نحوه صرفه جویی در هزینه با استفاده از WorthWagon برای خرید برنامه

 


->

(Pocket-lint) - قبل از خرید نرم افزار یا برنامه ای از طریق اینترنت ، همیشه در ذهن مصرف کنندگان سوالی در مورد مشروعیت برنامه ای که خریداری می کنند وجود دارد.

جدا از محصول نرم افزاری ، محصول دیجیتالی دیگری که بیشتر مردم در اینترنت به دنبال آن هستند کلیدهای مجوز برای تجدید یا خرید نرم افزار ، بازی رایانه ای یا سایر محصولات نرم افزاری است.

با افزایش تعداد کاربران اینترنت ، تعداد موارد تقلب گزارش شده افزایش می یابد. براساس scamwatch ، در سال ۲۰۱۹ تعداد ۱۶۷،۸۰۱ مورد کلاهبرداری گزارش شده است و مطمئناً با افزایش فعالیت های آنلاین ، این تعداد در سال ۲۰۲۰ ضرب می شود.

با توجه به خسارت هایی که یک محصول امنیتی نامشروع می تواند به شما وارد کند ، خرید آنلاین یک محصول راه حل امنیتی حتی خطرناک تر است.

اگر محصولات دیجیتال با تخفیف را در اینترنت جستجو می کنید ، سایتهای مازاد پیدا خواهید کرد. بیشتر آنها جعلی هستند و بر اساس کوپن های جعلی و پیشنهادهای تخفیف ، مشتری را جذب می کنند. با این حال ، در میان اقیانوس سایت های کلاهبرداری ، جزیره ای از برخی از سایت های معتبر نیز وجود دارد که ۱۰۰٪ محصولات دیجیتالی واقعی را برای شما فراهم می کند.

یکی از این سایتهای معتبر Worthwagon.com است. در ابتدا ، شما می توانید پیشنهادات و تخفیف های آن را غیر واقعی بدانید ، و آن را در یکی دیگر از فروشگاه های آنلاین کلاهبرداری طبقه بندی کنید ، اما ما به شما اطمینان می دهیم که در مورد آن اینگونه نیست.

ما را باور نمی کنید؟ خوب ، بیشتر بخوانید و بدانید که چرا می توان به WorthWagon اعتماد کرد و چگونه می توانید با استفاده از ارزشwagon.com ، مقدار زیادی از پول خود را پس انداز کنید تا محصولات دیجیتالی خود مانند antimalware و دیگران را خریداری کنید.

WorthWagon چیست؟

WorthWagon یک فروشگاه آنلاین فروش وب سایت و یک سایت وبلاگ است. فروشگاه آنلاین معاملات و پیشنهادات خوبی را در طیف گسترده ای از محصولات دیجیتال مانند نرم افزار راه حل امنیتی ، برنامه های ویرایش ویدیو ، برنامه های بهینه سازی رایانه شخصی و سایر موارد برای همه سیستم عامل ها مانند Windows ، macOS ، Android و iOS ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، سایت وبلاگ اطلاعاتی پربازدید مانند مقایسه و رتبه بندی محصولات نرم افزاری مختلف را در اختیار شما قرار می دهد تا کاربر بتواند ضمن رفتن به محصولی ، تصمیم عاقلانه ای بگیرد.

چگونه می توان به WorthWagon اعتماد کرد؟

در دنیای امروز ، منصفانه است که اگر وب سایت ارائه می دهد پیشنهادات باور نکردنی ، بسیار قانونی است ، شک کنید. با این حال ، شیوه فروش محصولات WortWagon و ارائه پشتیبانی پس از خرید ، آن را به یک منبع قابل اعتماد برای دریافت نرم افزار تبدیل کرده است.

در اینجا واقعیت هایی وجود دارد که تمام شک و تردیدهای شما را خاتمه می دهد.

۱٫ بررسی Trustpilot

اگر به ما اعتماد نکنید ، می توانید اعتماد کنید Trustpilot ، حداقل. Trustpilot بررسی واقعی مشتری درباره ارائه دهندگان خدمات و محصولات مختلف را ارائه می دهد. همانطور که در تصویر پیوست مشاهده می کنید ، WorthWagon در حال حاضر است امتیاز ۴٫۶ ، با ۲۵۹ بررسی تأیید شده.

