بررسی آنالیز خواب Withings: تغذیه شبانه

 


->

(پاکت پی سی) - اگر شما هم مانند ما هستید ، بنابراین ممکن است فکر کنید ردیابی خواب کمی مفهومی متناقض است. از این گذشته ، اگر در خواب مشکلی دارید ، مفید است که وسیله ای بگویید که دقیقاً چقدر این مورد است؟

با این حال ، مانع اصلی بسیاری از ما پوشیدن وسیله ای است که مچ دست را به رختخواب می اندازد تا هدف ردیابی باشد. ما به دلایل آسوده ترجیح می دهیم نه ، و این جایی است که با آنالیز خواب Withings Sleep وارد بازار می شود. این احتمالاً بهترین راه برای ردیابی خواب شما است ، به شرطی که واقعاً مشتاق باشید که تمام جزئیات زندگی شبانه ناخودآگاه خود را بدانید.

تحلیلگر خواب Withings چیست؟

Sleep Analyzer وسیله ای شبیه تشک است که تقریباً در سطح قفسه سینه زیر تشک شما می لغزد ، که در این صورت کالیبره می شود و جیب های هوا را درون خود کالیبره می کند و به اندازه گیری نه تنها حرکات کوچک شما در هنگام خواب ، بلکه همچنین میزان تنفس و نبض شما کمک می کند.

پارچه جیب

Withings به هیچ وجه برای بازی ردیابی خواب جدید نیست. در حقیقت ، احتمالاً این یکی از بهترین نام های موجود در بازار است و اکنون سالها است که طیف وسیعی از ردیاب را در اختیار دارد. ما آخرین بار در سال ۲۰۱۵ ، هنگامی که نگاهی به سیستم خواب Aura Total Sleep کردیم ، به طور کامل مرور کردیم ، اما از آن زمان به بعد ، با نام ساده تر Withings Sleep به طور پیوسته در صدر بیشتر افراد برای بهترین ردیاب در آنجا قرار داشت.

اکنون ، به همان سیستم یک آپدیت کوچک داده شده است و دوباره به عنوان Sleep Analyzer منتشر شده است که چند نسخه کلیدی را نیز به شما ارائه می دهد - اما همین مقدار را حفظ می کند. علاوه بر این ، ردیابی پیشرفته آپنه خواب بالقوه است ، چیزی که افراد غیرمترقبه را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین این یک تغییر خوش آمدید است.

پارچه جیب

ردیاب می تواند از صداها ، آشفتگی ها و wakages ها گوش کند ، با این که همه این داده ها در گزارش صبحگاهی جمع آوری و تفسیر می شود که پس از اتصال به شبکه Wi-Fi شما ، به تلفن شما ارسال می شود.

هنگامی که ردیاب را جعبه ای نکرده و آن را راه اندازی نکردید ، می توانید تقریباً کاملاً آن را فراموش کنید ، به غیر از اینکه جزئیات Wi-Fi شما تغییر کند ، یا به طرف دیگر تخت مبادله شوید.

ردیاب می تواند همزمان یک نفر را کنترل کند ، بنابراین اگر شما و یک شریک زندگی هر دو جزئیات را می خواهید ، پس باید هرکدام را خریداری کنید.

پارچه جیب

در هر صورت ، آنالیز خواب Withings Sleep تعریف غیر قابل توجه است - در حالی که دیدن آن کاملاً خوشایند است ، با توجه به موقعیت مکانی آن ، هرگز این کار را انجام نمی دهید. شاید تنها بخشی که می تواند به آن حمله کند کابل برق آن است که به زیبایی بافته شده است و یک کابل مرتب وصل شده است تا به شما اجازه دهد تا به راحتی آن را از منظره چیدمان تنظیم کنید.

Whatings Sleep Analyzer چیست؟

چند شب بخوابید با آنالیز خواب که زیر تشک شما قرار گرفته است و شما را به باز کردن برنامه همسر همسر Health Withings به طیف وسیعی از معیارهای جدید عادت می دهد. همه اینها هر صبح با یک شماره اصلی ترکیب می شوند - نمره خواب شما.

در نگاه اول ، این نمره از ۱۰۰ را در کنار یک تایمر برای میزان خواب شما در واقع مشاهده می کنید ، و گرافیکی که چگونگی فاش شدن این زمان را نشان می دهد.

پارچه جیب

ضربه زدن به خواب شبانه ، این موضوع را به یک نمای دقیق تر گسترش می دهد. این امر باعث می شود راحت تر متوجه شوید که سایه های مختلف آبی رنگ روی نمودار نشانگر خواب سبک ، خواب عمیق و REM است ، در حالی که خاکستری زمان بیدار شدن است (حتی اگر آن زمان را به یاد ندارید). شما زمان خواب را از خواب بیدار می کنید و از خواب بیدار می شوید و می توانید در هر نقطه از نمودار ضربه بزنید تا ببینید ساعت آن زمان بوده است.

پیمایش کردن به پایین این امکان را می دهد تا شما را با شش معیار دقیق تر شکست: نمره ، عمق ، منظم بودن ، وقفه ، زمان خواب و مدت زمان بلند شدن را مشاهده کنید. چهار مورد اول نیز به یک سیستم کدگذاری شده با نور ترافیک داده شده است تا به شما اطلاع دهد که چگونه آنها در مقایسه با میانگین های مورد نظر خود هدف قرار می گیرند.

