بررسی NuraLoop: صدای شخصی که از این جهان خارج است

 


->

در حالی که بازار عمومی مصرف کننده در حال حرکت در جهت گوشهای بی سیم واقعی است ، نورا کارهایی را به روش خود انجام می دهد. این شرکت - که در سال ۲۰۱۸ Nuraphone را راه اندازی کرد ، محصولی را با اجزای فوق گوش و گوش در اختیار شما قرار داد تا مشخصات صدا را برای شنونده بسازد - هدفون دوم جفت هدفون خود را با نام NuraLoop را راه اندازی کرده است که یک جفت متصل بی سیم است. گوش هایی که دارای همان ویژگی های صدای شخصی هستند.

با قول صدا که به طور ایده آل برای هر فرد مناسب است ، یک قیمت قیمتی زیاد و عملکرد باتری قوی ، آیا این تنها جفت گوش شما ممکن است مورد نیاز شما باشد؟

غیر متعارف

  • اثبات عرق / اسپلش
  • طراحی بی سیم اما بی سیم
  • کانکتور اختصاصی برای شارژ / صوتی

طراحی و نگاه با نورافون بسیار غیر متعارف بود ، به این ترتیب که گوش گوش ها حاوی عنصر بیرون زده داخل گوش بودند. با وجود NuraLoop ، طراحی کمی مرسوم تر است ، اما هنوز هم موارد زیادی وجود دارد که باعث می شود تفاوت های زیادی با هم داشته باشد.

پارچه جیب

ممکن است در یک نگاه NuraLoop را به عنوان یک جفت گردن در گوش طبقه بندی کنید. اما واقعاً اینگونه نیست. این دو گوشواره با یک کابل گرد کمی خمیده به یکدیگر متصل شده اند ، اما یقه ای به این ترتیب وجود ندارد و مدت زمان طولانی برای استراحت روی شانه های شما نیست.

درست در مرکز این کابل یک کانکتور بی نظیر است. این یک اتصال اختصاصی است که نورا برای همه کاره طراحی کرده است. این نیاز به داشتن یک ورودی ۳٫۵ میلی متری و درگاه USB Type-C را که فضای آن را در یکی از گوشواره ها قرار می دهد ، کم می کند. درعوض ، این کانکتور قادر به تأمین برق از طریق کابل شارژ کلیپ یا در صورت تمایل صدا آنها از طریق کابل است که اگر می خواهید آنها را با پورت ۳٫۵ میلی متری به یک خروجی وصل کنید.

گوشواره گوش تقریباً از خارج دور است ، در حالی که برآمدگی با نوک هایی در منحنی های انتهایی و مارها قرار دارد تا در شکل داخلی گوش شما جای بگیرد. خیلی زیاد بیرون نمی زند ، بنابراین به زیبایی می نشیند و حفره را مسدود می کند. هیچ گونه باله ای در گوش برای نگه داشتن آنها وجود ندارد ، اما ما فهمیدیم که مناسب بودن آن بسیار زیبا و محکم است ، حتی بدون اینکه قلاب های گوش اضافی را به شکل گوش هایمان بسازیم.

این قلابها مستقیماً از طریق کابل فوق الذکر تغذیه می شوند و از لبه بالایی گوش کاملاً زیبا استفاده می کنند ، اطمینان حاصل می کنند که می توانید آن را به اندازه گوش خود متناسب کنید. نتیجه نهایی مناسب و بی خطر است ، اما بدون آن احساس ناراحتی می شود.

پارچه جیب

از آنجا که این دو به وسیله آن کابل به هم متصل شده اند ، در صورت تنظیم تناسب با کشیدن کابل بر روی گوش ، گاهی اوقات این احساس را احساس می کنید. هنگامی که تناسب مورد نظر خود را گرفتید مسئله ای نیست ، فقط یک تجربه را به اندازه داشتن دو هدفون جداگانه کاملاً عاری از آن آزاد نکنید.

