در نهایت Stadia Controller بی سیم با تلفن های اندرویدی کار می کند

 


->

سرانجام گوگل ویژگی ای را به Stadia اضافه کرده است که از زمان راه اندازی آن امیدوار کننده است - کنترلر Stadia اکنون می تواند به صورت بی سیم به یک تلفن Android وصل شود.

پیش از این ، بازیکنان موبایل مجبور بودند از طریق کابل USB-C ، کنترلر را به هم متصل کنند ، و کل تنظیمات را دست و پا چلفتی کند. و با کمال تعجب ، سایر گیم پد ها ، مانند DualShock 4 و Xbox One Controller ، بی سیم خوب کار کردند.

ساده است که بتوانید کنترلر خود را به صورت بی سیم با Stadia کار کنید. تا زمانی که کنترلر و تلفن اندرویدی در یک شبکه Wi-Fi یکسان باشند و آخرین نسخه برنامه Stadia را داشته باشید ، باید بتوانید با ضربه زدن روی نماد گیم پد در بالای صفحه ، کنترلر خود را مشاهده کنید.

از طرف دیگر ، گوگل می گوید شما فقط باید یک بازی را شروع کنید و از آن خواسته می شود با کنترلر جفت شوید - اگرچه ما نتوانستیم آنرا عملی کنیم تا به این روش کار کنیم.

همچنین وقتی به Wi-Fi متصل نیستیم هنوز سعی نکرده ایم بازی های Stadia را با کنترلر انجام دهیم ، بنابراین نمی دانیم که بعد از برقراری اتصال یا اتصال اولیه ، از راه دور از طریق شبکه تلفن همراه شما کار می کند یا اینکه شما فقط می توانید از کنترلر به صورت بی سیم در شبکه خانگی یا در نزدیکی کانون Wi-Fi استفاده کنید.

وبلاگ گوگل به دومی پیشنهاد می کند: "تلفن و کنترلر Stadia خود را در همان شبکه Wi-Fi تنظیم کنید ، یک بازی را اجرا کنید ، و دستورالعمل های جفت سازی را روی صفحه دنبال کنید. این آسان است!" با این حال ، هنگامی که موفق به آزمایش صحیح آن شدیم ، به شما اطلاعات بیشتری می دهیم.

شما همچنین می توانید خود را برای آن کمتر آزمایش کنید زیرا گوگل کنترل خود را در Stadia Controller در رنگهای مشکی ، واضح سفید و تند واسبی با ۱۰ درصد تا فردا ، ۲ ژوئیه ۲۰۲۰ تخفیف داده است.