تأیید شد: OnePlus Nord برای نمایش Snapdragon 765G ، "دوربین پرچمدار" و قیمت زیر ۵۰۰ دلار

 


->

طی یک هفته گذشته OnePlus دستگاه بعدی خود را که اولین نمونه آن در پرتفوی Nord بوده است ، طعنه می زند و اکنون آماده است تا دقیقاً همان چیزی را که از خود تلفن انتظار داریم تأیید کند.

کارل پی ، بنیانگذار این شرکت ، در مصاحبه با TechRadar چند مورد از جزئیات اصلی را فاش کرد ، که در آنجا بحث می کند که چرا اکنون زمان مناسب یک تلفن میان رده دیگر و چقدر هزینه خواهد بود.

همانطور که قبلاً شایعه شده بود ، OnePlus Nord از پردازنده میان رده Snapdragon 765G بهره خواهد برد. این آخرین چیپست کوالکام در سری پردازنده های سری ۷۰۰ است و در زیر پرچمدار اسنپدراگون ۸۶۵ قرار دارد.

این بدان معنی است که - اگرچه به اندازه ۸۶۵ قدرتمند نیست - اما باید عملکردی سریع و تقریباً پرچمدار را روز به روز ارائه دهد.

تلفن هایی که ما تاکنون از آن پردازنده استفاده کرده ایم ، در تست های خوبی انجام داده اند ، از جمله Realme X50 Pro و LG Velvet. با برخورداری از سبک و روان سبک OnePlus به نرم افزار ، ما خوشبین هستیم که این دستگاه هنوز هم یک دستگاه خراب و پاسخگو باشد.

علاوه بر این وحی ، پی اظهار داشت که یکی از دیگر تمرکزهای مهم این گوشی تجربه دوربین است. OnePlus می خواست یک دوربین پرچمدار را بگیرد و آن را در تلفن قرار دهد که بسیار مقرون به صرفه تر است.

چقدر مقرون به صرفه تر است؟ خوب ، OnePlus در مورد رسانه های اجتماعی - و در این مصاحبه - اظهار داشت كه OnePlus Nord كمتر از ۵۰۰ دلار هزینه خواهد داشت. در حال تبدیل شدن ، این تقریباً ۴۰۰ پوند یا ۴۵۰ یورو در انگلیس و یورو است. متناسب با قیمت ۳۹۹ پوندی است که قبلاً شنیده بودیم.

درمورد اینکه "دوربین های پرچمدار" برای OnePlus به چه معنی است ، ما گمان می کنیم به معنای استفاده از همان دوربین هایی است که در OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro از آن استفاده می کرد ، اما قرار دادن آنها در یک تلفن ارزان تر. ما نمی توانیم این را تأیید کنیم ، اما به نظر می رسد این اتفاق ممکن است رخ دهد.

با قیمت ، تجربه دوربین و سرعت تقریبا پرچمدار در تلفن ۵G زیر ۵۰۰ دلار ، OnePlus Nord در حال شکل گیری است تا یک وسیله بسیار رقابتی باشد و یکی از آنها باشد که ممکن است برخی از طرفداران قدیمی را که شروع به خرید گوشی های OnePlus کرده اند بخاطر قیمت بسیار مناسب تر برگرداند. نسبت به الان

به زودی OnePlus Nord به طور رسمی رونمایی می شود ، با پیش فروش محدودی از ۱۰۰ دستگاه در حال حاضر در دسترس است.