Smarts و لغو سر و صدا

  • حالت خاموش و سر و صدا فعال برای گذر از صدا
  • aptX HD و بلوتوث ۵
  • کنترل های لمسی
  • باتری ۱۶ ساعت
  • روشن / خاموش خودکار

یکی از موارد قابل توجه در مورد اصلی Nuraphone عدم وجود دکمه های مشخص بود. NuraLoop از این روش بدون دکمه استفاده می کند و با آن اجرا می شود. این بدان معنی است که هیچ چیزی برای کلیک کردن و فشار دادن بر روی NuraLoop وجود ندارد. این گوش ها به طور خودکار وقتی جوانه ها را از گوش خود می گیرید خاموش می شوید و آنها را برای چند دقیقه خارج می کنید. به همین ترتیب ، جوانه ها هنگامی که آنها را در گوش خود قرار داده اید ، نیرو می گیرند.

برای کنترل حجم صدا ، جستجوی آهنگ ها و تنظیم سطح فناوری لغو صدا ، یک لمس بزرگ در هر دو هدفون وجود دارد. مانند اکثر پنل های لمسی در هدفون ، هنگام تنظیم متناسب بودن هدفون ، به راحتی می توانید به صورت تصادفی حرکت کنید. اما وقتی کنترل لمسی انجام می شود - هنگامی که عملکردی عمدی پیش می آید - کنترل پد به طرز حیرت انگیزی بصری است و واقعا خوب کار می کند.

پارچه جیب

به طور پیش فرض می توانید انگشت خود را در اطراف لبه گوش راست بکشید تا میزان صدا را تنظیم کنید ، آن را به بالا یا پایین بکشید. ضربه زدن به گوشواره گوش می دهد و موسیقی را متوقف می کند.

در سمت چپ کنترل های مشابهی وجود دارد اما برای خاموش کردن سر و صدا و حالت اجتماعی - دومی که تنظیم میزان گذر از سر و صدای مجاز را انجام می دهد. ضربه زدن به گوشواره حالت اجتماعی را فعال می کند ، یا خاموش کردن سر و صدا را فعال می کند ، سپس حرکت در اطراف لبه صدا را تنظیم می کند. از بیرون

با گذر از حالت های اجتماعی ، Nura یکی از بهترین مواردی است که ما استفاده کرده ایم. خیلی خوب است که اجازه دهید صدایی از خارج به گوش برسد که بتوانید مکالمات کامل با افراد داشته باشید بدون اینکه مجبور شوید گوشهای گوش خود را برطرف کنید. این امر باعث می شود اعلان ها در قطارها یا تعاملی کوتاه با رانندگان اتوبوس ، کافی شاپ ها یا هر زمان دیگری که باید سریع به یک سؤال پاسخ دهید ، عالی باشد.

برای نوازندگان روی صحنه ، این بدان معنی است که شما هنوز هم می توانید برخی از جاهایی را که از تماشای هر جمعیتی شنیده می شود بشنوید ، یا کمی صدا را که از جلوی بلندگوهای خانه گرفته می شود ، بدست آورید ، در حالی که هنوز هم ترکیبی از گوش شخصی خود دارید.

به همین ترتیب قطع نویز نیز مؤثر است. با تشکر از مهر نکات گوش در گوش ، شما می توانید کم و بیش کاملا سر و صدای جهان خارج را مسدود کرده و در دنیای موسیقی شگفت آور و غوطه ور شخصی خود قفل شوید.

پارچه جیب

با داشتن ۱۶ ساعت پخش موسیقی با یک بار هزینه ، دنیای موسیقی شما می تواند یک مقدار خوب از زمان نیز به طول انجامد. ما هرگز با عمر باتری دست و پنجه نرم نکرده ایم ، و در حالی که ۱۶ ساعت کامل آن را تحمل نکردیم ، مطمئناً در آزمایش بسیار نزدیک بودیم. به علاوه ، هزینه ۱۰ دقیقه ای که دو ساعت موسیقی ارائه می داد ، بسیار خوب بود.

این واقعیت را اضافه کنید که اینها مجهز به aptX HD برای صدای صوتی با وضوح بالا و اتصال بدون تاخیر با تلفن اندرویدی شما هستند و NuraLoop یک جفت شنونده بسیار توانمند را ایجاد می کند.

