YouTube TV فقط قیمت اشتراک ماهانه خود را با قریب به ۳۰ درصد افزایش داده است

 


->

YouTube TV متعلق به Google در حال افزایش قیمت اشتراک ماهانه خود از ۵۰ دلار به ۶۴٫۹۹ دلار در ایالات متحده است.

این افزایش ۱۵ دلاری است که تا ۳۰ درصد افزایش داشته است. این شرکت با اعلام هشت کانال جدید ViacomCBS ، این تغییر قیمت را توجیه کرد. آنها از ۳۰ ژوئن در دسترس هستند و شامل BET ، CMT ، Comedy Central ، MTV ، Nickelodeon ، شبکه Paramount ، TV Land و VH1 می شوند. YouTube TV همچنین قرار است BET Her، MTV2، Nick Jr.، NickTunes، TeenNick و MTV Classic را دریافت کند.

گوگل اعلام کرد افزایش قیمت YouTube YouTube برای مشترکان جدید بصورت زنده است. مشتریان موجود در چرخه صورتحساب بعدی خود از آنها شارژ می شوند. در نظر داشته باشید که تلویزیون یوتیوب زمانی که دو سال پیش آغاز به کار کرد ، ۳۵ دلار در ماه هزینه داشته است. این نخستین بار پس از افزودن شبکه های ترنر ، ابتدا قیمت ماهانه خود را در سال ۲۰۱۸ به ۴۰ دلار افزایش داد. سپس ، در سال ۲۰۱۹ ، وقتی YouTube TV شبکه های Discovery را اضافه کرد ، قیمت گذاری به ۵۰ دلار در ماه رسید.

YouTube TV در مطلبی در وبلاگ با بیان تصمیم در مورد افزایش هزینه خدمات خود ، گفت كه "قیمت جدید نشان دهنده افزایش قیمت محتوا است و ما همچنین معتقدیم كه این نشان دهنده ارزش كامل تلویزیون یوتیوب است ، از وسعت محتوای ما گرفته تا ویژگی هایی كه نحوه تماشای تلویزیون زنده را تغییر می دهیم ".

برای مقایسه ، برنامه تلویزیونی Live Hulu هزینه ۵۴٫۹۹ دلار ، تلویزیون AT&T با ۵۵ دلار در ماه شروع می شود ، و برنامه کامل Sling TV 45 دلار در ماه هزینه دارد. جمع بندی ما از بهترین خدمات پخش فیلم در ایالات متحده را بررسی کنید.