The Falcon and The Soldier Winter: تاریخ انتشار ، بازیگران ، تریلرها و شایعات طرح

 


->

(پاکت پی سی) - مارول آماده بازی های The Falcon و The Winter Soldier ، سری جدید محدود منحصر به فرد Disney + است.

این نمایش که حول محور دو حرکت پیشین کاپیتان آمریکا می چرخد ​​، اولین نمایش از هشت نمایش در MCU است که برای دیزنی + برنامه ریزی شده اند. اگرچه تاریخ انتشار اوت اواخر به تأخیر افتاده است ، اما Falcon و The Winter Soldier هنوز اولین مجموعه اصلی دیزنی + در MCU خواهند بود.

با توجه به اینکه می تواند بدون توجه زیادی به آنجا برسد ، فهمیدیم که می تواند زمان خوبی برای گرد هم آوردن همه چیزهایی باشد که در مورد The Falcon و The Soldier Winter بدانید.

فالکون و سرباز زمستانی | طرح شایعات

مارول

مکی و استن

Falcon و The Winter Soldier احتمالاً با تبدیل شدن به کاپیتان جدید آمریکا روی ویلسون تمرکز می کند.

بازیگران آنتونی مکی و سباستین استن تصمیم دارند به ترتیب از نقش های خود به عنوان سام ویلسون و باکی بارنز ، با نام مستعار The Falcon و The Winter Soldier استفاده کنند. شخصیت ها در دو فیلم اخیر کاپیتان آمریکا مهم بودند و سری جدید آنها بخش گسترده تری از جهان سینمایی مارول در نظر گرفته می شود.

مارول

اجرای شش قسمت

این نمایش برای شش قسمت اجرا شده است و به صورت سریال در حال نمایش است ، بنابراین به زودی انتظار فصل دوم را ندارید.

در حالی که مارول مطمئنا می تواند تولید را در یک فصل دیگر آغاز کند ، در حال حاضر هشت نمایش MCU دیگر در آثار دیزنی + وجود دارد. به علاوه ، به نظر می رسد هر روز شایعه ای درباره سطح جدید نمایش می شود. ممکن است مدتی پیش از این که ببینیم Falcon و Soldier Winter دوباره تولید MCU را هدایت می کنند.

مارول

اولین نماینده ایالات متحده است

ویات راسل برای بازی در نقش جان واکر ، مستعار آمریكا ، یك وطن پرست كه اغلب به عنوان یک دشمن در كاپیتان آمریكا در كمیكس ها به پایان می رسد ، تأیید شده است.

شایعات می گویند واکر گزینه ایالات متحده برای جایگزینی کاپیتان آمریکا به جای سام آنتونی مکی ، سام ویلسون است که در پایان Avengers: Endgame کاپیتان آمریکا را دریافت کرد. یک نکته جالب: در کمیک ها ، واکر توسط Taskmaster آموزش دیده بود، شرور در فیلم آینده بیوه سیاه.

مارول

ماسک بنفش Zemo

ممکن است زمو دانیل برهول را از جنگ داخلی به یاد بیاورید. او فقط یک مرد معمولی بود و هیچ ابرقدرتی خم از انتقام گرفتن از انتقامجویان نداشت ، زیرا او آنها را به خاطر مرگ خانواده اش مقصر دانست. او قرار است به عنوان شرور بازگردد. او ورزش خواهد کرد ماسک بنفش او به دلیل پوشیدن در مارک طنز معروف است.

بازگشت بارون زمو باید به معنای چیزهای جالب برای باکی بارنز سباستین استن باشد ، زیرا زمو در طول جنگ داخلی از سرباز زمستانی دستکاری کرد.

مارول

شارون کارتر برمی گردد

بازیگر دیگر بازگشت از دو فیلم قبلی کاپیتان آمریکا ، امیلی وانکمپ به عنوان شارون کارتر است. البته ، دفعه قبل که او را دیدیم ، در جنگ داخلی ، بوسه ای را با کاپیتان آمریکا به اشتراک گذاشت ، که اگر عموماً از اوقات سفر Endgame استفاده می کردیم ، عموی بزرگ او از طریق ازدواج بود. نوعی ناخالص

مارول

کریس اوانز

این ما را به سؤال بزرگی سوق می دهد که طرفداران از آن تعجب کرده اند: آیا می توانیم همانطور که در انتهای Endgame دیدیم ، صحنه دیگری از کریس اوانز را پیرمرد استیو راجرز ببینیم؟ بازیگر خودش تیراندازی کرد شایعات مربوط به یک افتخار، اما این مانع از پخش اینترنت در مورد دیدن یکبار دیگر لب به لب آمریکا نشد.

فالکون و سرباز زمستانی | بازیگران و خدمه

ما این موضوع را به تفصیل از طریق بخش فوق مورد بحث قرار دادیم ، اما در اینجا خلاصه ای از اعضای بازیگران و خدمه تاکنون برای فصل یک تایید شده است:

  • آنتونی مکی - Falcon aka Sam Wilson
  • سباستین استن - سرباز زمستانی با نام مستعار باکی بارنز
  • دانیل برول - بارون هلموت زمو
  • امیلی وانکمپ - شارون کارتر
  • وات راسل - نماینده ایالات متحده با نام جان واکر

فالکون و سرباز زمستانی | تاریخ انتشار

در ابتدا مارول می خواست The Falcon و The Winter Soldier را در آگوست سال ۲۰۲۰ در دیزنی + منتشر کند ، اما با تأخیر افتاد - با هیچ تاریخ انتشار جدیدی داده نشده است.

با این حال ، خبر خوب این است که تأخیر ممکن است کوتاه مدت باشد ، همانطور که فیلمبرداری برای سریال محدود در ماه جولای از سر گرفت. با توجه به تأخیر پنج ماهه تیراندازی به دلیل تاج ویروس و اگر یک چرخش سریع در حال حاضر اتفاق بیفتد ، Marvel Studios می تواند این سریال را تا حدودی در اواخر سال جاری یا اوایل سال ۲۰۲۱ از آنجا خارج کند.

اما این عامل دیگری است که می تواند باعث تأخیر بیشتر شود: مارول در ماه مه قصد داشت بیوه سیاه را در ماه مه منتشر کند - سه ماه قبل از تاریخ انتشار اوت اصلی The Falcon و The Soldier Winter. به نظر می رسد مارول مصمم است که پرده بی پرده را به نمایش تئاتر بدهد ، بنابراین اگر نوعی کراوات در سریال The Falcon and The Winter Soldier وجود داشته باشد ، می تواند منجر به تأخیر مارول در نمایش شود تا اینکه Black Widow نسخه مناسبی را کسب کند.

فالکون و سرباز زمستانی | تریلر

تنها نگاه ما به The Falcon و The Winter Soldier تاکنون از تبلیغی بوده است که در طول سوپر باول اجرا شد و شامل قطعه های دیگر از نمایش های دیزنی + مارول آینده است. با شروع تریلر ، Falcon از سپر Vibranium برای پرتاب آزمایش استفاده کنید:

بازی بزرگ بازی | استودیوی مارول

میخواهی بیشتر بدانی؟

راهنمای ما در مورد فیلم های آینده Marvel ، صحنه های پس از اعتبار مارول ، و همچنین نحوه تماشای هر فیلم Marvel را به ترتیب زمانی بررسی کنید.

نویسندگی توسط مگی تیلمن.