این مهمترین اثبات رضایت مشتریان از محصولات و روند فروش WorthWagon است.

۲٫ امنیت وب سایت

هنگامی که به Worthwagon.com مراجعه می کنید ، به راحتی می توانید متوجه شوید که این سایت با گواهی SSL امن است. گواهینامه SSL تضمین می کند که هیچ دخالتی در ضلع سی طرف وجود ندارد ، در حالی که مشتریان اطلاعات خود را در سایت به اشتراک می گذارند.

۳٫ امنیت پرداخت

روش پرداخت در WorthWagon کاملاً شفاف است و از طریق پی پال انجام می شود. این یک دلیل بزرگ برای اعتماد به WorthWagon است زیرا اگر پی پال پول شما را اداره کند ، آنها در دست امن هستند. این سایت جزئیات کارت شما را ذخیره نمی کند ، و هیچ تمدید خودکار وجود ندارد.

چگونه با استفاده از WorthWagon برای خرید برنامه ، پول صرفه جویی کنیم؟

بسیاری از مردم هنوز به این منطق اعتقاد دارند که اگر محصولی گران باشد ، بدیهی است که خوب خواهد بود. یک برچسب مارک با محصول در واقع باعث اطمینان بیشتر آن می شود. با این حال ، همیشه درست نیست.

در اینجا نحوه استفاده از WorthWagon می تواند پول شما را پس انداز کند.

۱٫ کوپن های تخفیف

معمولاً وقتی به دنبال خرید یک محصول نرم افزاری هستید ، ممکن است کوپن های تخفیف را در وب سایت رسمی نرم افزار پیدا نکنید. این امر به این دلیل است که اگر کسی به آن نرم افزار بطور فوری نیاز داشته باشد ، بلافاصله آن را با قیمت مشخص خریداری می کند.

با این حال ، WorthWagon همیشه گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا از هر تخفیف موجود استفاده کنید.

۲٫ ارزان تر از بازار

از آنجا که WorthWagon یک نماینده فروش کالا است ، آنها محصولات را مستقیماً از تولید کننده خریداری می کنند. اکنون ، بدیهی است که خرید انبوه باعث کاهش قیمت محصول فردی می شود.

علاوه بر این ، تیم WorthWagon یک متخصص در تحقیقات بازار است. آنها به طور کامل در مورد پیشنهادات تخفیف و قیمت پایین تر تحقیق می کنند تا آنها را در وب سایت خود ادغام کنید.

۳٫ پشتیبانی مشتری

خدمات پس از فروش مشتری چیزی است که باعث می شود WorthWagon جدا از سایر وب سایت های فروشندگان باشد. استفاده از خدمات پشتیبانی آنها مانند رانندگی در بزرگراه است ، یعنی بدون هیچگونه تعویضی. پس از خرید مجوز یا کلید فعال سازی از آنها ، اگر هنگام نصب و فعال کردن آن با مشکلی روبرو هستید ، تیم پشتیبانی فنی همیشه برای شما وجود دارد بدون هیچ گونه هزینه اضافی.

۴- دوره بازگشت

بر خلاف سایر فروشندگان مانند آمازون یا eBay ، مدت زمان بازگشت محدود به مشتری برای مشتریان WorthWagon وجود ندارد. آنها برای یک دوره خاص مثلاً شش ماه مجوز را برای شما فراهم می کنند. اگر مجوز شما در آن دوره کار را متوقف کرد یا با مشکل دیگری روبرو شدید ، می توانید آن را برگردانید یا موضوع را با تیم فنی مرتب کنید.

خط پایین

به دلیل دیجیتالی شدن ، ما به محصولات نرم افزاری نیاز مبرمی داریم. به جای این که محصول را از فروشگاه رسمی دریافت کنید ، اگر همین مقدار را با قیمتی بسیار پایین تر دریافت می کنید ، باید به دنبال آن باشید. با WorthWagon ، می توانید بدون نگرانی از هرگونه کلاهبرداری ، به سراغ هر محصول بروید.