با داشتن الگوهای خواب نسبتا منظم ، ما به طور کلی گزارش های خوبی را برای مدت زمان ، منظم و قطع شدن گزارش ها دریافت کردیم ، اما عمق برای ما مسئله ای مداوم بود. آنچه در مورد چگونگی خوابیدن می گوید صد در صد برای ما روشن نیست ، که بعداً خواهیم آمد.

پارچه جیب

پایین رفتن بیشتر شما را به یک نمودار دیگر ، از ضربان قلب شما در طول شب ، سپس به اندازه گیری هر گونه اختلال تنفسی که ممکن است داشته باشید - می رسد - اگر ردیاب به طور مداوم تشخیص دهد ، این موارد را برای شما پرچم می زند. همچنین می تواند به خروپف گوش کند.

سرانجام ، شما این گزینه را دارید که در صورت تمایل می توانید یادداشت ها را به شب اضافه کنید. در ضمن ، به منو دسترسی پیدا می کند ، به شما امکان می دهد داده های یک شب را حذف کنید ، آن را ویرایش کنید تا هنگام خواب به خواب بیایید ، وقتی از خواب بیدار شدید ، اگر از خواب بیدار شدید اگر می دانید کاملاً درست نیست ، یا به چند منبع یادگیری درباره خواب دسترسی پیدا کنید.

همچنین می توانید به راحتی در یک بازدید هفتگی یا ماهانه بزرگنمایی کنید تا حس بیشتری راجع به روند اوضاع در طول زمان به دست بیاورید ، با کدنویسی رنگ دوباره به شما نشان می دهد که چگونه یک شب در یک نگاه بود.

پارچه جیب

همه این معیارها از جهات مختلف به طور بالقوه مفید هستند و مطمئناً دریافتیم كه آنالایزر خواب همیشه در نتایج آن احساسی را كه از خواب بیدار می شد ، منعكس می كند. به طور خلاصه آنچه که مانند یک شب بد احساس می شود به طور خلاصه ضبط شده است.

آزمایش نتایج در برابر ردیاب دیگری ، میزان تغییراتی را که انتظار داشتیم به وجود آورد - شب زیر را در جایی که Fitbit Versa Lite خود را پوشیده بودیم ، استفاده کنیم و از آنالیزور خواب Withings استفاده کردیم.

پارچه جیب

در حالی که آنها در یک نگاه کاملاً یکسان نیستند ، هنگامی که Analyzer را در تعبیر تفسیر خواندن کتاب من در خواب در طول شب تخفیف می دهید ، تعداد آنها به هم بسیار شبیه می شوند. این یک ویرایش آسان است ، اگرچه دریافتیم که ماهیت زیر آنالایزر آن را مستعد ابتلا به این نوع اشتباه جزئی می کند.

تجزیه و تحلیل خواب چقدر مفید است؟

اگر در مورد تجزیه و تحلیل خواب تردید داشته باشیم ، همانطور که در معرفی خود اشاره کردیم ، مواردی است که برای همه ردیابی خواب کاربرد دارد. ما فقط ۱۰۰ درصد اطمینان نداریم که بیشتر مردم نیاز داشتن اطلاعاتی که این دستگاه ثبت می کند.

در حالی که دیدن شبهای جالب تر جالب بود ، اطلاعاتی که به طور سازنده از آن استفاده می کرد بسیار سخت بود - برنامه به خودی خود گفت که ما نمی توانیم برای بهبود در نمره "عمق" مداوم بد ، مثلاً پیشرفت کنیم.

پارچه جیب

به طور مشابه ، در حدود دو ماه استفاده ما هر روز صبح از چک کردن داده ها رفتیم و فراموش کردیم که آن را برای یک هفته در یک زمان فراموش کنیم. این هیچ مشکلی نیست ، و اگر ما از آپنه خواب یا اختلالاتی رنج می بریم که این برنامه به ما هشدار می داد - خوب ، ما امیدواریم که چنین باشد ، اما نمی تواند این را تأیید کند - اما این همچنین نشان می دهد که میزان نیاز به این داده ها چیست. برای بحث و گفتگو

البته ، اگر می دانید که می خواهید ، بدون شک اختلاط ردیاب Withings برای شما و همچنین شما می توانید انجام دهید - بدون مزاحمت پوشیدن وسیله ای روی مچ دست شما.

حکم

اگر می دانید که ردیاب خواب را می خواهید ، آنالایزر خواب Withings Sleep Analyzer محصولی فوق العاده است که بی پرده شما را در صدر طیف وسیعی از معیارهای جالب - بدون نیاز به پوشیدن هیچ وسیله مبتنی بر بدن - نگه می دارد و علاوه بر این برنده برنده است. تشخیص آپنه برای اولین بار.

این بدان معناست که در بالای نمره خواب و حس به مراتب بهتر برای چگونگی خوابیدن ، می توانید اطلاعاتی در مورد خودتان کسب کنید که می تواند بر سلامتی شما تأثیر مثبت بگذارد.

با این حال ، هنوز این سوال ماندگار وجود دارد که آیا اکثر مردم واقعاً خواهند بود یا خیر نیاز داشتن داده هایی که این دستگاه تولید می کند - زیرا ، در بسیاری شرایط ، نمی توان به آنها عمل کرد.

با وجود قضاوت در مورد شایستگی های خود ، Inings Sleep Analyzer ردیابی عالی برای خواب است که استفاده از آن از هر گزینه دیگری آسانتر است.

نگارش توسط مکس فریمن میلز. ویرایش توسط مایک لاو.