آیا خرید گوگل از North به این معنی است که می خواهد عینک AR مصرف کننده را دوباره امتحان کند؟

 


->

گوگل اعلام کرده است که North ، یک شرکت کانادایی را تولید می کند که عینک واقعیت افزوده را با مبلغی نامعلوم خریداری می کند.

این دو شرکت روشن ساخته اند که گوگل می خواهد از "تخصص فنی" شمال برای تقویت "تلاش های سخت افزاری و آینده محاسبات" خود استفاده کند.

شمال ، که در سال ۲۰۱۹ ۱۰۰۰ Focals 1.0 را راه اندازی کرد اما به سرعت قیمت را به ۶۰۰ دلار کاهش داد ، سال گذشته مجبور شد کارمندان را اخراج کند.

عینک هوشمند Focals آن می تواند از طریق بلوتوث به تلفن شما جفت شود تا تصاویر را جلوی چشمان شما بگیرد. این اعلان ها را نشان می دهد ، جهت ها را ارائه می دهد و موارد دیگر. شمال قصد دارد عملکرد عینک را متوقف کند ، به این معنی که شما قادر به استفاده از آنها نخواهید بود. به خاطر داشته باشید ، دسامبر گذشته ، نورت تولید را روی آنها متوقف کرد تا یک مدل نسل دوم را توسعه دهد. آن دستگاه البته دیگر در کار نیست.

شمال قصد دارد در Kitchener-Waterloo ، کانادا بماند. گوگل گفت که "متعهد به رو به رشد جامعه جهانی فناوری" در زادگاه شمالی است.

در مورد چگونگی برنامه ریزی Google برای استفاده از IP North و تخصص در زمینه سخت افزار ، Google هنوز Google عینک های Google ، یک جفت عینک هوشمند AR را ارائه می دهد ، اما فقط برای مشاغل و توسعه دهندگان. سعی در ارائه نسخه مصرفی در سالها وجود ندارد - در واقع ، عینک برای مصرف کنندگان تا حد زیادی به عنوان یک تلاش ناکام تلقی می شود.

اما ما گمان می کنیم گوگل هنوز کاملاً از این ایده دست نکشیده است.

همچنین فراموش نکنیم که شایعاتی درباره هدست Apple AR در حال از دست دادن است. تصور می شود که کوپرتینو در حال توسعه دو هدست است.