علم (آنچه نورا را منحصر به فرد می کند)

  • میکروفون اختصاصی برای تشخیص پاسخ حلزون حلزونی
  • نمایه شخصی را بر اساس اندازه گیری ها ایجاد می کند

تقریباً تمام هدفون و هدفون دارای مشخصات صوتی متمایز هستند. باس ، میاد و تریلبل به شکلی مخلوط شده اند که تولید کنندگان فکر می کنند بهترین به نظر می رسد. برخی به شما امکان می دهند آن فرکانس ها را با یک اکولایزر درون برنامه تنظیم کنید ، برخی دیگر این کار را نمی کنند. نورا با این رویکرد کاملاً متفاوت است. این صدا را شخصی سازی می کند تا پاسخ های گوش شما به صدا مطابقت داشته باشد.

استدلال نورا این است که - مانند یک جفت کفش - در حالی که اندازه های معمول نمایانگر تقریباً نزدیکی از آنچه شما را متناسب می سازد ، هرگز نمی شود که دقیقاً پای خود را متناسب با آن قرار دهید ، مگر اینکه پای خود را ترسیم کنید و یک جفت کفش تهیه کنید که با همه آنها مطابقت داشته باشد خطوط و برآمدگیهای پای شما کاملاً مناسب است. با صدا یکسان است ، یا - به طور دقیق تر - با نحوه واکنش گوش های فردی شما به صدایی که در آنها پخش می شود ، یکسان است.

پارچه جیب

هر یک از ما نسبت به هر فرکانس حساسیت متفاوتی داریم - خواه از طریق شکل کانال گوش ، آسیب به مرور زمان ، درک برخی از فرکانسها - و هدفونهای نورا می توانند این اندازه گیری را انجام دهند. در داخل نوک هر گوشواره روی NuraLoop یک میکروفون بسیار حساس وجود دارد که یک هدف دارد: اندازه گیری حساسیت گوش شما به صدا.

طبق تحقیقات نورا ، وقتی صدا در گوش شما پخش می شود ، فعالیت در حلزون گوش شما - همان قسمت مارپیچ گوش است که وظیفه تبدیل لرزش ها به سیگنال الکترونیکی مغز شما را به عنوان صدا تفسیر می کند - صدا را نیز تولید می کند. میکروفون سپس این صداهای جدید تولید شده توسط حلزون را جمع می کند و می تواند از الگوریتم های آن برای تعیین آنچه در مورد شنوایی شما می گوید استفاده کند.

هنگامی که ابتدا یک جفت هدفون Nura را باز می کنید - یا NuraLoop یا Nuraphone - برنامه را بارگیری می کنید ، از طریق بلوتوث وصل می شوید و سپس مراحل تجزیه و تحلیل شنوایی خود را اجرا می کنید. بر خلاف برخی دیگر از راه حل های بدتر از سایر تولید کنندگان ، این فرایند کاملاً خودکار است. هدفون ها در فرکانس ها و حجم های مختلف یک سری صدای سفید و صدا را پخش می کنند ، زمان بسیار کمی طول می کشد و پس از اتمام کار ، صدای شخصی سازی شده خود را خواهید داشت.

بنابراین آیا واقعاً خوب به نظر می رسد؟

پاسخ کوتاه این سؤال این است: بله. همانطور که با هدفون Nuraphone پیدا کردیم ، نتیجه نهایی صدایی است که بسیار لذت بخش است. به نظر می رسد تمام تنظیم و تنظیم هوشمندانه صدایی را تولید می کند که برای سلیقه های خاص ما مناسب است.

پارچه جیب

بسیاری از عناصر وجود دارد که گوش دادن به این گوش ها را فوق العاده می کنند ، اما ، همانطور که فناوری نورا ادعا می کند ، ما می توانیم به وضوح همه عناصر هر آهنگ را بشنویم ، حتی با چند لایه بازی روی یکدیگر. هیچ حسی نیست که باس غرق بقیه شود ، یا سرویسهای ناپدید شده در هیچ چیز ناپدید نشوند. صدا کامل و مفصل است. و شخصی سازی شده است - بنابراین آنچه می شنوید با آنچه انجام می دهیم متفاوت خواهد بود.

آنچه ما دوست داریم این است که برخی از آهنگ ها جزئیات زیادی را در این مورد دارند که در تعداد انگشت شماری از هدفون دیگر برجسته نبودند ، خواه آن کار ظریف سلام کلاه باشد ، یا انگشت آرام گیتار را در پس زمینه انتخاب کنید. در اولین آهنگ روی کسا رنگين كمان آلبوم ، بخشی نزدیک به انتهای آن وجود دارد که دارای قطعات گیتار برقی و قطعات برنجی است که ما قبلاً به آنها توجه زیادی نکرده ایم ، اما این هدفون بدون در دست گرفتن مسیر از این حق بهره می برد.

