بهترین رایانه همه در یک ۲۰۲۰: دسک تاپ شگفت انگیز برای خانه یا محل کار شما

 


->

(پاکت پی سی) - یکی از مواردی که لپ تاپ ها به شکلی بزرگ و در کنار قابل حمل بودن برای آنها پیش می روند ، سادگی است - شما همه چیز را در یک بسته دریافت می کنید و نیازی به نگرانی در مورد خرید صفحه نمایش یا بلندگوهای جداگانه نیست.

خوشبختانه ، طیف گسترده ای از رایانه های رومیزی وجود دارد که همان ترفند را مدیریت می کنند و با نمایشگر خود دستگاه های کوچک دستگاه خود را به یک واحد می رسانند و بسته ای همه در یک را ایجاد می کنند که کاربرد آن بسیار آسان است و از آن استفاده نمی کند. فضای زیادی

آنها برای خانه ها ، دفاتر و دفاتر منزل مناسب هستند ، به همین دلیل ما بهترین ها را برای تهیه این لیست از نکات برجسته جمع کرده ایم.

انتخاب ما از بهترین رایانه های همه در یک برای خرید امروز

سیب

اپل iMac

سنجاب_دوره_۱۴۸۷۹۸

ما می دانیم که این کمی کلیشه است و ما نمی خواهیم وانمود کنیم که این بهترین ارزش را در جهان نشان می دهد ، اما بیشتر خانواده ها و افراد صاحب یک نسخه جدید اپل iMac را دوست دارند.

این مارک تجاری با طراحی عالی و کیفیت ساخت عالی ، با آن صفحه نمایش عالی و مشخصات قابل ارتقاء در درجه های قابل توجه به دست آمده است. شاید اگر در ویندوز عادت دارید به macOS اپل عادت کنید ، اما به محض حضور در اکوسیستم ، این مکان عالی خواهد بود.

HP

HP Envy 32

HP همچنین موارد جالب بسیاری را در نظر گرفته است ، و مورد علاقه ما این مورد از خط Envy است ، نه تنها به دلیل کراوات موجود در آن با مون بلندگوهای Bang & Olufsen.

این بدان معناست که صدای بسیار خوبی دارد و این امر نه تنها برای تماس ویدیویی بلکه در مشاهده رسانه ها نیز عالی است. مشخصات جامد در کل ، در واقع ، آن را به یک ایستگاه کاری عالی نیز تبدیل می کند.

دل

Inspiron 27 7790

سنجاب_دوره_۳۰۷۸۲۵

دل برای سالهای کاملاً خر خر کامپیوترهای معقول خانگی درست کرده است و جای تعجب نیست که محصول فعلی آن به ماشینهای عالی رسیده است.

Inspiron 27 7000 به عنوان یک رایانه خانوادگی بسیار عالی است ، دارای صفحه نمایش خوب و طرحی که در واقع بسیار بد بو است. این کار نیازهای حرفه ای یا بازی شما را خیلی دور نمی کند ، اما برای اسناد و نامه های الکترونیکی یا استفاده از وب کاملاً مناسب است.

مایکروسافت

Microsoft Surface Studio 2

سنجاب_دوره_۱۴۸۵۱۴

این بخش از فناوری کاملاً چشمگیر مایکروسافت است و یک صفحه نمایش لولای قابل تنظیم را ایجاد می کند که می تواند به هر لمس به یک لمس در هر زاویه یا یک نمایشگر سنتی تبدیل شود.

ایده آل برای طراحان گرافیک و یا هنرمندان ، آن را کمی شبیه به آینده محاسبات خانگی در هنگام خواندن آهنگ می کند ، اما برچسب آن است که یک برچسب قیمت غیرقابل اجتناب از آسمان بلند است. با این حال ، اگر شما کنجکاو هستید ، این همه در فرد ناامید نخواهد شد.

سیب

Apple iMac Pro

squirrel_widget_160608

اگر مجدداً به دنبال بدست آوردن همه مواردی هستید که بتواند پاهای خود را دراز کند و کارهای جدی را انجام دهد ، خواه پردازش فیلم باشد یا کار گرافیکی ، ممکن است نسخه حرفه ای iMac اپل مناسب شما باشد.

طراحی کمی کمی فرو رفته تر است و می توانید با شروع کلاس های داخلی ، آنرا گران کنید ، اما این گزینه به شما می دهد یک مک کاملاً قدرتمند کاملاً قدرتمند داشته باشد.

نگارش توسط مکس فریمن میلز. ویرایش توسط دن گرابام.