The Mandalorian Season 2: تاریخ انتشار ، بازیگران ، تریلرها و شایعات نقشه

 


->

(Pocket-lint) - Mandalorian وقتی در اواخر سال ۲۰۱۹ در Disney + منتشر شد به یک ضربه سر و صدا تبدیل شد. این به یک چراغ درخشان در جنگ های تصادفی Star تبدیل شده است ، با توجه به اجرای اخیر فیلم های جنگ ستارگان تولید شده توسط دیزنی ، تا حدودی انتقاد کرده است (گرچه فیلم ها هنوز هم موفقیت های باکس آفیس به حساب می آیند). The Mandalorian تاکنون حتی نامزد ۱۵ Emmy شد ، از جمله در سریال های درام عالی.

با وجود آن همه هیجان اطراف نمایش ، دیزنی البته قصد دارد یک فصل دو را برگزار کند. این چیزی است که ما در مورد The Mandalorian S2 تا به امروز می دانیم.

فصل ماندالوری ۲ | طرح شایعات

دیزنی

موارد دلخواه برای بازگشت

شما می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر مورد علاقه های شما - که از فصل اول جان سالم به در برد - برای فصل دو بازگردید. (شما در قلب های ما کویل و IG-11 زندگی خواهید کرد).

بدیهی است بدان معنی است که شما بیشتر از ماندالوریایی های پدرو پاسکال ، و همچنین کودک یا کودک یودا را که معمولاً به او گفته می شود ، خواهید دید. طرفداران همچنین باید انتظار داشته باشند که گره کارگا کارا دون و کارل واترز Gina Carano را ببینند ، زیرا همه آنها برای بازگشت دیزنی تأیید شده اند.

دیزنی

گذشته موف گیدون

Dark Saber یکی از سوالات سوزناک فینال فصل اول The Mandalorian بود. چراغ برق منحصر به فرد توسط اولین Mandalorian Jedi ، Tarre Vizsla ایجاد شده است. پس از مرگ وی ، سایر مانداریناییان از قبیله ویزلا این تیغ ​​را به دست آوردند و طبق نسل آنها بر ماندالور فرمانروایی کردند.

تاریخ سابر در بیشتر افسانه های جنگ ستارگان برمی گردد ، حتی حتی دارت مول نیز در یک مقطع از آن استفاده می کند. چگونگی پایان یافتن این کار در دست های موف گیدون یک رمز و راز است. ما ممکن است به زودی پاسخی ببینیم ، زیرا بازیگر نقش موف گیدون به Deadline گفت: "این یک کلید مهم برای گذشته Moff Gideon است."

دیزنی

بابا فت زنده است

بابا فت آخرین بار در بازگشت از جدی در حال سقوط در گودال Sarlacc روی تاتوئین بود ، اما به نظر می رسد او به طریقی فرار کرده است و در فصل دوم سریال The Mandalorian ظاهر خواهد شد. هالیوود ریپورتر ادعا کرده است بازیگر تموئرا موریسون بازیگر این شخصیت خواهد بود. او در حمله به کلون ها در سال ۲۰۰۲ با بازی جنگو فنت بازی کرد.

دیزنی

Ahsoka Tano

اگر از طرفداران سری انیمیشن های جنگ ستارگان هستید ، احتمالاً سال ها منتظر یک نسخه اکشن زنده از پاداوان Anakin Skywalker ، Ahsoka Tano هستید. خوب ، شایعات به شخصیتی اشاره می کنند که اولین بازی او در فصل دو فیلم The Mandalorian on Disney + پاییز است.

این شخصیت ابتدا توسط نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده The Mandalorian ، دیو فیلونی ساخته شد.

او داستانی کاملاً دلخراش در سریال انیمیشن دارد ، جایی که می بینیم او در دوران جنگ Clone به عنوان نوجوان پاداوان به Anakin شروع می شود ، و پس از بزرگتر شدن او ، می بینیم که او به رهبری مبارزه با امپراتوری در Rebels کمک می کند. یکی از جالب ترین قسمت های ورود Ahsoka به The Mandalorian این است که او یودا را می شناخت و ممکن است دانش لازم برای به اشتراک گذاشتن با ماندو در مورد جایی که می تواند خانواده خود را پیدا کند ، داشته باشد.