توانایی باس زیادی نیز وجود دارد. خیلی پرقدرت نیست ، اما مطمئناً به اندازه کافی وجود دارد تا به شما در احساس یک آهنگ کمک کند. یک مورد خوب برای آزمایش این است یتیمان توسط Coldplay. bassline درایور اصلی آهنگ است و به همین ترتیب بلند و برجسته است. ما با برخی از هدفون ها فهمیدیم که این باس بسیار رونق می گیرد و باعث می شود که بافت و نوار رشته های باس در حال پخش باشد ، اما با NuraLoop عالی به نظر می رسد.

به طور مشابه ، وقتی باس خیلی کم می شود ، از بین نمی رود یا ناپدید می شوید ، هنوز هم آنجاست ، به خوبی کنترل شده و کار خود را انجام می دهد.

پارچه جیب

در حالی که رویکرد علمی نورا به صدای شخصی تغییر می کند ، ما ابزاری پیدا کردیم که تأثیر بسزایی در لذت بردن از صدا گذاشت. این حالت Immersion Mode نامیده می شود - و اساساً هر موسیقی که گوش می دهید را تغییر می دهد. به نظر می رسد صدا از طرف دو گوش کوچک گوش در هر طرف سر شما - که بدیهی است از آن است - به صدایی تبدیل می شود كه در آن غوطه ور هستید. این مانند شبه محاصره ای است كه می توانید از سیستم های پیشرفته تری خودرو استفاده كنید.

برنامه دارای یک نوار لغزنده است که به شما امکان می دهد مقدار این غوطه وری را که می خواهید تنظیم کنید. ما آنقدر عاشق آن بودیم که تقریباً ۷۰ درصد آن را لرزاندیم ، اما می توانید متناسب با آن آن را تنظیم کنید. اگر به صدای صاف تری نیاز دارید زیرا در حال تجزیه و تحلیل ضبط هستید یا از NuraLoop به عنوان مانیتور درون گوش استفاده می کنید ، می توانید آن را نیز فعال کنید.

حکم

به عنوان یک بسته کلی ، تقصیر NuraLoop بسیار دشوار است. عمر باتری عالی ، صدایی استثنایی و خاموش کردن سر و صدا ، به علاوه یک حالت اجتماعی که در واقع بسیار خوب کار می کند.

با این حال ، صفحه نمایش لمسی - در حالی که برای استفاده عمدی شهودی است - لمس کردن بصورت تصادفی بسیار آسان است ، در حالی که اتصال دهنده اختصاصی به معنای حمل کابل های اضافی در اطراف برای شارژ و صدای سیمی (در صورت تمایل به استفاده از آن ها) است.

اما پس از آن موتور منحصر به فرد وجود دارد که بازخورد گوش شما را اندازه می گیرد تا ببیند کدام فرکانس ها به آنها حساس تر هستند و مشخصات صوتی ایجاد می کنند که برای شما فردی است. این همچنان نقطه فروش بزرگ NuraLop است - زیرا صدای این گوش ها شخصی شده است و نتیجه آن بیرون از این جهان است.

همچنین در نظر بگیرید

پارچه جیب

Shure Aonic 215

squirrel_widget_218032

مسلماً ، پیدا کردن چیزهای کاملاً شبیه NuraLoop کار دشواری است ، اما سیستم بی سیم واقعی Shure - مانند Nura - کمی غیر متعارف است. اما ، مانند نورا ، این گوش ها خارق العاده به نظر می رسند ، به علاوه می توانید در صورت تمایل آنها را در هنگام عملکرد در یک کابل برای نظارت در گوش متصل کنید.

پارچه جیب

NuraPhone

squirrel_widget_144348

اگر می خواهید تمام آن ویژگی های صوتی شخصی را داشته باشید اما به شکل هدفون بدون گوش هستید ، این همان چیزی است که NuraPhone در مورد آن است. این اولین جفت این شرکت است ، و - دوباره - در حالی که کمی غیر معمول است ، صدای شخصی عالی است (حتی اگر دسته کوچک موسیقی جاز داخل و گوش کمی عجیب باشد).