Huawei Developer Webinar 2020: چه انتظاری دارید و چرا باید تماشا کنید

 


->

(پاکت پی سی) - چیزی نیست که بخواهید هنگام استفاده از فناوری ، تصورات را برطرف کنید ، خواه درمورد تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، لپ تاپ یا هر چیز دیگری صحبت کنید.

هواوی یکی از آن شرکتهای شگفت انگیز است که همه چیز کمی را انجام می دهد - اگر می خواستید می توانید از طریق گوشواره های Huawei با تلفن هوشمند Huawei تماس بگیرید ، یک فیلم را در تبلت هواوی خود تماشا کنید و بعد از آن همه کارها را روی یک لپ تاپ هوآوی انجام دهید. در اوج مطلق بازار از نظر کیفیت.

در سال جاری ، هواوی دارای یک توسعه دهنده وب وبینار برنامه ریزی شده برای ۶ اوت ، و به نظر می رسد یکی از جالب ترین ویندوز آنچه را که این شرکت قصد دارد در سنین مختلف برنامه ریزی کند. ما همه چیزهایی را که باید بدانید در مورد اتفاقات ، درست در اینجا جمع آوری کرده ایم.

همه چیز در مورد تجارت از طریق امرار معاش است

هواوی در ۶ اوت میزبان سمینار یک ساعته طولانی برای بینندگان است و همه این موضوعات درگیر ادغام جریان زندگی در تجارت الکترونیکی است که برای روشی که بسیاری از ما زندگی خود را زندگی می کنیم ، اکنون بیش از هر زمان دیگری بسیار مهم است.

خرید دیجیتالی سالهاست که گسترده بوده است ، اما امسال نمونه خوبی از اهمیت تجارت تجاری معمولی به آسانی نبوده است.

این سمینار که می توانید با ثبت نام در اینجا به صورت زنده تماشا کنید ، عنوان کامل عنوان 'Webinar Developer Huawei | LIVE ها را با تجارت الکترونیکی متصل کنید ، و می خواهیم یک راه حل زنده سازی کامل تجارت الکترونیکی را که هواوی می گوید برای این بخش بسیار مهم باشد ، و تمام سیستم عامل های خدمات موبایل هوآوی خود را در یک مکان متحد کند.

غالباً این فرصت را ندارید که هم هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهید و هم به عنوان یک خرده فروش تجارت الکترونیکی میزان ترافیک خود را افزایش دهید ، به همین دلیل وقتی هواوی می گوید هر دو ممکن هستند ، افراد زیادی را به هیجان می آورد.

همانطور که پیتر گاودن ، رئیس بازاریابی اکوسیستم غربی اتحادیه اروپا در گروه بازرگانی مشتری هواوی ، به ما گفت ، "با جذب بیشتر مصرف کنندگان و فروشندگان به جریان زندگی تجارت برای فروش و خرید محصولات ، تجارت الکترونیکی همچنان به رشد سریع خود ادامه می دهد و نشان دهنده رشد فزاینده ای است. بخش صنعت خرده فروشی جهانی. "

یک رویداد تعاملی و جوایز

اعضای مخاطب قادر خواهند بود در یک بخش کامنت زنده در زمان واقعی شرکت کنند که اطمینان حاصل کند که این رویداد حتی در این مواقع تماسی از راه دور یک رویداد کاملاً تعاملی است.

در واقع ، اکنون فرصتی برای شرکت در نظرسنجی وجود دارد که هواوی در کنار webinar در حال اجرا است ، که پاسخ دهندگان را به یک جایزه اعم از پاداش های شگفت انگیز مانند گوشی هوشمند جدید Huawei P40 Pro وارد می کند. این طراحی شده است تا مشخص کند که موانع اصلی ادغام تجارت زنده و چه برنامه نویسان از این رویداد هستند.

این پرتاب تجارت الکترونیکی تنها بخشی از منظره روزافزون در حال بهبود است که حکاکی هواوی برای اکوسیستم AppGallery خود است و بنابراین باید برای هر کسی که علاقه مند به دستگاه های شگفت انگیز هواوی باشد ، هیجان انگیز باشد.

برای یافتن همه اخبار این سمینار در اینجا ثبت نام کنید و از اولین کسانی باشید که شاهد راه اندازی سیستم عامل جدید و شگفت انگیز هواوی هستید.