آیا Surfshark یک VPN خوب است؟ هر آنچه را که باید بدانید پیدا کنید

 


->

(پاکت پی سی) - چیدن VPN یا شبکه خصوصی مجازی بدون دانستن مقدار زیادی در مورد فناوری پشت سرویس هایی که در حال مرور هستید ، می تواند کمی شبیه به بازی کردن "دم کردن دم روی خر" باشد.

به همین دلیل است که می توان جزئیات را در ارائه دهنده جستجو کرد ، بنابراین می توانید قبل از ارتکاب پول خود به محصول آنها اطمینان بیشتری داشته باشید. از Surfshark به عنوان مثال عالی استفاده کنید - این یک VPN عالی است که از جنبه های مختلفی در بازار پیشرو است. چه چیزی دقیقا باعث می شود آنقدر خوب باشد؟ برخلاف برخی دیگر از رقبا ، جزئیات برای توضیح وجود دارد ، بنابراین در ادامه بخوانید تا تمام آنچه را که باید بدانید پیدا کنید.

۱٫ با خیال راحت و خصوصی وب را گشت و گذار کنید

دلیل اصلی برای گرفتن VPN اطمینان از این است که هر بار که مکان نما خود را به صورت آنلاین حرکت می دهید ردیابی نمی شوید - کوکی ها و ردیاب ها چنان متداول شده اند که بسیاری از ما به روش هایی که حتی متوجه نمی شویم مورد توجه قرار می گیریم. برای تبلیغ در مورد چیزهایی که ممکن است بخواهیم خریداری کنیم.

خسته کننده است ، و همچنین کمی نگران کننده است ، بنابراین ثبت نام در Surfshark میانبر بزرگی برای زندگی آرام تر در اینترنت است ، و این امر مستلزم امضای حق شما برای حفظ حریم خصوصی نیست. این به معنای قادر به انجام کارهای سایه دار به صورت خصوصی نیست - این در مورد این است که بتوانید اطمینان داشته باشید که داده های شما متعلق به شما است ، نه به شخص دیگری.

۲٫ با سرعت سازش نکنید

یکی از نکاتی که بسیاری از کاربران هنگام ثبت نام در VPN شناخته شده تر می یابند ، که تضمین های زیادی در آن نیست ، این است که سرعت اتصال به اینترنت آنها می تواند نتیجه خوبی بگیرد ، زیرا داده های آنها دوباره رد می شود.

Surfshark این مشکل را می گیرد و آنرا به خرد می کند. برخلاف برخی رقبا ، ده ها سرور تقریباً مشابهی دارد که می تواند از خانه شما دور باشد و سرعت بسیار کندی را ایجاد کند ، Surfshark بیش از ۱۷۰۰ گزینه در بیش از ۶۰ کشور مختلف دارد. این بدان معنی است که همیشه قادر به انتخاب سروری هستید که سرعت بهینه شما را بدست می آورد.

همه اینها در پشت صحنه انجام می شود ، به این معنی که لازم نیست سعی کنید بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید - فقط "اتصال" را بزنید و در عرض چند ثانیه دور خواهید شد.

۳٫ پروتکل هایی که می توانید به آنها اعتماد کنید

استفاده از VPN یک چیز است ، اما دیگری این که بتواند خط مشی های آن را بررسی کرده و تأیید کند که داده شما با مسئولیت پذیری رفتار می کند. به همین دلیل Surfshark دارای سیاستی بدون سابقه است که فقط یک ادعا نیست - بلکه به طور منظم مورد بررسی قرار می گیرد و به طور منظم مورد بررسی قرار می گیرد تا ثابت کند که این کار درست را انجام می دهد.

حتی نکته برجسته تر نحوه نوشتن شرایط خدمات است که هنگام ثبت نام با آنها موافقت می کنید. برخلاف تقریباً هر سند و توافق نامه قانونی دیگری که ما خوانده ایم ، در واقع به زبان انگلیسی ساده نوشته شده است تا بتوانید واقعاً آنچه را که معنی دارد بدست آورید.

۴- مرور بهتر

البته ، اگر شما در حال ثبت نام در مورد چیزی مانند VPN هستید ، می خواهید فکر کنید که فقط با استفاده از آن در لپ تاپ اصلی خود محدود نخواهید شد ، به همین دلیل Surfshark اطمینان حاصل کرده است که از بروزرسانی جدیدی برخوردار است. برنامه های تاریخ برای طیف وسیعی از سیستم عامل ها.

چه این تلفن هوشمند آیفون یا اندرویدی ، رایانه ویندوز یا مک باشد ، یا حتی یک دستگاه آتش نشانی تلویزیون یا صفحه نمایش باشد ، می توانید خدمات Surfshark را در سخت افزار خود دریافت کنید. به علاوه ، در بسته بندی نیز از مزایای تبلیغاتی کمی برخوردار هستید ، از مسدود کردن تبلیغات آنلاین گرفته تا سوئیچ کشتار که به شما امکان می دهد اتصال اینترنتی خود را فوراً قطع کنید اگر فکر می کنید در معرض خطر هستید.

۵- از محتوای منطقه ای لذت ببرید

البته ، هنگامی که مرتباً از VPN استفاده می کنید ، فواید دیگری نیز وجود دارد که اگرچه احتمالاً بیشترین توجه ، توانایی جدید شما در هنگام تکمیل محتوای منطقه ای برای توریست است. در تعطیلات و می خواهید به تماشای آن سریال که دوست دارید ادامه دهید؟ VPN خود را عملاً به خانه برگردانید - یا با امتحان کردن نسخه دیگری از Netflix ، کشور دیگری را برعکس کنید.

به علاوه ، یکی از بزرگترین رازهای موفقیت موفقیت شگفت انگیز Surfshark در سالهای اخیر - قیمت گذاری عالی آن است. در حالی که سایر ارائه دهندگان VPN با خوشحالی به شما شارژ می کنند ، بیشتر برای ویژگی های مشابه یا گزینه های کمتری ، ارزش شگفت انگیز Surfshark بدان معنی است که شما می توانید تمام مزایایی را که ما فقط با ۱٫۹۹ دلار در ماه گفتگو کرده اید در ماه دریافت کنید - این قیمت یک قهوه کوچک است ، مردم .

اگر برای شما جذاب به نظر می رسد ، اکنون به وب سایت Surfshark بروید تا آن را بارگیری کرده و امروز امتحان کنید.