رئیس Spotify: نوازندگان نمی توانند & # ۰۳۹؛ t "موسیقی را هر سه تا چهار سال یک بار ضبط کنند و فکر کنند که & # ۰۳۹؛ کافی خواهد بود"

 


->

(پاکت پی سی) - منصفانه است که بگوییم دانیل اك ، رئیس Spotify با آخرین اظهارات خود در مورد اخلاق كاری نوازنده مدرن - از جمله كسانی كه خواستار اصلاح حق امتیاز حق بیمه هستند ، تعداد معدودی از هنرمندان را ناراحت كرد.

در مصاحبه با MusicAlly's Stuart Dredge ، Ek گفت: "آنچه تمایل به گزارش وجود دارد افرادی هستند که ناراضی هستند اما ما به ندرت هر کسی را که صحبت می کند می بینیم ... من با تمام پولی که از جریان می گیرم خوشحالم. "

وی در ادامه گفت كه كسانی كه چرخه های پخش موسیقی سنتی را دنبال می كنند "خوب" نخواهند شد.

"بعضی از هنرمندانی که در گذشته کارهای خوبی انجام می دادند ممکن است در این چشم انداز آینده عملکرد خوبی نداشته باشند." ادامه داد: "جایی که نمی توانید هر سه تا چهار سال یک بار موسیقی ضبط کنید و فکر می کنید که کافی خواهد بود."

اك مثال فوق العاده ای از تیلور سوئیفت را به عنوان بهترین تمرین عنوان كرد - سوئیفت ركورد بیشتر جریانها را (۹۸ میلیون با توجه به درآمد دریافتی Spotify) در ۲۴ ساعت گذشته هفته گذشته پس از انتشار آلبوم غافلگیركننده خود Folklore ، در قفل ضبط كرد و كمتر منتشر كرد. بیش از یک سال از آخرین آلبوم او گذشته است.

بیانیه Ek برخی از نوازندگان را عصبانیت کرده است و می گویند درآمد حاصل از جریان ضعیف است ، مشکلی که با فقدان فرصت های کسب درآمد از برنامه های زنده در شرایط کنونی تشدید می شود.

مدیر انجمن حقوق مدنی ، تام گری، صدای ویژه ای در بحث و گفتگو بوده است ، و پشتیبانی از توییتر را تحت عنوان پشتیبانی مونتاژ می کند #BrokenRecord هشتگ و گفتن به همنوعان موسیقی ، این که "فکر می کند عدم درآمد شما یا وقتی ۵۰ میلیون نمایشنامه دارید و به اندازه کافی برای کرایه در لندن درآمد کسب نمی کنید ، یک" مغالطه روایی "است.

KT Tunstall ، خواننده ترانه سرا نیز پشتیبان صدا و سیمای این کمپین بوده است و می گوید "پخش در حال کار کردن با یک جهنم * از خیلی بهتر برای [Ek] و برچسب های اصلی بیشتر از آن چیزی است که برای کسانی که آنچه را از او سود می کنند ایجاد می کنند. "یک گزارش اخیر حاکی است که برچسب های اصلی اکنون بیش از ۱ میلیون دلار در ساعت از جریان درآمد می گیرند.

مایک میلز ، از REM ، داشت برخی از کلمات انتخاب دیگر برای Ek

نویسندگی توسط دن گرابام.