طبق گزارش ها ، Ahsoka توسط Rosario Dawson به تصویر کشیده می شود ، که از زمان پاسخ وی با این نقش پیوند خورده است به یک توییت در مورد بازی Ahsoka در سال ۲۰۱۷

دیزنی

بو کتان

شخصیت دیگری که در زمان دیو فیلونی به کار در سریال های انیمیشن جنگ های جنگ ایجاد شده ، بو کتان است و گزارش های اخیر حاکی از آن است که کیت ساخوف ، که در این فیلم شخصیت های جنگ ستارگان: شورشیان را ابراز کرده بود ، دوباره به عنوان بو کتان بازی داده شده است. .

در شورشیان ، بو کتان توسط سابین ور به Dark Saber Dark داده شد تا ماندالوریان ها را علیه امپراتوری متحد کند. بنابراین ، در اصل او می تواند شکاف های موجود بین مادندورانیان و امپراطوری را رخ دهد و همچنین به ما اطلاع دهد که چگونه موف گیدون دست خود را روی تاریک صابر گرفت.

فصل ماندالوری ۲ | بازیگران و خدمه

کارگردانان

بخشی از آنچه فصل اول The Mandalorian را بسیار ویژه ساخته بود بازیگران چرخش کارگردانان شگفت انگیز بود - با عنوان John Favreau با نمایشگر. فاوو دوباره برای فصل دو دوباره به کارگردانی کرده است تا حداقل یک قسمت را کارگردانی کند. دیو فیلونی ، برایس دالاس هوارد و ریک فاموویوا هر یک نیز قسمت خواهند گرفت.

در مورد کارگردانان جدید برای این فصل آینده ، رابرت رودریگز (آلیتا: نبرد فرشته) و پیتون رید (مورچه و مورچه و ماسک و ماسک) قرار است قسمت های سریال را کارگردانی کنند. کارل واترز نیز در این فصل وظیفه مضاعف را پشت سر می گذارد و یک قسمت را کارگردانی می کند.

قالب

ما این موضوع را به تفصیل از طریق بخش فوق بحث کردیم ، اما در اینجا خلاصه ای از اعضای بازیگران و خدمه که تاکنون برای فصل دو تأیید شده اند آمده است:

 • پدرو پاسکال - ماندالوریایی با نام دین جارین
 • جیانکارلو اسپوزیتو - مود گیدون
 • جینا کارانو - کارا دون
 • کارل واترز - گرفی کارگا
 • بچه یودا - خودش

گزارش در مورد شایعات مندرج در مورد Mandalorians به صنعت کلبه های خود تبدیل شده است که جیمی لی کرتیس و مایکل بیهن هر دو موضوع گزارش های تأیید نشده درباره حضور در فصل دوم نمایش هستند. اما شایعه مورد علاقه ما این است که تیموتی الیفانت به عنوان Cobb Vanth ، برده سابق که بعد از سقوط هوت ها ، کلانتر تاتوئین می شود ، به نمایش می رود ، همه در حالی که زره های ماندالوریایی را ورزش می کند.

به عبارت دیگر ، ما در مورد فضای Deadwood صحبت می کنیم. در اینجا خلاصه ای از اعضای بازیگران و خدمه شایعه شده تاکنون برای فصل دو از The Mandalorian آورده شده است:

 • روزاریو داوسون - Ahsoka Tano
 • تموره موریسون - بابا فت
 • کیت ساخوف - بو کتان
 • تیموتی الیفانت - Cobb Vanth
 • مایکل بیون
 • جیمی لی کورتیس

فصل ماندالوری ۲ | تاریخ انتشار

ماندالوریان آنقدر ضربه فوری داشت که دیزنی با نمایش جان فاوو ، فیلمبرداری دوم فصل را آغاز کرد و بلافاصله بعد از اولین فصل اول ، که سود سهام را پرداخت می کرد ، از آنجا که فیلمبرداری برای فصل دو قبل از آن کامل شده است و می تواند تحت تأثیر قفل همه گیر ویروس قرار بگیرد. مدیر عامل دیزنی باب Chapek تأیید كرده است كه ما هنوز هم می توانیم انتظار داشته باشیم كه فصل Mandalorian 2 در اكتبر ۲۰۲۰ به نمایش درآید.

فصل ماندالوری ۲ | تریلر

دیزنی تریلری برای فصل دو منتشر نکرده است.

بنابراین ، به جای آن ، یک ویدیوی YouTube وجود دارد که هر صحنه Baby Yoda را از چهار قسمت اول فصل یک نشان می دهد.

میخواهی بیشتر بدانی؟

راهنمای ما را در مورد چگونگی تماشای هر فیلم و برنامه تلویزیونی جنگ ستارگان به ترتیب صحیح بررسی کنید.

نویسندگی توسط مگی تیلمن.