته بلوتوث ۵٫۰ اشاره کرد. حتی یک پردازنده Always-On به روز شده وجود دارد که حالت های صرفه جویی در مصرف برق و ضربان مداوم ضربان قلب و نظارت بر خواب را امکان پذیر می کند. ۴۱۰۰+ همچنین می تواند یک حالت Ambient غنی تر را پشتیبانی کند و از ۶۴۰۰۰ رنگ پشتیبانی کند.

کوالکام

در مورد تراشه Snapdragon Wear 4100 Qualcomm جدید ، این دوربین به لطف پردازنده های سیگنال تصویر دوگانه ، از دوربین های ۱۶ مگاپیکسلی پشتیبانی می کند. به غیر از این ، بزرگترین تفاوت بین Wear 4100 و Wear 4100+ در این است که دومی منحصراً دارای پردازنده جدید Always-On است.

کوالکام گفت که دستگاه آینده Zoo Ultra مخصوص Imoo برای کودکان و ساعت های بعدی Tvwatch Pro نسل Mobvoi همه از پلتفرم جدید Snapdragon Wear 4100 بهره می برند ، اگرچه ما هنوز نمی دانیم که کدام یک از این دو چیپست Ticwatch Pro را در هنگام راه اندازی ارائه خواهد کرد.