آمازون و & # ۰۳۹؛ مصمم است که پس از ارسال شماره بازیکن ضعیف ، از انتشار به بتا بسته بازگردند

 


->

با شروع بازی ، منصفانه است که بگوییم اولین نسخه بزرگ آمازون با نام Crucible زمان بسیار ناچیزی را تجربه کرده است. هیچ زمان آسانی برای انتشار یک تیرانداز متمرکز بر روی چند نفره وجود ندارد تا بتواند Overwatch و موارد مختلف آن را بازی کند ، اما انجام این کار درست در همان زمان که Valorant ایده ای بیش از حد داغ نیست.

سرنوشت منتظر Crucible به پایان رسیده است ، سپس - با وجود منتقدین و گیمرها چیزهای نسبتاً خوبی را در مورد تیرانداز آرنا دوست دارند ، اما خیلی سریع بدون هیچ اثری فرو رفت ، و بازیکن هم زمان روی Steam حساب کرد و نشان داد که بندرت از چند مورد بالا نمی رود. صد بازیکن آنلاین در هر هفته یک بار پس از انتشار آن.

آمازون ، و توسعه دهنده بازی Relentless ، تصمیم گرفته است یک قدم بسیار غیرمعمول را در واکنش به این کار برداشته شود. بعداً امروز Crucible برای بارگیری در فروشگاه فروشگاه Steam حذف خواهد شد ، به این معنی که بازیکنان جدید نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

پست رسمی وبلاگ بازی با موضوع ، این را بازگشت به مرحله بتا بسته می داند که توسعه دهندگان می توانند با تهاجمی تر روی ویژگی ها کار کنند و همچنین بازخورد بیشتری را از آن بازیکنانی که هنوز بازی می کنند بخواهند. هرکسی که بازی را بارگیری کند ، در این مرحله همچنان قادر به بازی خواهد بود ، زیرا این برنامه فقط بازیکنان جدید را قفل می کند.

در یک زمان مشخص ، بازی قبل از اینکه احتمالاً بازگشت نهایی به فروشگاههای واقعی انجام شود ، به یک سیستم دعوت کننده باز می شود تا بتواند تعداد بیشتری از کاربران را وارد بازار کند ، اگرچه هیچ زمان بندی برای این مدت زمان لازم ارائه نشده است.

ناپدید شدن و ظاهر شدن مجدد از یک بازی چند نفره بی نظیر و پذیرایی بهتر (Final Fantasy XIV Online به ذهن متبادر می شود) بی سابقه نیست ، اما همچنین از حد معمول دور است.

گرچه تمایل آمازون برای ورشکستگی برای معاد تلاش می کند تعهد مداوم خود به شکستن بازی را نشان دهد ، اما به راحتی می توان خاطرنشان کرد که در وهله اول مانند یک اشتباه به نظر می رسد اشتباه نیست. زمان خواهد فهمید که آیا Crucible فرصتی برای برگرداندن ثروت خود دارد یا خیر.